Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Stigao i Rafael Toloi iz Sao Paola. To bi bilo to za zimska pojačanja. Odličan prelazni rok za Romu.

      Comment


      • Nisam nikada gledao tog Toloia, ali na menadžeru je npr. uvek keva

        Comment


        • Jedva čekam da ga vidim kakav je. Može da ispadne pravi pogodak. Kažu da je dobar u vazduhu, dobar tehničar, igra s obe noge, samo ga malo brzina zeza.
          Mislim da je on apgrejd u odnosu na Burdiza. Manja plata, mlađi, perspektivniji... Na pozajmici je, sa pravom otkupa od 5 miliona.

          Comment


          • Predstavljen Toloi danas.

            Last edited by HeadBurn3r; 06-02-14, 21:34.

            Comment


            • Juče Di Marzio i Sky javili da su se Roma i Kaljari dogovorili oko prelaska Astorija u Romu. 8 miliona + 2 miliona bonusi. Juče stigao demant od Kaljarija da je sve dogovoreno. Moguće da bude tu nešto.

              Comment


              • Kako znam ove italijanske klubove u dušu, tačno sam znao da će njega da napadaju jer sam siguran bio da i oni vide da je jedina rupa u timu pored levog beka upravo drugi štoper, Kastan nije kalibar za LŠ koliko ga god ovde vi branili. Hvala lepo doviđenja. Sabatini otac.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Kako znam ove italijanske klubove u dušu, tačno sam znao da će njega da napadaju jer sam siguran bio da i oni vide da je jedina rupa u timu pored levog beka upravo drugi štoper, Kastan nije kalibar za LŠ koliko ga god ovde vi branili. Hvala lepo doviđenja. Sabatini otac.
                  Videćeš da će Astori biti treći izbor. Ima on da greje klupu Kastanu kad god je ovaj zdrav, ali rotiraće se tim sledeće sezone dosta pa će svi igrati. Igraće se na tri fornta. Ne bih bio preterano zadovoljan Astorijem, jeste reprezentativac i sve, ali sklon je kiksanju.

                  Comment


                  • Živi bili pa videli

                    Comment


                    • Meni se nacrtalo danas da ce covjek sa avatara put drugog ti dragog kluba pa zbog toga Astori
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Meni se nacrtalo danas da ce covjek sa avatara put drugog ti dragog kluba pa zbog toga Astori
                        Vidiš o tome nisam razmišljao, prodaju njega za 20-25, ovog kupe za 10 i mirna bačka. Samo tako si stalno drugi.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Meni se nacrtalo danas da ce covjek sa avatara put drugog ti dragog kluba pa zbog toga Astori
                          Nisu valjda ludi da prodaju Benatiju.
                          Mogu svi da idu, ali Benatija i Strotman su budući lideri i njihova prodaja bi bila samoubistvo.

                          Comment




                          • Trenutni kapiten Rome i nadam se DDR buduci kapiten Rome.

                            Ova dvojica su nedodirljivi!

                            Gospoda
                            Last edited by Rossonero; 27-02-14, 19:10.

                            Comment


                            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Mogu svi da idu, ali Benatija i Strotman su budući lideri i njihova prodaja bi bila samoubistvo.
                              Plafon tri sezone i nijedan od njih dvojice nije više u Romi

                              Comment


                              • Ako prodaju Mehdia , to ne ide ispod 35-40 miliona ..

                                Ako su za Marquinhosa uzeli one pare , moraju i za Mehdia bar isto toliko , jeste da je onaj mladji 5 godina , ali nije igrao ni blizu ovoga sto Mehdi pruza .. U top 3 CB trenutno na svijetu , sigurno ..

                                Mada mislim da su sanse da ode bas bas male , Roma ce iduce sezone imati ozbiljan , veoma ozbiljan tim , igrat ce LS , on voli Romu , a njega Rudi strasno postuje , na kraju krajeva kad ne igraju Francesco i Daniele on je kapiten , a prva mu je sezona u Romi , sto nikako nije mala stvar
                                Last edited by Dale; 27-02-14, 19:13.
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X