Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pristupom nije ni zaslužio više Juventus. Bar da imamo jedno zanimljivo prvenstvo.

    Comment


    • Kontao Max da ce Napoli sam sebi da zabije, pa nisu posteno centra presli. Ubio ih Sarri presingom.

      Sljedece kolo Inter-Juventus. Samo neka kuva.

      Comment


      • Ma nema zanimljivo, Juventus ima nestvarno tezak raspored do kraja.

        Inter (A)
        Bolonja (H)
        finale kupa Milan
        Roma (A)
        Verona (H)

        Napoli

        Fiorentina (A)
        Torino (H)
        Sampdorija (A)
        Krotone (H)
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ne sjecam se da sam vidio Sarija da pokazuje emocije kao sada, bas se obradovao covjek.

          Napoli dosao sa planom na ovo gostovanje i reklo bi se da su ga dobrim dijelom sproveli. Htjeli su sto vise loptu u posjedu i imali su je plus cesto i stoperi visoko postavljeni, hrabro odigrano.

          Comment


          • Juventus ima bod prednosti i dosta tezi raspored. Napolitanci ako sad ovo ne iskoriste nece nikad.

            #Believe

            Comment


            • Meni je i dalje Juventus favorit, čisto sumnjam da će Napoli dobiti sva 4 meča do kraja, tako da kontam da bi Juventus morao da kiksne i protiv Intera i protiv Rome da izgubi titulu. A u ostale dve maltene imaju već upisanih 6 bodova

              Comment


              • Ja se sve nadam da ce Viola uspeti da uzme bod Napoliju, ali mi moramo dobiti Inter. Romu ne znam na koji nacin mozemo dobiti, ljudi igraju odlicno. Kontam da Torino nece siliti, to ce biti odradjivanje, Krotone lagano i Sampdoriji ne treba, pustice to oni. Znaci jedini bodovoi bi mogli izgubiti u Firenci sledece kolo.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Fiorentina je cudna ekipa. Verona im je zabila 4 gola na gostovanju, a proslu su igrali dramu protiv Lacija i izgubili 4-3.
                  Last edited by Rossonero; 22-04-18, 22:03.

                  Comment


                  • A mogla bi ih i Fiorentina "pustiti".

                    Comment


                    • Originally posted by Ognjen View Post
                      A mogla bi ih i Fiorentina "pustiti".
                      Mogla bi, jer je poznato koliko nas oni mrze. Ma pustice ih svi, poznato je da je Juve najomrazeniji u Italiji, ja mislim da jedino dobre odnose imamo sa Sasuolom jer im dajemo igrace
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • 6 godina zaredom osvajate titulu, šta bi vi da vas voli neko

                        Comment


                        • Sarijev "srednjak" prema pristalicama Juventusa [emoji23]

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Nisam baš uveren da je raspored napolitanki toliko lak.
                            sigpic

                            Comment


                            • I treba titula da se izgubi, ti u direktnom meču sa konkurentom na svom stadionu ne šutneš u okvir gola protivniku.....bruka.

                              Voleo bih ovog Sarija da vidim na našoj klubi, puna mi je ona stvar više ziheraškog fudbala. Prvi put kad smo izašli da igramo na gol više ove godine ugazili smo Real na Bernabeu, a gle ono sinoć....da čovek baci peglu.

                              Comment


                              • Mamma mia!

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X