Strana 2 od 66 PrvaPrva 1 2 3 4 12 52 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 16 do 30 od 977

Tema: EuroBasket 2017 (Opšta diskusija)

Beštija Bastia33 avatar
    Datum registracije
    16.09.2014
    Moć reputacije
    214748650
    Ima li neko linkove za RTS 1 i 2 da su onako boljeg kvaliteta, da se vidi lopta i to Bilo VLC, Acestream, sumnjam da ima na flashu nešto dobro... Ili još bolje, ako neko zna neki paket za Kodi u kome imaju oba HD kanala?

2. Your Google Adsense code here
    Bleed green colke995 avatar
    Datum registracije
    06.10.2011
    Moć reputacije
    214748771
    Citirati Originalno postavljeno od Bastia33 Pogledati poruku
    Ima li neko linkove za RTS 1 i 2 da su onako boljeg kvaliteta, da se vidi lopta i to Bilo VLC, Acestream, sumnjam da ima na flashu nešto dobro... Ili još bolje, ako neko zna neki paket za Kodi u kome imaju oba HD kanala?
    Imas EP na SK.
    http://2.bp.blogspot.com/_2RTL1smXKAQ/TGvsE3vQQdI/AAAAAAAACtw/uSDqhhRmrEQ/s1600/securedownload5.png

Beštija Bastia33 avatar
    Datum registracije
    16.09.2014
    Moć reputacije
    214748650
    Citirati Originalno postavljeno od colke995 Pogledati poruku
    Imas EP na SK.
    Ali sve utakmice koje RTS prenosi SK ne prenosi, tačnije danas otvaranje, sve utakmice Srbije i još hrpu ostalih vidio sam da se RTS angažovao više nego ranijih godina. A problem za nas ovdje u RS je što blokiraju na Totalu RTS čim počne prenos.

Raspitao sam se već u Totalu i potvrdili su da će blokirati jer SK ima prava za ovu teritoriju, iako neće prenositi utakmice Srbije jer RTS prenosi...
    Izmenio/la Bastia33; 31.08.2017 u 10:39.

Member Ankee avatar
    Datum registracije
    27.08.2017
    Moć reputacije
    46140403
    U podkastu na SK su sinoc rekli da ce u BiH na SK ici skoro sve utakmice, jer se razlikuje program. E sad, ne znam kako to ide u RS. Uglavnom, ima masa tih sajtova sa domacim kanalima, dopunicu ovu poruku kad ih nadjem, ako ti odgovara.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

Bleed green colke995 avatar
    Datum registracije
    06.10.2011
    Moć reputacije
    214748771
    Ali sve utakmice koje RTS prenosi SK ne prenosi, tačnije danas otvaranje, sve utakmice Srbije i još hrpu ostalih vidio sam da se RTS angažovao više nego ranijih godina. A problem za nas ovdje u RS je što blokiraju na Totalu RTS čim počne prenos.

Raspitao sam se već u Totalu i potvrdili su da će blokirati jer SK ima prava za ovu teritoriju, iako neće prenositi jer RTS prenosi...
    Gledam to i ja sad bas. Te tekme koje RTS prenosi, SK daje reprizu. Bas mi se ne slusa Petar Denda.
    http://2.bp.blogspot.com/_2RTL1smXKAQ/TGvsE3vQQdI/AAAAAAAACtw/uSDqhhRmrEQ/s1600/securedownload5.png

Beštija Bastia33 avatar
    Datum registracije
    16.09.2014
    Moć reputacije
    214748650
    Citirati Originalno postavljeno od Ankee Pogledati poruku
    U podkastu na SK su sinoc rekli da ce u BiH na SK ici skoro sve utakmice, jer se razlikuje program. E sad, ne znam kako to ide u RS. Uglavnom, ima masa tih sajtova sa domacim kanalima, dopunicu ovu poruku kad ih nadjem, ako ti odgovara.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
    Hmm to mi nema logike jer je program isti, tačnije SK iz Srbije se pušta i u BiH, ne znam kako su to zamislili. Da nisu možda mislili na hrvatski SK, pošto oni rade nezavisno od RTS-a i prenosiće sve utakmice?

