Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moreno ce bit teska rotacija. Ne ceni njega nesto di Francesko.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

    Comment




    • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Ocekivano odradjena utakmica protiv slabasne Verone 30...vredno pomena 2 nova gola Dzeksona i debi Sika koji je odigrao 20-tak minuta

        Comment


        • Verona do prekosutra ne bi dala gol, i da su ostali s 11 igraca .

          Extra odradjeno, samo zalim sto Under nije dao gol, a zasluzio je, jbg bit ce prilika

          El Shaarawy je toliko sebican bio u nekoliko navrata, da ni sad ne mogu da vjerujem, sreca pa je rijesena utakmica bila ..

          U srijedu Benevento u gostima, nadam se nova 3 rutinska boda .
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Izgleda da ce Sik izostati 3-4 nedelje .salju na magnetnu....

            Comment


            • Pocetnih 11 za Benevento

              Alison...Kolarov,Fazio,Jesus,Peres...Gonalon,Strot man,Pelegrini...Peroti,Under,Dzeko

              Comment


              • Rutinskih 02 poluvreme Kolarov dzeko...perez dzeko...mada ruku na srce timovi poput Beneventa,Verone,Crotonea..treba odmah izbaciti u drugu ligu ,nema prva liga kvalitet za 20 klubova lepo da se vrati bar na 18 digao bi se sigurno nivo

                Vidim sad da je drugi gol pripisan kao autoglo,no nebitno evo ga Dzekson opet 03

                Na kraju 04 opet autogol ,posle centarsuta Kolarova zakucao ga Venuti,mada bi svakako dosla lopta opet do Dzeka
                Last edited by 61563; 20-09-17, 18:54.

                Comment


                • Alisson; Peres, Manolas, Jesus, Kolarov; Pellegrini, Gonalons, Nainggolan; Defrel, Dzeko, El Shaarawy

                  Startnih 11 protiv Karabaga,mec koji bi morao da se dobije

                  Comment


                  • Starteri protiv Milana

                    Alison,..Peres.Fazio,Manolas,Kolarov...De rosi,Radja,Strotman...El Saravi,Dzekson,Florenzi

                    Idemo giaalorossi...

                    Comment


                    • Florenci se oporavi i da gol.
                      sigpic

                      Comment


                      • Strotman povredio misic i nece igrati za Holandiju

                        Comment


                        • Reci ti meni fiksni sta ti mislis u ovim danasnjim okvirima je li Dzeko veoma podcijenjen igrac i napadac u vremenu Belotija od 100 mil

                          Gledam protiv Milana koliko se izvlaci,razigrava,ucestvuje u igri...majstorski stvarno
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Pa ja Dzeka obozavam,jos iz doma Wolfsbuga kad je sa Grafiteom ,ponistio ligu,pristrsan sam malo

                            Za mene je on pored sto ima odlicnu, realizaciju izuzetno inteligentan igrac ume da se izvuce iz 16 i pametno i brzo podeli loptu na stranu i ove sezone bas sve radi maltene bez greske,kao iz kroz karijeru celu,al covek em sto sve sanse koristi odlicno siri protivnika tim izvlacenjem i guranjem lopte na bokove ili dirketno u sansu poluspicu koji utrcava ,bas protiv Karabag je to radio izuzetno ne znam ko dal Defrel mu je unistio asistenciju.

                            E sad ja Belotija bas volim isto i mislim da ce uspeti,ima slabiji da kazem taj pregled igre od Dzeke, vise je ono pravi strajker razbijac,jak ume i glavom i nogom bas precizan,a cena mu je tolika zato sto su sad svima cene otisle na 6 cifara ako vredis,da Dzeko sad ima 24 godine pa on bi presao za 200m u Siti ili ko bi se vec sve grabio za njega posle onakve sezone u Nemackoj.

                            Mada moje licno misljenje da bi on i danas sa 31/32 godine mogao bez problema da igra u svakom klubu na svetu,i to prvog spica ,pa bas kad smo pisali o spicevima naveo sam i njega koji mi je bolji od Lewe iz Bajerna,al neki se smejali.
                            Last edited by 61563; 05-10-17, 11:49.

                            Comment


                            • Vecras nebitan (frendli) mec sa Napolijem samo da svi ostanu zdravi

                              Comment


                              • Veceras ocekujemo laganu pobedu od 2 ,3 komada,a bitno pomena je debi Karsdorpa

                                Comment

                                Working...
                                X