Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne zna Kalinari.. sprdaj

    Comment


    • Ne moze biti manji ofsajd, od ovog u kojem se Kalinic nasao, bukvalno ne moze
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Bitna pobeda i 2 gola Kalinica sto mi je posebno drago ali ne znam stvarno sta Montela planira sa Andreom Silvom... Tako mladog igraca koga si pritom platio 40 miliona eura ogranicavati na kupove i LE je sramota a izgleda da bas za to planira da ga koristi... Neshvatljivo.

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Ne moze biti manji ofsajd, od ovog u kojem se Kalinic nasao, bukvalno ne moze
          Vala ovakve ofsajde treba i pustiti Msm stvarno, milimetar ili dva koga briga.

          Comment


          • VAR

            Comment


            • Niko nije postavio Dibalicu.

              Comment


              • Naidjoh na netu brdo komentara i osuda, kazu igrac za male utakmice, ggde je bio protiv Barse, pustio ga Umtiti iz dzepa itd. Nije mi jasno da li su ljuti toliko sujetni ili sta?
                U neverovatnoj je formi, postaje lider ekipe.
                Ja bih isto pohvalio Imobilea 6 golova na 4 utakmice, u odlicnoj je formi, Lazio je odlican na pocetku sezone.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Bologna rastavlja Intera, kako je rezultat samo 1-0 nije mi jasno.

                  Dobro ce im doci pauza da Spaletti malo porazgovara sa igracima.

                  Comment


                  • I Krotone je isto ovakav bio samo nisu imali sreće.

                    Verujem da će biti bolje u drugom delu ali mora to mnogo življe, mnogo!
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Treba Interu jedan WC na sredini,tesko sa ovim igracima moze leprsavo ista.
                      Last edited by 61563; 19-09-17, 21:52.

                      Comment


                      • Ljudi moji odavno Inter gore prvo poluvreme nije imao... mislim na poslednjih X godina, uz dodatak da je Bolonja suvi prosek od ekipe sto je jos gore. Pisao bih sastav ceo, ali nemam energije iz prostog razloga jer je neverovatno sta radi i kako igra Kandreva... Nije on razlog ovoga veceras, cela ekipa je odigrala katastrofa, smuseno i bez smislene akcije...ali ovaj kreten od igraca koji tripuje da je Bekam i centrira 20 puta od toga nijednom sa bilo kakvim pozitivnim ishodom ono je stvarno na ivici ludila. Ja ne mogu da podnesem podatak da je on prosle sezone igrac sa najvise centarsuteva u ligi, a i da mu se u ovoj sezoni dozvoljava tolika sloboda da mlati po onoj lopti. Povraca mi se od njega.

                        Opet na stranu sve, mislim da je realan cilj za Inter to 4.mesto, dok je sve ispod toga totalna katastrofa.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • I mene nervira Candreva, 0 kreativnosti i maste na terenu. A da bi probio Italijanska ekipe, koje su obicno skoro pa sve takticki dobro pripremljene, moras imati barem zrno tehnike, a Candreva je nema ni toliko.

                          Kako Inter pusti Banegu onako lako nije mi jasno, najkreativniji veznjak je bio u rosteru, morao je ostati.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            I mene nervira Candreva, 0 kreativnosti i maste na terenu. A da bi probio Italijanska ekipe, koje su obicno skoro pa sve takticki dobro pripremljene, moras imati barem zrno tehnike, a Candreva je nema ni toliko.

                            Kako Inter pusti Banegu onako lako nije mi jasno, najkreativniji veznjak je bio u rosteru, morao je ostati.
                            Ozbiljno razmisljam o samoubistvu: 2 successful crosses from 19 from #Candreva against Bologna ---- nestvarni su ovo podaci iz utakmice u utakmicu.

                            A sto se Banege tice svakako najkreativniji, samo sto nikako nije imao konstantnost... to je generalno problem i kod Zoaa Marija i Brozovica...bljesak pa nista, odlicna partija pa sivilo i tako u krug. Zato je i poenta price da tu na sredini treba jedan all round igrac proveren i dokazan. Pljunuti kes i nema cekanja na adaptaciju i ostale gluposti nego instant kvalitet i boljitak na sredini terena samim tim i u celoj koncepciji igre.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Evo pominjao se Konte da zeli dovesti Kandrevu, 25 miliona cifra, da ste pametni odmah da ga pustite, mada doveo je Zapakostu, tesko da ce i njega.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Evo pominjao se Konte da zeli dovesti Kandrevu, 25 miliona cifra, da ste pametni odmah da ga pustite, mada doveo je Zapakostu, tesko da ce i njega.
                                Ovo je istina, al sam odahnuo kad je Spaleti ili vec ko iz Intera rekao da Candreva magico nije na prodaju ni po koju cenu

                                Comment

                                Working...
                                X