Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa jebem vam sunce nesposobno Benevento nam daje 2 gola, pa kako onda da nas ne usere Real?
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Golcina Koste

      Comment


      • Sad ce opet krenuti laprdanje o penalima, ali oba cista, cak se za prvi i gledao VAR. Ocajna partija u odbrani, ne sme se ovako opustati, podseca na igru sa pocetka sezone sto ne valja.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Onaj prvi ok, jeste ga pokosio. Ovaj drugi ni Zvezdi i Partizanu se ne svira. Igraju katastrofa. Verovatno nisu ni svesni da bi gubitak titule bio za njihovo dobro, bukvalno vape za totalnom rekonstrukcijom ideje i tima.

          Comment


          • Za prvi se gledao VAR a za rugi nije, mada ovaj Iguain jeste odglumio fino za drugi penal, ja sad gledam snimke iz vise uglova i deluje kao da nije. Sve u svemu ocajna partija, ovakvi protivnici su najgori, naloze se mnogo, a Juventus je u nok daunu od utorka. Sledeci mec Sampdorija pa onda Krotone u gostima, opet ce tu biti nezgodno iz istih razloga.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Adem Ljajić naterao Handanoviča na kapitulaciju. Inter se ozbiljno igra sa Ligom šampiona.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Završeno 1:0 za Torino, Adem rešio meč jedinim golom.

                Macari držao Adema dva meseca na klupi, čim je vratio majstora, na četiri nepuna meča, dva gola i dve asistencije.

                Bilo bi dobro da ga više ne sklanja, da uhvati ritam za SP.

                Comment


                • Adem je uz Jaga Falkaa najbolji pojedinac Bikova. Što pre Macari to utuvi u glavu tim bolje za Torino.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • U Napulju odavno svesni da su voz za titulu ispustili vezanim porazima te me današnji rezultat uopšte ne čudi. Pogotovo, jer se "Leteći magarci" bore za prvoligaški status samim tim svaki bod im je kvalifikacioni.
                    U Juventusu polako mogu da spremaju feštu i biraju najskuplji šampanj.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Nedaju se Napolitanci, još je titula otvorena.
                      [emoji16]
                      22.aprila bi mogli dodatno da zakuvaju.
                      Juve posle toga gostuje Interu i Romi.
                      Last edited by goku; 08-04-18, 15:55.

                      Comment


                      • Rano sam ih otpisao.
                        Milik i Diavara me demantovali i pokazali da se na San Paolu još nadaju kako će pre Juvea proći kroz ciljnu ravninu.
                        Svakako zbog uzbudljivosti do samog kraja dobro što su Napolitanci utefterili tri boda.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Kako se izvukose danas, haos..Sledeca utakmica gostuju Milanu, eto prilike za kiks.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • I pored pobede nad Kjevom Juve je 99,9% prvak.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Veliki Don Fabio Kapelo otišao u zasluženu penziju.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Donnarumma za titulu Juventusa.

                                Comment

                                Working...
                                X