Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2017 (Monza)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pih, mali Max mi se već 3. vikend izvlači za 10 bodova u kladionici
    ¡Si Señor!

    Comment


    • #47
      Šta im Mercedesi rade u sred Italije.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • #48
        Ova Kimijeva............
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • #49
          Kimi prelos danas, ide Rikardo do 4. mesta lagano, kakve krugove obrce na mekim gumama.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #50
            Kako vozi Rikardo , čovek samo poželi da na neki način RB napravi bolji bolid. Samo im to fali, imaju pravi dvojac.

            Comment


            • #51
              Kakva samarcina po sred Monce strasno... Ceo vikend totalni promasaj ,ne da su mecke bolje ,nego da nije bilo kazni za bikove ni seb nebi bio ni blizu podijuma
              cestitke Hamiltonu i na novoj tituli paklen vozac ali si saban starleta la kardasian smesno...

              liberty da napravi akciju pored svake staze da naprave bistu sumiju i hakinenu! o jos starijim majstorima necu nema smisla uopste ih pominjati..

              Comment


              • #52
                Očekivana pobeda za Mercedes i na ovoj trci, Seb je spasio šta se spasiti može sa agregatom koji je odradio 4 trke (uz namerno čuvanje agregat i neki slabiji mod na trci, siguran sam), naspram skoro svežeg agregata u Mercedesima. Na Monzu se uvek donosi svež pogon, Ferrari je to strateški odložio kako bi povećao šanse na trkama koje će im više odgovarati... Sledeća trka biće sasvim druga priča. Kimi ponovo nimalo agresivan danas i to ga je koštalo pozicije na kraju trke, jako slabo... Nasuprot njemu, Dani odrađuje fenomenalan posao i koristi nove delove pogona na najbolji način. Možda treba očekivati borbu za pobedu u Singapuru... Max, šta reći, momak sam sebe zakucava na startu trke cele sezone. Nije ovo igrica da se u prva 2 kruga rešava cela trka... Proćiće još bar 2-3 sezone dok on u glavi bude bio materijal za pravog šampiona...

                Poseban pasus za McLaren Hondu, sramota. Zaista sramota da pogon i dalje nije dovoljno pouzdan da veže dve trke, pa čak ni jednu u slučaju Alonsa... Honda bolje da je uložila novac u razvoj, umesto što sponzorišu McLaren. Ne želim da gledam McLaren Hondu sledee sezone...
                Last edited by Vanja #66; 03-09-17, 14:53.

                Comment


                • #53
                  Ja želim da Alonso ode iz Meklarena. Neću više ovu muku da gledam.
                  Ako dobro vidim gde ima slobodnih mesta možda je onda najbolja opcija Force India, Renault ili Wiliams.
                  Ili možda neko misli da je bolje da ode negde drugde odnosno van f1?

                  Comment


                  • #54
                    Neka ide iz F1, niko mu nije držao pištolj uz glavu kad je potpisivao za McL, danas ih pljuje, pljuvao je Ferrari, negde drugo ako ode opet će pljuvati i to je to. Bolje dati priliku Leclercu i Giovinazziju nego Alonsu...

                    Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Nikoletina View Post
                      Neka ide iz F1, niko mu nije držao pištolj uz glavu kad je potpisivao za McL, danas ih pljuje, pljuvao je Ferrari, negde drugo ako ode opet će pljuvati i to je to. Bolje dati priliku Leclercu i Giovinazziju nego Alonsu...

                      Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
                      To si već pisao za Alonsa pa nisi morao opet . Želeo sam mišljenje odnosno želje onih koji očigledno malo više navijaju za Alonsa.

                      Comment


                      • #56
                        Zao mi je danasnje formule. Em trke lose em najbolji timovi ne uzimaju najbolje vozace. Zalosno je to sto Alonso ne moze voziti u Mercedesu ili Ferariju sledece godine jer sefovi ne zele da im ugrozava prvog vozaca vec se namerno biraju slabiji drugi vozaci.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          Zao mi je danasnje formule. Em trke lose em najbolji timovi ne uzimaju najbolje vozace. Zalosno je to sto Alonso ne moze voziti u Mercedesu ili Ferariju sledece godine jer sefovi ne zele da im ugrozava prvog vozaca vec se namerno biraju slabiji drugi vozaci.
                          Da to me nervira. Baš bi bilo zanimljivo gledati u Mercedesu Alonso vs Hamilton

                          Comment


                          • #58
                            Da ne citiram nikog po na osob odgovoricu ovako.
                            Hvala na cestitkama Vanja, nadam se da ce rekordi padati i dalje.
                            Nemanja, sto se tice Alonsa mislim da su ForsIndija i Wiijams ispod njegovog renomea a ni Reno nije daleko, vrhunske rezultate mozemo ocekivati, ja ocekujem za 2-3 godine a to je za Aonsa dugo.
                            Da ode iz F1? Pa Formula jedan je najprestiznije takmicenje... Sta onda ostaje Meklaren kakva god Honda bila ili Mercedes da proba ali tamo je Hamilton a i Botas izgeda potvrdjen za 2018.
                            Nikoletina, slazem se da je sam Alonso debelo doprineo situaciji u kojoj jeste.
                            Juniore, nerazumem kako najbolji timovi ne angazuju najboje vozace, Mercedes ima Hamlitona, Ferari Vetela a RedBu najvecu nadu sadasnje F1.
                            Last edited by Alan; 03-09-17, 17:50.

                            Comment


                            • #59
                              Pa šta znači to da su ispod njegovog renomea ako imaju bolje bolide?
                              Ovaj Meklaren će kao stalno nešto da napreduje , ali ako ima napretka to je baš sporo.
                              Mislim da Botas još nema ugovor za 2018, ali ne vidim razlog da njega tu ne zadrže.
                              Mercedes ima Hamlitona , a Ferari ima Vettela pa postoji u timu još jedan vozač.
                              Da RB ima mnogo perspektivan dvojac , ali mi je žao što su daleko od Mercedesa i Ferarija.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Alen P View Post
                                Juniore, nerazumem kako najbolji timovi ne angazuju najboje vozace, Mercedes ima Hamlitona, Ferari Vetela
                                Imaju jednog najboljeg a drugog?
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X