Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Garsija misli da baci Pjanića na krilo zbog toga što želi da napravi mesto za Najngolana da grize na sredini.
    I ja mislim da Pjanić ide na leto, i neka ide za lovu preko 30m. Vrlo važna karika u timu, ali doći će zamena za njega. Tipujem na Pastorea, Sabatini je još u odličnim odnosima sa njim, a i mali Paredes iz Boke će moći da igra tu od naredne sezone. Pjanić nije važan za klub koliko su postali Strotman i Benatija, njihova prodaja bi bila samoubistvo. U poslednje vreme Pjanić se sprda po terenu i objašnjava neke stvari, a ponekad skroz nezainteresovan.

    Ne shvatam zašto Konte izlazi sa drugim timom, al hajd dobro.

    Comment


    • Uvek su u Italiji Kup takmičenja služila da glavni konkurenti za titulu daju minute rezervama, ma uopšte tu nastupaju igrači koji broje manje minuta, kako danas jedino Juve ima luksuz da se kocka u kupu od ovih iz gornjeg dela, izvlačiš sam zaključak.

      Bitan je Pjanić, igrač je to koji pravi razliku, podiže kvalitet tima, ali genrealno odlično radi Sabatini, podiže finansijsku situaciju u klubu iz dana u dan, pa tako eto ako proda Pjanića, a doveo je Naingolana i ako dovede Pastorea ispod cene, to je odličan posao. Mada se i od Paredese očekuje dosta, samo što bih ja njemu dao još vremena, mlad je i treba ga trpeti dok se ne adaptira.

      Comment


      • Shvatam da ovo takmičenje sem te zvezdice nema neko značenje, ali trebao bi Konte da izbaci neki dobar tim, čisto da se nameće sa Garsijom i da oseti Olimpiko jer igraju dvaput ove nedelje na ovom stadionu.

        Bitan Pjanić, naravno. Ali pre bih da se on proda nego Strotman ili Benatija. Ja nešto vidim Pjanić-Pastore trampu na pomolu. Paredes, 19 godina, ne može on nositi ekipu, ali očekuje se da pokaže nešto. Ide on na pozajmicu negde u Italiju da ne bi zauzimao non-EU mesto kada se vrati u tim na leto. Sampdorija se ozbiljno pominjala, mislim da će tu završiti.

        Comment


        • Ja mislim da je već završio u Sampdoriji

          Comment


          • Moguće, ne pročitah nigde da je zvanično, ali super za njega. Samo da se oporavi od povrede i da ga vidimo na delu.

            Comment


            • Vikipedija ti je svetinja http://en.wikipedia.org/wiki/Leandro_Paredes

              Comment


              • 1.1 za pozajmicu sa pravom otkupa od 3.5m.

                Last edited by HeadBurn3r; 20-01-14, 20:19.

                Comment


                • Bastos jeste krilo klasicno, ali ja mislim da ce Garcia njega probati i na levog beka, pozicija koja nije toliko jaka u Romi, igrao to Bastos ranijih godina nekoliko puta u sezoni, tacnije u Lilleu neke dve sezone, dok nije presao u Lyon.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Bacaće njega Garsija svugde po terenu.

                    Bastos?
                    “He is a versatile player, I had asked for a winger and he can play on the left and on the right, he is fast and has a great technique and shot, but can also play as left-back so we are covered on multiple roles.”

                    Comment


                    • Pa da, to sam i cenio, zna Garcia njega vrlo dobro, dolazi on kao calciatore universale...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Otprilike da onaj posao Samp i Paredes nije gotov, tj. sto posto nije i tu se danas umešao Kjevo

                        Comment


                        • Iako nije bio u konkurenciji za kup-dvoboj s torinskim sastavom, Brazilac se na Olimpicu predstavio navijačima s visoko raskriljenim šalom na kojem je pisalo "Lazio govno".

                          Ekspresno su reagirali iz Romina ureda za odnose s javnošću objavivši priopćenje:

                          "Bastos je jednostavno podigao šal koji mu je netko dobacio, nesvjestan poruke na njemu. Klub i Michel ispričavaju se svima koji su se našli uvrijeđeni."

                          Spoiler

                          Comment


                          • Sve gotovo oko Sanabrije. 4m plus bonusi.

                            Nedavno su otišli Burdizo i Borijelo, prvi u Đenovu a drugi u Vest Hem. Markinjo isto uskoro ide. Dobro je da se Roma rešava igrača od kojih nemaju koristi.

                            Comment


                            • barcastuff ‏@barcastuff 14m
                              Official: Barcelona announce B forward Tonny Sanabria (17) joins Sassuolo, transfer fee 4.5M, incentives 7.5M depending on performance/sale
                              Znam da je HB3r već objavio ali da objelodanimo i bonuse...

                              Comment


                              • Lepa svota za igrača od 16 godina.

                                Danas on zvanično ide u Sasuolo, a Paredes zvanično u Kijevo.

                                Sabatini nije normalan. Danas je potpisao mladi igrač Berisha iz Švedske i Slovak Vestenicky. Sutra dolazi Golubović da potpiše. A valjda se vode pregovori oko Toloija, štopera iz Sao Paola.

                                Znači, ovo plus tu dodaš Golububovića.

                                Comment

                                Working...
                                X