Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosle godine kako su opstali, ne moze se reci da je "cudo", prava namestaljka. Ove morali da vracaju bodove i ispali. Isto ce i SPAL sledece godine ispasti.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ko im kriv. Mogli sve rešiti prošlo kolo pa bi sada igrali revijalni.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Konacno!
        Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

        Comment


        • Ne mogu da opišem napetost u poslednjih 15 minuta hahahahahahaha

          POVRATAK, POVRATAK!

          Kakva sreća, FORZA INTER OLEEEE OLEEEE OLEEE OLE
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Zao mi Lazio-a, ali jbg kad ne moze 5. ekipa u LS.

            Inter i pored mrtvog FFP-a mora naci nacin da se pojaca.

            PS. Al kakav mrtvacki penal je ono bio, da je bio za Juve, forum mu to nebi oprostio, ovako nikom nista. Sve dobro, OLE

            Comment


            • Comment


              • Siguran sam da nije namerno to uradio ali biće verovatno sada žestoko napadan od lacijala...


                U svakom slučaju nije trebao Inzagi da ga ubacuje u ovako bitnom meču protiv budućeg tima.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Ma sigurno nije, ali naleto na ovaj twit i oplako

                  I stvarno ne znam zasto ga je stavio u prvoj postavi. Koja bi to osoba imala motiva i zelje da igra protiv buduce ekipe i pritom ucini sve da buducu ekipu, naglasavam buducu spreci u tome da dodje do LS. Van mozga jbt.

                  Comment


                  • Nisam siguran, ali mislim da je on plakao kao kisna godina nakon meca, nije se vidjelo kompletna glava, samo brada i djelovalo mi je da je on to bio..

                    Jbg, svaka mu cast, odigrao je vrh, a penal Bože moj, nema defanzivca koji ga nije napravio.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Ma nije imao ni srece kod penala, Icardi nebi nista uradio u nastavku akcije,i da nije bilo kontakta tj da nije pao. Ali sta da se radi kad je maler.

                      Comment


                      • Candreva znaci sigurno do avgusta nece dati gol, jer tad pocinje sezona, tako da ce serija BEZ DATOG GOLA izgurati na godinu i po jbt, doduse dao je Albaniji cini mi se gol, ali opet za Inter nije niti jedan.

                        Bas jeziv podatak, nemoguce sta se tom covjeku desilo.
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Spalo krenuo sa Kandrevom, katastrofa naravno. Onda i onaj nesretnik Vesino dao gol za pobedu... Ikardi pao u formi, Perišić u kanalu s vremena na vreme, to je neki standard za njega.

                          Da peva Inter i da se nada zadržavanju Kansela i Rafinje.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Propao je nenormalno, a msm da je Spaletti racunao na njega i njegov povratak u dobroj formi. Nista toga, prosek da ne moze biti prosecniji. Da nije Cancela ta desna strana se nebi ni koristila, nije ni cudo sto je Perisic i sam propo u medjuvremenu, kad se svi protivnici skoncentrisu na njega U fazonu, ma ko jbe Candrevu cuvaj Perisu

                            Comment


                            • Kontam da ce sledece godine Interisti najavljivati titulu, a sada slave Spaletija koga su do skoro pljuvali ahhah, e zato volim ovaj fudbal
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Primarni cilj za sledecu sezonu mora biti dovodjenje tima na nivo gde plasman u top 4 nece biti upitan. Sve ostalo je sekundarno (naravno, u LS je uvek sve moguce ).
                                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                                Comment

                                Working...
                                X