Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Крећу Гасолове утакмице на ЕП, очекујем његову доминацију до краја шампионата.
    Пау наравно, на њега мислим.

    Comment


    • Originally posted by Borca View Post
      Крећу Гасолове утакмице на ЕП, очекујем његову доминацију до краја шампионата.
      Пау наравно, на њега мислим.
      Zna košarku, nesumnjivo, ali mu se sudi faul samo ako nekom otkine ruku, upravo je faul napravio pokušavajući da blokira...sudije neme.
      Last edited by nebitan; 12-09-17, 18:59. Reason: k=m
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • a nad njim se sude faulovi na najmanji dodir... pogotovo sudije vole da sviraju 2+1. A ako slucajno ne sviraju ide obavezno onaj zabezeknuti njegov pogled 'ala espanjol pokvarenjo' ka njima. Uzas.

        Comment


        • Nije mi baš jasna ta sudijska praksa, kao igrač ima ime i autoritet pa prema tome sudi. Ima toga i u ostalim sportovima ali je u košarci baš izražena.

          Comment


          • Rutinska pobeda Spanije, kao sto sam i mislio, ali su se Nemci sasvim dobro drzali neke 2 ipo cetvrtine mozda i malo vise, ali ipak je Spanija najkvalitetnija reprezentacija na ovom ep. Iako bih voleo da su ih Nemci izbacili, jer bi onda nama bio otvoren put do kraja.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              Kakva Letonija,sve je to tanko izuzev ove gliste Porziginsa koji je stvarno dobar nema sta.
              Cemu ovo vredjanje? Ok skonatali smo svi da navijas za Sloveniju, ali cemu vredjanje najboljeg igraca na terenu?

              Comment


              • Originally posted by 011 View Post
                Cemu ovo vredjanje? Ok skonatali smo svi da navijas za Sloveniju, ali cemu vredjanje najboljeg igraca na terenu?
                Nervira me.Previse je dobar.
                Last edited by E1_PG; 12-09-17, 21:39.

                Comment


                • Luka Doncic.

                  Dugo gledam kosarku ali da na ovakvoj utakmici istupi dete od 18 godina nije se desavalo ni kad su oni vunderkindovi iz sredine osamdesetih razvaljivali kosarku. Nevidjen talenat, strasan karakter, pobednicki mozak, kockasta muda. Svaka cast.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Luka Doncic.

                    Dugo gledam kosarku ali da na ovakvoj utakmici istupi dete od 18 godina nije se desavalo ni kad su oni vunderkindovi iz sredine osamdesetih razvaljivali kosarku. Nevidjen talenat, strasan karakter, pobednicki mozak, kockasta muda. Svaka cast.
                    Masina,Drazenov naslednik.

                    Comment


                    • Originally posted by taliesin View Post
                      Luka Doncic.

                      Dugo gledam kosarku ali da na ovakvoj utakmici istupi dete od 18 godina nije se desavalo ni kad su oni vunderkindovi iz sredine osamdesetih razvaljivali kosarku. Nevidjen talenat, strasan karakter, pobednicki mozak, kockasta muda. Svaka cast.
                      I telo od milion dolara, rekao bih.
                      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Nervira me.
                        Super, ali to nije razlog da ga vredjas. I mene su neki igraci nervirali u obe ekipe, pa ih ne vredjam po forumu.

                        Comment


                        • Originally posted by 011 View Post
                          Super, ali to nije razlog da ga vredjas. I mene su neki igraci nervirali u obe ekipe, pa ih ne vredjam po forumu.
                          Necu vise,ispao je

                          Comment


                          • Svako ko misli da bi nam u eventualnom finalu Slovenci bili mnogo lakši protivnik od Španije u debeloj je zabludi. Ekipa koja ima sve: najvećeg talenta, NBA kvalitet na pleju, radnika par excellence pod košem, role playere (ne rollere :biggrin) na oba kraja terena i pametnog trenera koji je sve to uklopio. Jako zajebana ekipa, svakako najlepša košarka koju smo dosad videli na ovom prvenstvu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Doncic je bacio rukavicu u lice Bogdanu veceras. Videcemo Bogdanov odgovor sutra

                              Comment


                              • Originally posted by suptil View Post
                                Doncic je bacio rukavicu u lice Bogdanu veceras. Videcemo Bogdanov odgovor sutra
                                Decko je veceras bacio rukavicu u lice svetskoj kosarci, sa Bogdanom to nema nikakve veze. Za deset ili dvadeset godina cemo klincima prepricavati ovu utakmicu kao istorijski momenat kad je jedan strasan talenat postao igracina.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X