Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lako je zbijati sale sa vrha :P
    Mislio sam da ima veze ono breakdown, true itd. Broj poena mogu da okacim o banderu..

    Comment


    • Originally posted by Mark0 View Post
      Klasika, morao je Antonio bas sinoc 3 TD

      Comment


      • Je l' idu i dalje obavestenja svima kada imaju u postavi neaktivnog igraca?

        Comment


        • Originally posted by Mark0 View Post
          Je l' idu i dalje obavestenja svima kada imaju u postavi neaktivnog igraca?
          Meni dolaze obaveštenja za sve (bye, povrede, suspenzije)
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ok, samo da proverim, da ne saljem i ja

            Comment


            • Originally posted by Mark0 View Post
              Je l' idu i dalje obavestenja svima kada imaju u postavi neaktivnog igraca?
              Ako misliš na moje poruke, ne. Radio sam to prvih 5-6 sedmica i skontao da svako ko otvori poruku je aktivan na forumu i uvijek promjeni postavu bez obzira na moju poruku ili ne, a onaj ko ne posjeti ni forum teško će i igru...

              Comment


              • Igrica salje info, tako da nije neophodno..

                @z0La
                Ako ti vec stize i vidis, pa reaguj
                Imas dva bye u startnoj postavi. Ovo je deo sezone kada se lomi, ovako kao da predajes duel bez borbe, steti kako tebi tako i drugima..

                Comment


                • Originally posted by Mark0 View Post
                  Igrica salje info, tako da nije neophodno..

                  @z0La
                  Ako ti vec stize i vidis, pa reaguj
                  Imas dva bye u startnoj postavi. Ovo je deo sezone kada se lomi, ovako kao da predajes duel bez borbe, steti kako tebi tako i drugima..
                  Ne brini ti ništa, sačekam ja poslednje vesti o povredama i slično pa oko 5-6 pa odigram.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ok, vidim da si vec odradio jednu

                    @Bastia
                    Srecno sa Doyle-om, ja sam izgubio strpljenje.. pretpostavio sam da ces ga ti uzeti, odlicno mi je seo njegov bye za ovu nedelju, inace bi odigrao najbolju partiju sezone 100%

                    Comment


                    • Originally posted by Mark0 View Post
                      Ok, vidim da si vec odradio jednu

                      @Bastia
                      Srecno sa Doyle-om, ja sam izgubio strpljenje.. pretpostavio sam da ces ga ti uzeti, odlicno mi je seo njegov bye za ovu nedelju, inace bi odigrao najbolju partiju sezone 100%
                      Draftovao sam Reeda. Igrao je moždana 4 utakmice dosad, nije trenirao nikako. Ako misliš da ću sada sa ovim izgubiti strpljenje varaš se, kroz sve sam prošao

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Ne brini ti ništa, sačekam ja poslednje vesti o povredama i slično pa oko 5-6 pa odigram.
                        Ispasce da sam vise gledao tvoj tim nego svoj, ali ja stvarno nisam video danas obavestenje za Sheparda..

                        Comment


                        • Originally posted by Mark0 View Post
                          Ispasce da sam vise gledao tvoj tim nego svoj, ali ja stvarno nisam video danas obavestenje za Sheparda..
                          Ja sam jutros pročitao da je bolestan i da je game-time dec, mislio sam da ćeš reagovati. Ali svejedno i sa njim nisam siguran da bi mi mogao prići blizu ovo kolo, baš su natrpali dosta poena dosad ovi moji, a evo i Brady se nešto kao naljutio

                          Comment


                          • Moj protivnik 56 bodova na klupi, a ja 40...

                            Hvala Baltimorovoj odbrani na 26 bodova...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Ja sam jutros pročitao da je bolestan i da je game-time dec, mislio sam da ćeš reagovati. Ali svejedno i sa njim nisam siguran da bi mi mogao prići blizu ovo kolo, baš su natrpali dosta poena dosad ovi moji, a evo i Brady se nešto kao naljutio
                              Ja sam poslednji put pogledao oko 15h i nisam video da pise, jbg..
                              Ali se slazem za rezultat, duel je izgubljen u cetvrtak.

                              Comment


                              • Jedva čekam tabelu posle ovog kola. Od 10 timova, jedno 6 će imati 5-6 skor.

                                7 timova će da se bori za to jedno mesto u PO.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X