Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ima li neko linkove za RTS 1 i 2 da su onako boljeg kvaliteta, da se vidi lopta i to Bilo VLC, Acestream, sumnjam da ima na flashu nešto dobro... Ili još bolje, ako neko zna neki paket za Kodi u kome imaju oba HD kanala?

    Comment


    • #17
      Originally posted by Bastia33 View Post
      Ima li neko linkove za RTS 1 i 2 da su onako boljeg kvaliteta, da se vidi lopta i to Bilo VLC, Acestream, sumnjam da ima na flashu nešto dobro... Ili još bolje, ako neko zna neki paket za Kodi u kome imaju oba HD kanala?
      Imas EP na SK.
      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by colke995 View Post
        Imas EP na SK.
        Ali sve utakmice koje RTS prenosi SK ne prenosi, tačnije danas otvaranje, sve utakmice Srbije i još hrpu ostalih vidio sam da se RTS angažovao više nego ranijih godina. A problem za nas ovdje u RS je što blokiraju na Totalu RTS čim počne prenos.

        Raspitao sam se već u Totalu i potvrdili su da će blokirati jer SK ima prava za ovu teritoriju, iako neće prenositi utakmice Srbije jer RTS prenosi...
        Last edited by Bastia33; 31-08-17, 11:39.

        Comment


        • #19
          U podkastu na SK su sinoc rekli da ce u BiH na SK ici skoro sve utakmice, jer se razlikuje program. E sad, ne znam kako to ide u RS. Uglavnom, ima masa tih sajtova sa domacim kanalima, dopunicu ovu poruku kad ih nadjem, ako ti odgovara.

          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

          Comment


          • #20
            Originally posted by Bastia33 View Post
            Ali sve utakmice koje RTS prenosi SK ne prenosi, tačnije danas otvaranje, sve utakmice Srbije i još hrpu ostalih vidio sam da se RTS angažovao više nego ranijih godina. A problem za nas ovdje u RS je što blokiraju na Totalu RTS čim počne prenos.

            Raspitao sam se već u Totalu i potvrdili su da će blokirati jer SK ima prava za ovu teritoriju, iako neće prenositi jer RTS prenosi...
            Gledam to i ja sad bas. Te tekme koje RTS prenosi, SK daje reprizu. Bas mi se ne slusa Petar Denda.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by Ankee View Post
              U podkastu na SK su sinoc rekli da ce u BiH na SK ici skoro sve utakmice, jer se razlikuje program. E sad, ne znam kako to ide u RS. Uglavnom, ima masa tih sajtova sa domacim kanalima, dopunicu ovu poruku kad ih nadjem, ako ti odgovara.

              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
              Hmm to mi nema logike jer je program isti, tačnije SK iz Srbije se pušta i u BiH, ne znam kako su to zamislili. Da nisu možda mislili na hrvatski SK, pošto oni rade nezavisno od RTS-a i prenosiće sve utakmice?

              Može super, ali nemoj se mučiti da mi šalješ one obične streamove gdje je teren stao u osam piksela i stalno iskaču reklame, to je mučenje za gledati tako da to ne bih, tražim neki HQ.

              Comment


              • #22
                Bastia da li ti iskljucivo trebaju prenosi na nasem jeziku ili moze neki na engleskom, posto mislim da ce tih biti dovoljno u HD kvalitetu?
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Bastia da li ti iskljucivo trebaju prenosi na nasem jeziku ili moze neki na engleskom, posto mislim da ce tih biti dovoljno u HD kvalitetu?
                  Vidiš tog se nisam ni sjetio. Može, naravno

                  Šarenac je u prvom planu, ako ne može on daj šta daš, daj onog ludog engleza što je učio srpski sa Bogdanom

                  Comment


                  • #24
                    Citat iz podcasta: "Mislim da ce tu (sa programom) najbolje proci BiH, jer kod njih ce moci apsolutno sve da se gleda."
                    Jbm li ga.
                    Ranije sam TV streamove pratila na http://www.navidiku.rs/tv-uzivo/ i jagledam.com i bilo je pristojno, za ovaj drugi je trebao VLC plug in.
                    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                    Comment


                    • #25
                      staro i provereno ...
                      http://arenavision.in/guide
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Bastia33 View Post
                        Hmm to mi nema logike jer je program isti, tačnije SK iz Srbije se pušta i u BiH, ne znam kako su to zamislili. Da nisu možda mislili na hrvatski SK, pošto oni rade nezavisno od RTS-a i prenosiće sve utakmice?

                        Može super, ali nemoj se mučiti da mi šalješ one obične streamove gdje je teren stao u osam piksela i stalno iskaču reklame, to je mučenje za gledati tako da to ne bih, tražim neki HQ.


                        Utakmice Srbije će ići i na hrvatskom SK.

                        Comment


                        • #27
                          Ladno ovo EP sude i sudije van Evrope. Sad čitam da utakmicu Slovenija - Poljska sudi Brazilac.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Bastia33 View Post
                            Ima li neko linkove za RTS 1 i 2 da su onako boljeg kvaliteta, da se vidi lopta i to Bilo VLC, Acestream, sumnjam da ima na flashu nešto dobro... Ili još bolje, ako neko zna neki paket za Kodi u kome imaju oba HD kanala?
                            Live TV Serbia KODI addon
                            http://livetvkodiserbia.com/kodi/repository/
                            ja ga ne koristim, možeš da probaš ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by notorious View Post


                              Utakmice Srbije će ići i na hrvatskom SK.
                              Aaaa vidiš ti to. Hvala noto, i hvala Ankee, odlično si pohvatao.

                              Hvala i ostalim, ovaj Kodi ću večeras probati. Evo vrti se Slovenija-Poljska na hrvatskom SK, odlično, nije ni komentator toliko loš.

                              Comment


                              • #30
                                Rendolf totalno van svega deluje, Kokoškov ga za sada stavio na 4, drže se Poljaci. Dragić i dalje drži sve konce u igri dok je na parketu, kad on izađe onda se pojačava korišćenje Dončića.

                                Comment

                                Working...
                                X