Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: AS Roma

    [quote author=kalovac link=topic=2701.msg203662#msg203662 date=1290633811]
    vratili smo se na vrh tabele posle katastrofalnog pocetka sezone &+I}\

    *%54a &8@^J FORZA ROMA
    [/quote]
    Dobrodosao na forum. %QWT&W
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #17
      Odg: AS Roma

      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1xigDH384K0&feature=related[/youtube]

      +*@WT*48* *%54a

      Comment


      • #18
        Odg: AS Roma

        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3pS450YQ2_I&feature=related[/youtube]
        sigpic

        Comment


        • #19
          Odg: AS Roma

          Jedna od najboljih navijackih pjesama,samo vise volim uzivo verziju sa stadiona kada pjevaju i navijaci. &8@^J &8@^J
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • #20
            Odg: AS Roma

            moram da priznam da sam bio skeptican kada je Borijelo presao iz Milana posto tamo nista nije pokazao ali se sjajno snasao sad protiv Bajerna i onda kada je trebao da bude najpotrebniji protiv gradskog rivala Lacija &*(@W6 *%@(D!RY- pokazao je da moze sjajno da igra kada udje u formu.

            Comment


            • #21
              Re: AS Roma

              Pobedjen je i Milan znaci sve mozemo da pobedimo u ligi i mozemo do skudeta.FORZA ROMA!!!
              sigpic

              Comment


              • #22
                Ovde je bas tiho... Forza Roma
                ► Pusti momenat ▌▌ Pauziraj secanja ■ Zaustavi bol ◄◄ Vrati srecu

                Comment


                • #23
                  Dobrodosla na forum,navijas za pravi tim u Seriji A.

                  Da,slaba je ova tema.Ja navijam za Romu ali sam pre svega navijac Liverpula od stranih timova.Gledacu nekako i ovu temu da ozivim,samo se nadam da ce jos neko pisati.
                  Last edited by Casiraghi; 04-05-11, 12:54.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Sorry IceGril ali ja sam verni navijac Juventusa,pa tako da ne mogu da navijam za Romu posebno jer je u trci za LS. ;)
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #25
                      Ma ozivecemo je vec nekako...

                      P.S. bice, cestitam na pobedi, vecina Romanista je navijala da Dama ocerupa one Orlice...
                      ► Pusti momenat ▌▌ Pauziraj secanja ■ Zaustavi bol ◄◄ Vrati srecu

                      Comment


                      • #26
                        Pišem i ja u Rominoj temi

                        Nego nema fanova Rome uopšte! Sad će biti velika transformacija Rome na leto, novi vlasnik, veća ulaganja, novi igrači, možda novi trener, najavljuje se i manja promena grba, planira se izgradnja novog stadiona (bez nepotrebne atletske staze!!!). Dosta noviteta u Romi ;)

                        Icegirl ubacujem te među navijače Rome ;)
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • #27
                          Ja bi vise pisao,nego nemam gde da gledam Seriju A,a kad je Seria A uvek ima nesto drugo na TV-u i onda tome dam prednost jer je lepse sa kauca nego za kompom.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by S-Nash View Post
                            Ja bi vise pisao,nego nemam gde da gledam Seriju A,a kad je Seria A uvek ima nesto drugo na TV-u i onda tome dam prednost jer je lepse sa kauca nego za kompom.
                            Što jes jes, mnogo bi više ljudi gledalo da je dostupno na ovim kanalima što većina ima ;)

                            Ovako preko interneta live mečeve gledaju samo fanovi žabarskih timova

                            Mada dobro, na YOU TUBE-u su dozvoljeni highlights-i iz Italije...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • #29
                              A mani me YT,po tome je Nani bolji igrac od Dzerarda zbog finti.

                              Al koliko ja znam Arena gubi pravo prenosa pa se nadam da ce neki drugi kanal uzeti.Voleo bi da to bude SK samo sto nema mesta i tesko ce raspored uklopiti,mada ja imam D3 i sve SK kanale ali treba misliti i na druge.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Povratila se Arena opet, mada ko zna, možda stvarno neće da prenose sledeću sezonu...

                                Više se i ne nadam toliko, navikao sam preko stream-a ;)
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X