Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ides na my team, pa onda imas ispod Add, Drop itd.. Ides Add, kada izaberes zamenu pojavice se tvoj tim, izaberes da izbacis Edelmana i to je to. Svi igraci waiver do sutra, pa ce ti promena biti odradjena tad.

    Comment


    • #17
      Evo i mog tima
      QB: D.Brees,J.Winston
      RB: D.Johnson,M.Lynch,B.Powell,D.Henry,A.Peterson
      WR: D.Baldwin,A.Jeffrey,K.Allen,J.Crowder,G.Tate
      TE: M.Bennett
      K: D.Bailey
      DEF: Giants
      Sve u svemu nije lose

      Comment


      • #18
        Rekao bih da Bastia ima na papiru najjacu ekipu, bar od ovih sto su vidim ovde na temi. Ako ti je prvi put da igras onda si se odlicno snasao, za razliku od Zole kod kojeg se bas vidi da je prvi put Al dobro to je razumljivo, em je prvi put em nije ni bio spreman. Zola izbaci i Tannehilla, povredio se covek nece igrati celu sezonu

        Comment


        • #19
          Bastia do povratka Elliota. Ako do 6. runde ima neki ok skor i prezivi mu ekipa. Lagano ce izdominirati. Do tad ce ga Lacy zakopati.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Pa to, kad mu se Elliott vrati trebalo bi to da bude top ali moze dosta da podje po zlu kao recimo Reed koji je injury prone i slicno. Al kazem ako je prvi put onda se dobro snasao.

            Comment


            • #21
              Svjestan rizika, uzeh i Zekea i Lacya. I oba će mi se troduplo isplatiti

              Ol' Dirty nije prvi put, igrao sam i prošle godine.

              Comment


              • #22
                Jedno pitanje. Cim timovi zavrse svoje utakmice, mozemo da menjamo igrace ili mora da se zavrsi celo kolo?

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Mark0 View Post
                  Jedno pitanje. Cim timovi zavrse svoje utakmice, mozemo da menjamo igrace ili mora da se zavrsi celo kolo?
                  Moraš čekati da se završio cijelo kolo. Igrača može mijenjati dok mu utakmica nije počela, ali jednom kada počne i završi ne možeš ga pomjerati.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Bastia33 View Post
                    Moraš čekati da se završio cijelo kolo. Igrača može mijenjati dok mu utakmica nije počela, ali jednom kada počne i završi ne možeš ga pomjerati.
                    To je isto kao i nba? Sto bi znacilo da ne moram sve igrace da lockujem do utakmice u cetvrtak? Posto nisam siguran da sam razumeo taj deo. Recimo ako se vagam da l Sanders ili Decker za prvo kolo, to mogu da odlucim i u subotu popodne iako mi Hill igra u cetvrtak?
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by colke995 View Post
                      To je isto kao i nba? Sto bi znacilo da ne moram sve igrace da lockujem do utakmice u cetvrtak? Posto nisam siguran da sam razumeo taj deo. Recimo ako se vagam da l Sanders ili Decker za prvo kolo, to mogu da odlucim i u subotu popodne iako mi Hill igra u cetvrtak?
                      Da da,juče sam prošao kroz podešavanja i tako je postavljeno što je po meni realno, igrač je zaključan onda kada mu počne utakmica. Ako jednom igraču počne utakmica i drugima ne, samo je taj igrač zaključan na mjestu na kome je, a ostali se mogu pomjerati dok ne počne njihova utakmica.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                        za razliku od Zole kod kojeg se bas vidi da je prvi put Al dobro to je razumljivo, em je prvi put em nije ni bio spreman. Zola izbaci i Tannehilla, povredio se covek nece igrati celu sezonu
                        Uhvatiše me na prepad, spremio bi se ja bolje.

                        Jesam šampion...izaberem 2 igrača koji su povređeni celu sezonu. Hvala za info.

                        Koliko igrača može da se promeni po kolu?Ima li neka granica ili..?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • #27
                          Nema ogranicenja.

                          Bastia, samo da se razumemo. Evo meni Preskot zavrsi utakmicu prvog kola, ja hocu da ga zamenim igracem sa FA, moram li da cekam kraj kola ili moze odmah?

                          Comment


                          • #28
                            Ali ima jedna fora Zola, ako neko ima pre tebe pravo biranja i ako tražite istog igrača taj ko ima pravo biranja on uzima tog igrača.

                            Comment


                            • #29
                              Na koju foru moze da postoji redosled kod dizanja FA?
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Valjda ko je bio posle prve nedelje najgori on bira prvi pa tako svake nedelje. Neka me ispravi neko ako grešim.

                                Comment

                                Working...
                                X