Može super, ali nemoj se mučiti da mi šalješ one obične streamove gdje je teren stao u osam piksela i stalno iskaču reklame, to je mučenje za gledati tako da to ne bih, tražim neki HQ.

Crveni Djavo srdjan_sl avatar
    Datum registracije
    16.07.2014
    Moć reputacije
    214748638
    Bastia da li ti iskljucivo trebaju prenosi na nasem jeziku ili moze neki na engleskom, posto mislim da ce tih biti dovoljno u HD kvalitetu?

Beštija Bastia33 avatar
    Datum registracije
    16.09.2014
    Moć reputacije
    214748650
    Citirati Originalno postavljeno od srdjan_sl Pogledati poruku
    Bastia da li ti iskljucivo trebaju prenosi na nasem jeziku ili moze neki na engleskom, posto mislim da ce tih biti dovoljno u HD kvalitetu?
    Vidiš tog se nisam ni sjetio. Može, naravno

Šarenac je u prvom planu, ako ne može on daj šta daš, daj onog ludog engleza što je učio srpski sa Bogdanom

Member Ankee avatar
    Datum registracije
    27.08.2017
    Moć reputacije
    46140403
    Citat iz podcasta: "Mislim da ce tu (sa programom) najbolje proci BiH, jer kod njih ce moci apsolutno sve da se gleda."
    Jbm li ga.
    Ranije sam TV streamove pratila na http://www.navidiku.rs/tv-uzivo/ i jagledam.com i bilo je pristojno, za ovaj drugi je trebao VLC plug in.
    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

Active Member kankkunen avatar
    Datum registracije
    04.08.2017
    Moć reputacije
    214748467
    staro i provereno ...
    http://arenavision.in/guide
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

WTA hejter notorious avatar
    Datum registracije
    17.03.2011
    Moć reputacije
    214748869
    Hmm to mi nema logike jer je program isti, tačnije SK iz Srbije se pušta i u BiH, ne znam kako su to zamislili. Da nisu možda mislili na hrvatski SK, pošto oni rade nezavisno od RTS-a i prenosiće sve utakmice?

Može super, ali nemoj se mučiti da mi šalješ one obične streamove gdje je teren stao u osam piksela i stalno iskaču reklame, to je mučenje za gledati tako da to ne bih, tražim neki HQ.

Utakmice Srbije će ići i na hrvatskom SK.

Member
    Datum registracije
    05.08.2017
    Moć reputacije
    20165181
    Ladno ovo EP sude i sudije van Evrope. Sad čitam da utakmicu Slovenija - Poljska sudi Brazilac.

Active Member kankkunen avatar
    Datum registracije
    04.08.2017
    Moć reputacije
    214748467
    Live TV Serbia KODI addon
    http://livetvkodiserbia.com/kodi/repository/
    ja ga ne koristim, možeš da probaš ...
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

Beštija Bastia33 avatar
    Datum registracije
    16.09.2014
    Moć reputacije
    214748650
    Citirati Originalno postavljeno od notorious Pogledati poruku

Utakmice Srbije će ići i na hrvatskom SK.
    Aaaa vidiš ti to. Hvala noto, i hvala Ankee, odlično si pohvatao.

Hvala i ostalim, ovaj Kodi ću večeras probati. Evo vrti se Slovenija-Poljska na hrvatskom SK, odlično, nije ni komentator toliko loš.

Member
    Datum registracije
    05.08.2017
    Moć reputacije
    20165181
    Rendolf totalno van svega deluje, Kokoškov ga za sada stavio na 4, drže se Poljaci. Dragić i dalje drži sve konce u igri dok je na parketu, kad on izađe onda se pojačava korišćenje Dončića.

Strana 2 od 66 PrvaPrva 1 2 3 4 12 52 ... PoslednjaPoslednja

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •