Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://youtu.be/5xj5xl_FC50

    Bogdan protiv Italije
    https://www.youtube.com/c/krkipfc

    Comment


    • Apsolutno sam siguran da ulazimo u finale...Bez obzira na zreb, u ovom sastavu ovo je fantastican rezultat...Nama nedostaje 8(slovima osam) igraca koji bi sigurno putovali na ovo prvenstvo i opet smo u konkurenciji za medalju...zemlja kosarke dame i gospodo...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • sedam nije osam: teo, neda, kalina, simon, bjelica, jokic, raduljica.

        Comment


        • Pa dobro, ali ljudi tu racunaju i Markovica, koji se jeste oprostio, ali fali u odnosu na prosle akcije. Kako god, nasima svaka cast.
          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Apsolutno sam siguran da ulazimo u finale...Bez obzira na zreb, u ovom sastavu ovo je fantastican rezultat...Nama nedostaje 8(slovima osam) igraca koji bi sigurno putovali na ovo prvenstvo i opet smo u konkurenciji za medalju...zemlja kosarke dame i gospodo...
            Posle ovog viđenog juče i ja sam uveren da idemo u finale... trebalo je da ih dobijemo i u prvom meču, ali ajde.

            Comment


            • Naši momci su prevazišli očekivanja (moja) i sada sve što urade jeste bonus. Čeka nas sutra jedan težak meč, rival koji nas je u grupnoj fazi rutinirao (dva puta je jako teško, i mi smo se nekoliko puta tako opekli) očekujem od stručnog štaba neka taktička iznenađenja, očekujem od igrača koncentraciju svih 40', očekujem od klupe da daju doprinos kao i sinoć protiv Italijana a onda šta se desi - desi se...ili ćemo se radovati ili tugovati, ali moci neće dobiti pogrdnu od mene (inkluded Birča, Vas i Štime)
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • U naredne dve utakmice barem jedna pobeda i ispunili su i moja očekivanja, odnosno slobodno se može reći da je postignut uspeh u tom slučaju.
                Last edited by dekkard; 14-09-17, 18:30.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Duda je rekao da je polufinale sa ovim timom veliki uspeh, i ja verujem proceni nase legende i jednom od najboljih trenera ikada. Sve sto naprave preko ovoga je cist scar, mada ako izgube obe utakmice osecam da necemo biti bas najzadovoljniji. Kao ni oni.

                  Comment


                  • Uspeh je polufinale sa ovim rosterom. Druga stvar bi možda bila da smo do tog polufinala morali da izbacimo samo Mađare i Italijane. Nama je ključnih 3min koje nam je donelo polufinale bilo protiv Letonije gde smo em uspeli da dobijemo ozbiljnog protivnika koji nam nikako ne odgovara, em smo ih dobili sa razlikom koja nam je donela na kraju prvo mesto u grupi. Sada zahvaljujući tome imamo i potpuno korektnog protivnika u polufinalu. Ako izgubimo 2 utakmice zaredom od Rusa i Slovenaca biću razočaran jer mislim da smo tu negde sa obe ekipe i da bi bar jednu morali da dobijemo. Takođe ću biti razočaran ako nas Rusi dobiju 2x jer mislim da nisu kvalitetniji toliko od nas. Šanse su negde 55-45 za naše. Odigrali smo kako je trebalo sa Italijom, pisao sam da smo dosta kvalitetniji od njih i ispostavilo se tačno ali ne bi smeli mnogo da poletimo, razlika između Italijana i Rusa je prilična po meni. Sada treba da odigramo najbolju utakmicu na šampionatu, sada nam treba da se poklope kockice u ovoj jednoj utakmici i to je onda ogroman uspeh.

                    Comment


                    • Prvi pravi test za Spance, ako budu igrali kao protiv Nemaca, izgubice lagano.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Odigrali Slovenci za medalju ali srebrnu. Nama sad nema druge nego po zlato.
                        sigpic

                        Comment


                        • nisam verovao da ce slovenci izdrzati do kraja, al ih uhvatilo besnilo u 3/4...na nase odusevljenje

                          Comment


                          • Nisam imao prilike da gledam Luku u Realu, ali koliko on zrelo izgleda to nije realno.
                            Bas pravi all-around igrac 201 visok, on je spreman za NBA.
                            I nije za poredjenje sa Bogdanom, koji je pre svega suter, a ovo ostalo i ne radi toliko dobro. Luka danas iskontrolisao skok u napadu Spanije sam.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • kako mali Luka drpa te lopte...

                                Comment

                                Working...
                                X