Announcement

Collapse
No announcement yet.

2017 FORMULA 1 PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX (Spa-Francorchamps)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Kad su treninzi mrzi me da trazim

    Comment


    • #32
      10h, 14h petak
      11h, 14 subota
      14h nedelja

      Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #33


        Omiljena staza



        I jedan od omiljenih momenata na istoj

        Comment


        • #34
          Prelepa staza sa ogromnom istorijom. Valja otići jednom tamo

          Kažu vozači da će Eau Rouge-Raidillon lagano biti pod punim gasom i da će veći izazov biti Pouhon... Ima smisla, Pouhon je na spustu i ima dva apeksa, jako nezgodno pogoditi baš gde treba.

          Comment


          • #35
            Mislim da ulazak u jednu od najlepsih krivina mogu da gledam ceo dan. Steta sto ne puštaju statičnu kameru na pocetku krivine koju po neki put upale. Najbolje je upaliti u prvom krugu kada su svi zajedno. To mi je najbolji kadar

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • #36
              Komponente pogona pre ove trke:



              Mečka za ovu trku turila novi ICE (sus motor), TC (turbo) i MGU-H. Evo i ko je sve šta novo uzeo...

              Spoiler




              Uskoro i rezultati FP1, na kom su Massa i Bottas imali posete zaštitnoj ogradi...



              Ogromna razlika između Top3 ekipe i Sainza...
              Last edited by Vanja #66; 25-08-17, 10:44.

              Comment


              • #37
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #38
                  Kimi odlican na treninzima, omiljena staza, potpisao ugovor, siguran sam da ima motivaciju da pobedi.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #39
                    Kimi fenomenalan na treninzima, šta odličan. Baš bih voleo pobedu za njega ovde, pa neka do kraja sezone ne pobedi ni jednom više...

                    Comment


                    • #40
                      I ja se slažem , pa red je da pobedi

                      Comment


                      • #41
                        FP3:



                        Trend da je Mečka bolja u sektorima 1 i 3 se nastavlja, s tim što mi se čini da je sad i Seb malo otišao u tom smeru sa podešavanjem, ali i dalje nije kao Mercedesi. Deluje mi da se Kimi sprema za kvalifikacije, a Seb za trku... Bottas jako slab i na ovom treningu, on će se izgleda boriti sa Red Bullovcima, a Hamilton sa crvenima.

                        Comment


                        • #42
                          Palmer na dopingu

                          Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
                          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                          Comment


                          • #43
                            Prpa ga uhvatila od Kubice...

                            Comment


                            • #44
                              Kad Mercedes ukljuci kvali mod Ham ce biti na polu ;)
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • #45
                                Zvanično: Vettel u Ferrariju još tri godine.

                                Extension of the agreement between Scuderia Ferrari and Sebastian Vettel
                                Last edited by Tarantula®; 26-08-17, 11:59.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X