Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novac potrošen na agente i posrednike od strane klubova u kalendarskoj 2017. godini

    sigpic

    Comment


    • Neka neko zove karabinjere da vode Damata. Diktat je jasan.
      sigpic

      Comment


      • Jebem mu sunce i ove ekipe kao sto su Krotone, Spal i Benevento, znaci redovno ih sere i redovno napaljeni protiv Juventusa. Ja ne znam hoce li covek dati ovakav gol u zivotu vise. Previse se povukli, daj bre 3 boda ovde mora, Napoli se muci sa Udineseom.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ma hajde, gde mi prosipamo bodove, zaustavljaju nas Spal i Krotone, nemoj me jebati.
          Raspored nam ne ide u korist, mora se dobiti za vikend i onda slede gostovanja Interu i Romi.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Dan derbija - Torino pod opsadom, Napoli ne sme da misli na tradiciju!

            Comment


            • SMS posle dužeg vremena ponovo u metu.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Benevento je zvanično donji, a pobeda Krotonea je sve preokrenula na dnu. Kazino do kraja.
                sigpic

                Comment


                • Krotone prava mafijaska ekipa, i prosle godine su ne znam kojim cudom izvukli opstanak i isto rade i ove sezone, cak sam procitao da njih drzi neki mafijas, tako da ce verovatno i ove ostati a spal napustiti seriju a.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Udinese skupio dovoljan broj bodova pa poceli da predaju utakmice. Zadnjih 10 utakmica sve izgubili. Poznata mi je ova prica za Crotone i mafiju.

                    Comment


                    • Nisu baš ni Zebre iz Udina osigurale ostanak u Seriji A.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Porazite Torino!

                        Buffon; Howedes, Benatia, Chiellini, Asamoah; Khedira, Pjanic, Matuidi; Douglas Costa, Higuain, Dybala
                        Reina; Hysaj, Koulibaly, Albiol, Mario Rui; Hamsik, Jorginho, Allan; Callejon, Mertens, Insigne
                        Last edited by Rossonero; 22-04-18, 19:06.

                        Comment


                        • Ubise nas ljudi u prvom poluvremenu, neverovatan presing igraju. Sem one stative Pjanica iz slobodnjaka nismo sansu imali.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Koulibaly

                            Zasluzeno Napoli pravi dramu od prvenstva.
                            Last edited by Rossonero; 22-04-18, 21:37.

                            Comment


                            • Sledi paklen foto finiš Juventusa i Napolija.
                              Stara Dama znatno teža gostovanja.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Zasluzeno Napoli do pobede i veoma verovatno titule. Ne vidim nacin da dobijemo Inter i Romu u gostima.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X