Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    "Princu" spreman novi ugovor

    Generalni direktor Rome Franko Baldini potvrdio je da će Frančesku Totiju biti ponuđen novi ugovor iako je do usteka tekućeg ostalo još više od godinu dana.

    "Princu Rima" sprema se novi ugovor u Romi ako je verovati rečima generalnog direktora Franka Baldinija.

    Toti ima ugovor sa Romom do leta 2014. godine ali postoji mogućnost da kapiten "Vučice" sedne za pregovarački sto tokom 2013. i produži saradnju sa klubom.

    "Njegov ugovor ne ističe na kraju tekuće sezone već u junu 2014. godine ali postoje šanse da tokom godine počnemo pregovore oko produžetka saradnje. U svakom slučaju, Toti je dokazao da zaslužuje novi ugovor svaki put kada je kročio na teren" kazao je Baldini.

    Iako ima 36 godina Frančesko Toti jedan je od najbitnijih igrača u timu Zdeneka Zemana.



    Comment


    • #62
      Легенда је легенда, да је среће да је и Дел Пиеро у клубу још.
      А и добро игра ове сезоне, моја слободна процена боље него претходне нпр.

      Comment


      • #63
        Hoće naravno Roma da produži ugovor svojoj legendi ali i koriste priliku taman i da mu smanje platu... Roma u ovom trenutku ima 2 najplaćenija igrača lige, posle odlaska Snajdera iz Intera i revizije ugovora Bufona. De Rosi najplaćeniji €6m neto a Toti €5m neto godišnje.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • #64
          http://www.sportklub.info/roma-kupuju-nas-seici

          Seici ulazu u Romu

          Comment


          • #65

            Тоти = 225

            Comment


            • #66
              Roma have officially announced that Nike will become their kit manufacturer for 10 seasons, starting in 2014.

              Reports had surfaced on Monday of the deal, but only today has the partnership been confirmed by both parties.

              The American-based sports company will produce all on-pitch and training products for the first and youth teams, as well as off-pitch products.

              “We're proud to partner AS Roma, a club with great heritage,” Bert Hoyt, vice-President of Nike in Western Europe told reporters.

              “It’s a club that embodies strong characteristics, is recognized across the world and represents one of Europe's greatest cities. We look forward to developing a successful long-term partnership with them.''

              Giallorossi CEO Italo Zanzi meanwhile, admitted that the partnership with Nike can lead them to become one of the biggest clubs in the world.

              "AS Roma is committed to becoming the premier football club in the world, on and off the field,” he said. “This partnership is a fundamental step in that mission. Nike's dedication to football excellence and global brand building is aligned perfectly with our objectives. We are extremely excited about our future together."

              Comment


              • #67


                Comment


                • #68
                  Buffonova čestitika povodom 20 godina od Tottijevog debija za Romu:

                  ''Dragi Francesco, ti si veliki pisac povijesti talijanskog nogometa.

                  Dvadeset godina u Serie A, kakvo dostignuće... Pamtim tvoj prvi gol, to je bila utakmica Roma – Foggia.

                  I sam znaš koliki sam tvoj fan. Proveli smo mnogo toga zajedno u reprezentaciji i bili veliki rivali u Serie A.

                  Često si mi davao golove, mislim da ih je bilo 10 ukupno. To mogu samo veliki prvaci.

                  Naše prijateljstvo najbolje simbolizira situacija kada sam ti jednom obranio penal, pa smo se obojica smijali. Moram reći da mi je bilo žao što si promašio.

                  Mi smo generacija rođena pod sretnom zvijezdom. Poslije svake sezone u 30-im mi se osjećamo mlađima.

                  Ti si napisao najljepše stranice povijesti talijanskog nogometa i za mene ćeš uvek biti veliki 'Azzurro'. Pozdravlja te tvoj prijatelj, Gigi''
                  Svaka cast

                  Comment


                  • #69
                    Autor himne Rome zamolio klub da je više ne koristi!?

                    Autor zvanične himne Rome zatražio je danas od tog fudbalskog kluba da prestane da je koristi jer "to više nije Roma koju je on zna".

                    Razočaran, autor himne italijanske Rome, zatražio je od kluba da više ne koristi njegove pesme.

                    "Da budem iskren, voleo bih da Roma prestane da koristi himnu, jer ovo više nije Roma koju ja znam", rekao je kantautor Antonelo Venditi za italijanske medije.

                    On je napisao dve legendarne pesme - "Grazie Roma", koja je puštana na Olimpijskom stadionu posle pobeda, kao i zvaničnu himnu "Roma, Roma, Roma", koja je emitovana pre svakog meča.



                    "Ne vidim sadašnji klub u himni koju sam napisao."

                    "Ukoliko Roma ne želi da i dalje koristi moje pesme, one će ostati u srcima navijača. Govorim ovo jer je bilo glasina da je klub naručio novu himnu. Ovde sam da kažem - samo napred, to nije problem", kazao je Venditi.



                    On je naveo i da sadašnji vlasnici kluba ne znaju pravu vrednost Romi.

                    "Sadašnji vlasnici ne znaju pravu vrednost i same reči 'Roma'... Ne možete da posetite papu Franju sa dresom Boston Seltiksa", rekao je Venditi.

                    http://www.sportske.net/vest/medjuna...ti-135482.html
                    Last edited by Lord Aleksoni; 02-07-13, 21:55.

                    Comment


                    • #70
                      Pozz ROMANISTI, ja sam novi

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by TOTTI 10 View Post
                        Pozz ROMANISTI, ja sam novi
                        pozdrav, dobrodošao, nadam se da pozdravljaš i nas koji nismo ROMANISTI....

                        Comment


                        • #72
                          Данас на прозивци играча Роме пре почетак нових припрема испред стадиона се скупило 30 тифоза Роме који су прописно извиждали све играче Роме, осим наравно Тотија и ових Роминих младића типа Флорензи, Ромањоли, незадовољни резултатом клуба у претходној сезони. Верујем да ће босанском делу овог форума бити најзанимљивији део када то исто раде при доласку Пјанића

                          Comment


                          • #73
                            Baš se puno pominje Strootman u Romi. Izgleda da je transfer u završnoj fazi. 18 miliona + 2 miliona bonusi.

                            Ranije došao Benatia.
                            988267_10151565255694200_967183586_n.jpg

                            A na sajtu Dinama piše da je sve gotovo oko prelaska Tina Jedvaja.

                            Comment


                            • #74
                              Сва три трансфера су пред свршеним чином. Једвај долази за 5 милки, а око Стротмана су наводно остали још детаљи.

                              Наводно Жервињо је наредна мета јер га је овај тренер тренирао и јако га цени, како је играо у Арсеналу више ће бити "одјачање".

                              Comment


                              • #75
                                Baš tako. I Nani se pominjao, ali je nerealna opcija zbog plate. Žervinjo je realnija opcija.

                                Ovaj dolazak Jedvaja i Strootmana mi smrdi na odlazak De Rosija i Markinjosa.

                                Comment

                                Working...
                                X