Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Пера Ложач View Post
    Нама за Италијане и већину репрезентација не треба ништа из рукава !
    Морамо играти нашу игру дифенс и офенс у оба правца.
    Други нека мисле о тактикама.
    Mi u takvim utakmicama obicno vadimo iz gaca ono sto treba, a rukave nek ostavimo drugima

    Comment


    • Na primer juce sam imao utisak da Madjari mogu da nam daju kos kad god pozele,neverovatno mi je da bukvalno svaki napad velesila Madjari imaju slobodnog igraca na trojci a to nam se desava celo prvenstvo.Uzasno igramo odbranu ne znam zbog cega stvarno,nadamo se najboljem.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Mi u takvim utakmicama obicno vadimo iz gaca ono sto treba, a rukave nek ostavimo drugima
        E sad, pa nemoj da ste takvi bukvalisti vas dvojica. Vazno je da mi to izvadimo, nebitno odakle ;)
        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          A nek sutiraju preko ruke slobodno, kad tad ce ih izdati takav sut.

          Belineli i Gigi bolje sutiraju preko ruke, bolje da ih ne diramo uopste.


          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Belineli i Gigi bolje sutiraju preko ruke, bolje da ih ne diramo uopste.


            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
            I to je istina....mozda je ovo sa Madjarskom bila samo proba za zabare

            Comment


            • Originally posted by Carcosa View Post
              E sad, pa nemoj da ste takvi bukvalisti vas dvojica. Vazno je da mi to izvadimo, nebitno odakle ;)
              Не морамо да вадимо - само да им покажемо !
              То понекад страшније изгледа !

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Carcosa View Post
                  Znam da ne deluje, ali hocu da verujem da imamo nesto u rukavu za Italijane. Nesto se mislim, red je da nekoj ekipi zakaze sut protiv nas Naopak mi je turnir do sad, napad nam ide bolje nego odbrana, suprotno od ocekivanog. Kontam ja da se igra spremala za neke druge igrace i da na kraju nije bilo vremena da se sve to menja, pa mora u hodu. Ali u odbrani ima puno dzebane i prostora za napredak. Ne znam, cudi me da sam prilicno miran pred ovaj mec i ubedjen da prolazimo u polufinale.
                  Treba nam Bgdanovic od pocetka, bice zeznuto ako Belineli nastavi ovakav sut ali ipak mislim da Italijani nemaju tu volju kao mi da nesto urade.

                  Comment


                  • Ne sumnjam da ćemo gurati pod koš Bobiju i Kuzu kad god možemo, Radonja style. Pohapsiti spoljnu liniju Žabara, uvući im se u dres. Ovu Italiju bi Zvezda od prošle sezone u svom peak-u dobila, za reprezentaciju nisam siguran jer timska odbrana ne deluje sigurno. Opet, to je jedan meč, eliminacioni, a naši generalno dobro igraju takve utakmice. Šut spolja nam se diže, to je dobro, a i neophodno da bi se italijanska odbrana razvukla, siguran sam da će skupljati kad god budu mogli.
                    U principu, ne treba nam nešto specijalno za ovaj meč - standardne role Bogdana i Bobija, kojima treba da se priključe još dvojica-trojica... ali odbrana mora mnogo bolje nego do sada. Početak meča bi mogao biti presudan, ako se tu Žabari razmašu i pogode par trojki, neće biti dobro. Odmah ih napasti jako, napraviti razliku, a onda ih pustiti da sami sebe dokrajče nerezonskim šutevima za tri.

                    Comment


                    • Originally posted by madafaka73 View Post
                      Ne sumnjam da ćemo gurati pod koš Bobiju i Kuzu kad god možemo, Radonja style. Pohapsiti spoljnu liniju Žabara, uvući im se u dres. Ovu Italiju bi Zvezda od prošle sezone u svom peak-u dobila, za reprezentaciju nisam siguran jer timska odbrana ne deluje sigurno. Opet, to je jedan meč, eliminacioni, a naši generalno dobro igraju takve utakmice. Šut spolja nam se diže, to je dobro, a i neophodno da bi se italijanska odbrana razvukla, siguran sam da će skupljati kad god budu mogli.
                      U principu, ne treba nam nešto specijalno za ovaj meč - standardne role Bogdana i Bobija, kojima treba da se priključe još dvojica-trojica... ali odbrana mora mnogo bolje nego do sada. Početak meča bi mogao biti presudan, ako se tu Žabari razmašu i pogode par trojki, neće biti dobro. Odmah ih napasti jako, napraviti razliku, a onda ih pustiti da sami sebe dokrajče nerezonskim šutevima za tri.
                      U suštini je to to, mislim da možemo dobiti, da imamo ogromnu prednost ispod koša a ne vidim da Italijani imaju neku prednost spolja. Belineli jeste vrhunski igrač ali je mene već iznenadilo kako je on do sad odigrao, mislim da igra na nekoj gornjoj granici svojoj mogućnosti i da kad izmenjamo par igrača na njemu da bi morali da ga zaustavimo. Meli im ne igra mnogo veliku ulogu u napadu, Datome je dosta takođe pao u mojim očima, ne bi smeli da nam se nadavaju koševa. Nije da mi naš napad uliva bog zna kakvo poverenje ali protiv Italijana pod koš i skok i to bi trebalo da neutrališe sve eventualne probleme ofanzivno.

                      Comment


                      • Originally posted by marko98 View Post
                        oooooo.jpg

                        Comment


                        • Originally posted by many men View Post
                          [ATTACH=CONFIG]15310[/ATTACH]
                          kumovi ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Svedovanje:

                            http://www.mozzartsport.com/vesti/svedovanje/178100

                            Comment


                            • Originally posted by kankkunen View Post
                              kumovi ...
                              Ko su ovi

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Ko su ovi
                                Ratko Varda i nemam pojma ko jos.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X