Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roma have slapped a £79m price tag on Manchester United target Kevin Strootman. (Source: Sunday Mail) : O
    Last edited by White Hart Lane; 27-07-14, 19:59.

    Comment


    • Originally posted by CicoIZeko View Post
      Roma have slapped a £79m price tag on Manchester United target Kevin Strootman. (Source: Sunday Mail) : O
      Neka hvala.. valjda lvg nije poludeo toliko
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Hahahha....ma priča u prazno. Danas Rudi Garsija izjavio da vredi 100. Cenim ja da bi ga Sabatini bez razmišljanja prodao i za 35. Došao za 15+3 bonusa, otišao za 35 za samo sezonu, gde ćeš lepšeg posla.

        Comment



        • Pjanić: "Eurogol? "Bio sam inspiriran. Na utakmici uvijek pokušavam da vidim gdje stoji golman."

          Comment


          • Official: Roma sign Holebas

            http://www.asroma.it/en/news/corporate_holebas/

            Comment


            • Comment


              • Hajde Rudi vrati ga u zivot .

                U Montpellieru je predobro igrao , ali u Newcastleu raspad .. Rudi ga moze vratiti u zivot , ali ne znam koliko ce igrati , pored Castana , Astorija i Manolasa ..

                Castan ce biti standardan sigurno , e sad od ove trojice ko ce biti njegov partner , vidjet cemo .
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Svojim igrama za Newcastle mene je isto razocarao , a dok je igrao za Montpellier bio je zivotinja.

                  Nadam se da ce u Romi pokazati barem 60% od onoga sto je pokazivao dok je igrao za Montpellier.
                  Last edited by Rossonero; 01-09-14, 22:38.

                  Comment




                  • 20 godina od prvog gola princa Rima u Seriji A !

                    Comment


                    • Ovaj Yanga kida u menageru,za Francusku na SP najbolji strelac bio
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Comment




                        • Fudbalski klub Roma zaposlio je par atraktivnih hostesa/redara na tribinama, zaduženih za pomaganje navijačima da dođu do svog mesta, ponude piće i učine boravak prijatnijim, naročito ako na terenu ne bude pošlo sve po planu.
                          Znaju ovi Italijani, nema šta...i kada ih bije glas da im fudbal po kvalitetu oskudeva za ostalim velikanima, oni nađu naćin da privuku pažnju.

                          Comment


                          • Jao da mi je jedna ovakva na stadionu,navijao bih da nasi izgube samo da me ove "tete" utese
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment




                            • Comment


                              • Maicon produžio ugovor sa Romom do 2016. godine,sa opcijom ugovora na još godinu dana. Brazilac je izjavio da je veoma ponosan što će nositi boje dresa u godinama koje dolaze. To je velika čast i na meni je da budem što boji u svom poslu dodao je Maicon.

                                Comment

                                Working...
                                X