Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo bolji trener od Sarija koji je gurao istu taktiku i istih 11 na svim utakmicama.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Gurao je isith 11 kada je tih 11 bilo spremno. A nije imao drugog izbora jer da je cesce rotirao onda Napoli ne bi ni bio u prici za titulu.

      Ali, evo Anceloti je vec potpisao ugovor. Pa da vidimo, licno ne vjerujem da ce Napoli biti bolji sa Ancelotijem. Ali opet, on je vjerovatno najbolja moguca zamjena za Sarija.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Bufon, Del Pjero i Nedved zaslužuju sve moguće pozitivne epitete prisvojiti od strane navijača crno-belih. Bili su uz klub u najtežem mogućem dobu i afere Kalčopoli. Nisu napuštali Torino ni kad se klub preselio u Seriju B već su ostali i borili se za ekspresni povratak u najviši rang talijanskog fudbala. Zato su žive legende i božanstvo Juventusa.
        Za razliku od Ibre koji je brže-bolje pobegao i digo sidro.
        Điđi je istinska legenda koja zaslužuje u svom opusu da ima ušati pehar. Verujem da jedan od razloga što ide u "Grad svetlosti, uz enorman novac, taj da proba poslednji put domoći se LŠ.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        I David Daca Trezege i Kijelini Djordjo + Markizio Klaudio + Djovinko Sebastian (doduse tada su bio znatno mladji i ne neke nabudzene svetske zvezde, ali opet mogli su otici jer su bili medju najboljim mladim igracima kontinenta) i Mauro Kamoranezi i Alesandro Birindeli i Djanljuka Pesoto (sve Juventusovi ljudi - sve reprezentativci koji su lagano mogli da nadju drugu sredinu).
        Bilo je tu jos nekolicina izrazito dobrih igraca tipa Zalazeta, Zebina, Nidza Legrotalje, Robi Kovac.
        Tako da kada se sve sabere i oduzme i ako su klub napustili Viera, Ibrahimovic, Zambrota, Tiram, Kanavaro, Emerson, Mutu opet je Juve kao ogromna institucija bio u stanju da zadrzi gomilu kvalitetnih i vec oformljenih, a bogami i mladih i perspektivnih igraca.

        A sto se Zlatana tice, on je tada izjavio samo (ne mogu bas da citiram ali otprilike je to ovako islo - naravno govorio je o sebi u trecem licu):
        - "Zlatan je suvise dobar, da bi igrao drugu ligu!" -
        Last edited by Sandugp; 23-05-18, 19:55.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Anceloti... Zanimljiva prica, ali ce bit daleko gori nego sa Sarijem. Mada eto mozda su mu obecali neka veca ulaganja, a Sari je imao 13-14 igraca na raspolaganju, pa posle sto ne rotira..

          Sta je uopste puklo tu? Nemoguce da su Napolitanci nezadovoljni Sarijem?
          Nadam se da nece u Celzi iako je to najrealnije rjesenje...

          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

          Comment


          • Lk izvukao maksimum sa ovim Napolijem, ne znam sta ce Karlo doneti, ali verujem da nece kukavicki zrtvovati kup i LS zarad Serije A kao Sari.Cak sam ubedjen da ce bolji biti u LS nego u Seriji A.
            Nije Sarri kriv sto Napoli ima luzerski mentalitet i sto su slavili titulu posle pobede nad Juventusom.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment




            • Bogovi svega. Pirlo dominacija.

              Comment


              • Jel ovo Albertini Dimetrio? (najgori je )
                Vidim i Nestu u pozadini i Totija koji uskace u kadar, De Rosija ....?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Albertini klasa toči ovaj alkohol i pije bez ruku.

                  A u pozadini pesma Luka Toni kampione.

                  Comment


                  • Videh ovo pre par dana plakao sam od smeha, covek je klasa i kad je pijan. Juri jednu casu uzima trecu
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ma preturio je dve ja mislim.

                      Sve vidim samo ne mogu da uhvatim gde vam je Toti. Vidim i Storarija i Matrija i DDR, samo Totija nema ?

                      Comment


                      • Mislim da sam se ja sjebao ... mozda cak i Ambrozini tamo stoji u pozadini - ne verujem da je Toti.
                        Ovo je verovatno neko okupljanje Milanovih igraca
                        Jeste Ambrozini, na samom startu klipa prolazi pored Pirla - ovaj ga grli ili tako nesto.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ja videh i Ambrosinija pozadi
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Nikako se ne sme prodati Icardi, i nikako ne Juventusu, nezavisno od novca (osim ako nije visestruko preplacen, sto se nece dogoditi). Cilj je raditi na okoncanju dominacije Juventusa, a ne na produzenju. Da ne pominjem kakvo bi ponizenje bilo da najveci rival kupi kapitena i najboljeg igraca Intera.

                              100mil, Higuain i Rugani pa da pricamo.
                              Last edited by b64Milos; 29-05-18, 04:50.
                              Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                              Comment


                              • Ma nema nista od ovoga, gluposti klasicne.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X