Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ja nisam nijednu Rominu utakmicu odgledala kao covek, prenosa nema, preko neta mi secka pa jedino pogledam posle golove na YT... Ali kako ovi moji ludaci igraju, bar sam kol'ko-tol'ko zivce sacuvala
    ► Pusti momenat ▌▌ Pauziraj secanja ■ Zaustavi bol ◄◄ Vrati srecu

    Comment


    • #32
      Sad za vikend Roma-Milan, mora Roma da dobije ukoliko želi u LŠ. Princ je opet u formi, postao je 5. najbolji strelac u istoriji Serie A ali Perotta i De Rossi ne igraju do kraja sezone zbog suspenzija. Biće teško ali EL im je zagarantovana za sledeću sezonu ;)

      Da li će Aero Planino da ostane na klupi Rome, to je pitanje?
      Last edited by Il Capitano; 04-05-11, 18:40.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #33
        Pominje se Anceloti da bi mogao da dodje.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Vrlo moguće, ako ne osvoji titulu u PL verovatno dolazi u Romu. Inače ima veliku želju da bude trener Rome, tim koji najviše voli uz Milan.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • #35
            Originally posted by Krle View Post
            Što jes jes, mnogo bi više ljudi gledalo da je dostupno na ovim kanalima što većina ima ;)

            Ovako preko interneta live mečeve gledaju samo fanovi žabarskih timova

            Mada dobro, na YOU TUBE-u su dozvoljeni highlights-i iz Italije...
            Taj sam,sve Juventusove meceve sam odlgedao preko streamova
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #36
              Luis Enrique najveći favorit za mesto trenera Rome

              http://www.football-italia.net/jun2d.html
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • #37
                Roma Roma Unico Grande Amore

                nisam bas za to da bivsi igraci budu treneri.. al' ajde, nadam se da ce imati vise srece od Montele

                Comment


                • #38
                  Ninix dobrodosao(ili dobrodosla,nisam siguran ),navijas za pravi tim,uzivaj!
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Prema najnovijim saznanjima Radoslav Petrrovic doskorasnji igrac partizana nalazi se na meti Rome,bilo je spekulacije da ce ovaj odlican vezni igrac preci u vitese ali izgleda da od toga nema nista,tako da roma moze da ocekuje jedno veliko pojacanje

                    Comment


                    • #40
                      Roma dovela mladu zvijezdu River Platea

                      Samo je par detalja ostalo od potpisa ugovora 19-godišnjega argentinskog nogometaša Erika Lamele, dosad ofenzivnog veznjaka Rivera Platea, za talijansku Romu...

                      Elegantni ljevonogi nogometaš trebao bi potpisati petogodišnji ugovor ukupno vrijedan šest milijuna eura. Talijanski pak mediji izvješćuju da će Roma njegovu dosadašnjem klubu isplatiti vrtoglavih 20 milijuna eura odštete.

                      - Lamela je vrijedan novca koji ćemo za njega dati – rekao je Romin sportski direktor Walter Sabatini na novinarski upit, premda nije želio potvrditi iznos odštete.

                      Lamela je prije nekoliko dana s River Plateom ispao iz prve argentinske lige. River ga je prodao, potvrdio je to i predsjednik kluba Daniel Passarella, jer je klubu nužno potreban novac.

                      Comment


                      • #41
                        Prvi kandidat za mesto golmana je Stekelenburg

                        Comment


                        • #42
                          http://www.sportske.net/vest/transfe...rku-45856.html

                          Comment


                          • #43
                            Krkic i definhitivno u romi,vredno pojacanje i nadam se da ce sada dobiti vise prilika da pokaze svoj potencijal

                            Comment


                            • #44
                              Opet los start :S

                              Comment


                              • #45
                                Sledeće kolo protiv Intera na Meaci. Obe ekipe traže prvu pobedu...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X