Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan 2019/20 LIVE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ćelavi Miletić zajebo, prošla mu kroz noge pa onda pored noge, ali ovu prvu je morao da interveniše

    Comment


    • #32
      Originally posted by Hair Canada View Post
      Ćelavi Miletić zajebo, prošla mu kroz noge pa onda pored noge, ali ovu prvu je morao da interveniše
      Mogli smo da ispucamo par puta loptu, ali sta je tu je. Mada tesko da cemo mi ovde i bod zadrzati, a to bi bila premija.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Jebote, koliko smo pogubljeni u odbrani
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • #34
          Igramo protiv YB, Sudije i Jevtovica

          Daj Solomona u drugom

          Comment


          • #35
            Sve što smo uradili na sredini je uradio Everton, živ nisam za šta služi Jevtović, pokupe nam svaku loptu i vrlo lako dolaze na naših 30m od gola gde ostaje odbrani da krpi a ovi brzi ko đavoli. Uz to umalo u svom maniru Jevtović da reši još jednu evro tekmu autogolom. Stojković nas spasao, Ožegović ko da nije igrao mada nije ni imao lopte ni ništa kad nemamo sredinu, ostaje ono što uradimo bunarenjem na Tavambu ili preko krila. Ako ovako nastavimo izgubićemo 3:1

            Comment


            • #36
              Originally posted by Ser Gagi View Post
              Igramo protiv YB, Sudije i Jevtovica

              Daj Solomona u drugom
              Dečko je nenormalno spor, ima los prijem I jos gori pregled igre. Na ovakom terenu to bas dolazi do izrazaja, bas je katastrofa. Sudija isto kriminalan. Ožegović samo pada. Ostali su korektni, u skladu sa mogucnostima. Everton ima brutalnu anticipaciju, na osnovu toga je par puta presekao napade i pokrenuo kontru. Biće tesko do kraja, bod kao pobeda.
              Last edited by mark !t zer0; 14-09-17, 19:56.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • #37
                A i sudija kreten nije dosudio 2-3 faula na 25 metara, bile bi to dobre sanse jer nam je igra slaba

                Daj Pantica i Solomona pa sta bude

                Comment


                • #38
                  Koje klosarsko ponasanje Ožegovića. Ako jos jednom bude ovako simulirao i padao razbicu nesto.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • #39
                    Ozegovic

                    Cist penal ovo bio, sudija pederu

                    Comment


                    • #40
                      Primicemo ga onako fuserski nekako, vec osecam. Daj Solomona vise.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Jevtovic ne sme da igra. Nek stavi Tawambu tu sto se mene tice. Nek stavi drvo, bice bolje...

                        Comment


                        • #42
                          Ne znam za vas, ali meni je ovaj Miletic bolji štoper od Ostojica, koji je prespor.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by mark it zero View Post
                            Ne znam za vas, ali meni je ovaj Miletic bolji štoper od Ostojica, koji je prespor.
                            Vrlo moguce je da ce i igrati u paru Mitrovic i Miletic, a da ce Ostoja na klupu. Mada ustvari sta znam. Kada vidim da Jevtovic i dalje igra, meni bude muka. Zar mora da ponovi broj gresaka kao Cirkovic da bi se za stalno preselio na klupu.

                            BTW, potpisujem da ce Solomon da ga uvalja.

                            Stojkovicu mural, spomenik ispred stadiona i nacionalna penzija!
                            Last edited by colke995; 14-09-17, 20:29.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Stojketu da su pametni da ponude ugovor do kraja karijere, nigde ne brani ovako dobro.
                              Jaci smo od ovih, al' jbg.
                              Da imamo spica, veznjaka i levog beka bili bi prvi u grupi...

                              Comment


                              • #45
                                Open....18-20 Č
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X