Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez bekenda do 1/2 finala Slema, može, naravno da može. Ajmo po titulu majstore!
    sigpic

    Comment


    • Nije trebao Tima da dobije, a sad ima najvecu sansu da osvoji turnir. Dobar mec inace, mnogo vise vinera nego gresaka, Federer morao da uzme TB, previse neiskoriscenih sansi. Del Potro ima igru za Nadala, a podloga idealna, srednje brzi beton, ovako beton treba da izgleda.
      sigpic

      Comment


      • Covek sam sebe pobedio, ja i dalje ne verujem kako je izgubio onaj tb

        z3 compact using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ovaj beton je sramotan.

          Odskok u svemir. Jebote to, stvoreno za servere.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Nije trebao Tima da dobije, a sad ima najvecu sansu da osvoji turnir. Dobar mec inace, mnogo vise vinera nego gresaka, Federer morao da uzme TB, previse neiskoriscenih sansi. Del Potro ima igru za Nadala, a podloga idealna, srednje brzi beton, ovako beton treba da izgleda.
            Mislim da bi Thiem dobio da nije bilo glume od strane Delpa. To ga je poremetilo. Steta, imao je priliku da dodje do prvog GS.

            Po meni je Delpo favorit protiv Nadala. Ali Nadal je najveci sampion ikada. Nece mu biti lako.

            Comment


            • Ja bih vise voleo da on batali tenis. Pre bih mogao bez GS nego da gledam ovakve meceve.
              Da ga je Delpo razbio pa da kazes, neka je ispao..
              Nije mi jasno kako teniser na tom nivou nema psihologa..

              Comment


              • Oleee ole ole oleeeeee Delpo, Delpoooo! Ajmo majstore po još jedan USO

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Neprevaziđeni su, uvek mogu da ih gledam

                  Kapiram da ovaj TB odlučuje pobednika
                  Ih bre kome kazes a ja kako sam krenuo bicu kao Tom i da mi ni cackalice nece pomoci
                  Odgledah 1 set i da se zestoko u zavrsnici Fed izglupirao,ali posle se moralo na posao

                  Comment


                  • Delpo uz malo srece nastavlja tamo gde je stao pre povrede...
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment




                    • Делпо неки ђаво, прво Нолета отера у очај и пензију и сада баје око ГОАТА?
                      sigpic

                      Comment


                      • ohoho....ko bi ovo očekivao od pokojnog Delpa.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ovaj beton je sramotan.

                          Odskok u svemir. Jebote to, stvoreno za servere.
                          Znači Anderson osvaja US OPEN?

                          Comment


                          • Busta samo drzi lopticu u igri, a Anderson gresi i ode servis
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Stegnut Majkin [emoji3]

                              Comment


                              • Kakve greske od Kevinaa..ko protiv Rafe da igra vec

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X