Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako projekcije ostanu, svi osim ove tri ekipe sa vrha ce imati 5:7

    Comment


    • Danas utakmica Min-Det pocinje vec u pola 7, ko ima igrace tih timova da ne zaboravi..

      Comment


      • Au biće čerupanja za plejof, sledeće nedeljle Čolke i Zola imaju direktan duel, sasvim moguće za prolaz dalje.

        Comment


        • Biće zanimljivo.

          Odigrao sam najbolje kolo u sezoni baš kad mi najviše treba. Nadam se da će se nastaviti i sledeće kolo.

          Evo i tabela koga zanima. Baš jaka borba za PO. 7 timova se bori za to jedno mesto koje vodi u PO.

          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Hahaha koji haos, ovo ce se morati ispratiti do kraja

            Comment


            • Stvarno nestvarna tabela. Vratih se u plus sa razlikom poena

              Comment


              • Još 4 kola do kraja, a do tad tabela može da se okrene naglavačke nekoliko puta.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Još dva brate, onda plejof zadnja dva kola.

                  Comment


                  • Originally posted by Bastia33 View Post
                    Još dva brate, onda plejof zadnja dva kola.
                    Auuu, nisam imao pojma.

                    Znači stvarno ovo kolo odlučuje mnogo toga.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Bas bezveze je ova suspenzija za Crabtree-a. Racunao sam na njega protiv raspalih Giants-a. Pogotovo nakon vezanih poraza.

                      Ponovo mi je projektovano da izgubim. A kad vidim kakve RB ima protivnik, onda mi je i jasno da cu da izgubim

                      Uzeo sam Goodwin-a iz 49ers-a i on ce mi startovati. Bilo je ili on ili Demaryius Thomas iz Denvera... Mozda ja grijesim i idem po malo i navijacki, pa zato prednost Goodwin-u, ali ne vjerujem u ovaj Denver vise ni malo.

                      Comment


                      • Projekcija od jednog poena ne znaci nista ;)

                        Comment


                        • U suštini ni jedna projekcija ne znači ništa, to su samo neke smjernice za mogući load tih igrača i koliko poena protivnik dopušta na tim pozicijama. Koliko sam primjetio algoritam za to je prilično loš.

                          Comment


                          • Mnogo je loš. Da je po njemu, ja ne bih imao nijednu pobedu. Svako kolo do sad mi je predviđao da ću imati manje od protivnika, možda samo jednu da ću imati više.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Vjeruj mi, bolio je i mene tuki za projekcije, nego sam nakon ovih vezanih poraza prolupao i poceo da obracam paznju na to.

                              Pi jbt, imam 3-4 fantazi sezone pod pojasom i ovako se raspadam

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Vjeruj mi, bolio je i mene tuki za projekcije, nego sam nakon ovih vezanih poraza prolupao i poceo da obracam paznju na to.

                                Pi jbt, imam 3-4 fantazi sezone pod pojasom i ovako se raspadam
                                Ipak si se raspao pre pocetka PO-a

                                Bas zanimljiva sezona, nema sta. Ulazak u PO bi mi ove godine bio puska. S obizrom da sam ostao bez OBJ-a jos u tipa 5. kolu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X