Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Sandugp View Post
    Sada sam odgledao hajlajtse. Vidim skinuo Djidji penal koji je jos dosudjen posle gledanja snimka. To je dobra stvar, da nemaju posle za sta da se hejteri hvataju.
    A Dibalica kida imao je nekoliko dobrih suteva, malo srece mu je falilo da jos koji da. Pjanic je majstor taj pregled igre malo ko na svetu jos ima. Samo mi se cini da je Kijelini bio nesto losiji, mada ovi hajlajtsi znaju da prevare?
    Kjelini odlican tokom celog meca, Rugani katastrofa u prvom poluvremenu, isto kao i AS i Lihtstajner. U drugom se svi popravili, i sto je najjace, Juventus se nije povukao posle 2-0, vec su isli da napune mrezu sto mi je bilo stvarno zacudjujuce.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #32
      Serija A je druga po parama uloženim u nove igrače ali interesantno da je Serija B na 14. mestu na svetu!

      https://www.transfermarkt.com/transf...saison_id=2017


      Svaka čast Beneventu (u minusu su 14m) za transfere.
      Velika sramota su klubovi poput Kjeva (dali 2m, dobili 3m), Krotonea (850k, 0) i Verone (300k, 2m).

      TOP 7 klubova:
      AC Milan: - 160m
      Napoli: -44m
      Inter: -33m
      Juventus: -19m
      Lacio: +10m
      Fiorentina: +13m
      Roma: +20m

      https://www.transfermarkt.com/serie-...saison_id/2017
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #33
        Lacio da je pustio SMS-a i Keitu ode na preko +100, a Juve samim tim na preko -100.

        Comment


        • #34
          Kakav gol Kolarova ispod zivog zida za 1-0.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #35
            Gasperini daj Orsolinija u drugom, pa da gledamo festu

            Comment


            • #36
              Dosta slabija Atalanta nego prosle sezone, ali nisu toliko losi bili u prvom poluvremenu.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #37
                Pa normalno da je slabija kad su je ocerupali

                Orsolini brat mora da udje, cisto da vidim kojekakav dribling

                Comment


                • #38
                  Kako promaši ono Josipe?
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • #39
                    Rece mi noto da je pukla neka stativa sa pola metra
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • #40
                      Odbrani se Roma nekako i uzese vazna 3 boda na teskom gostovanju. Vrlo lose su odigrali utakmicu ali Atalanta je promasila ogromnu sansu pred kraj.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #41
                        Dok se Atalanta ne konsiliduje, a to nece biti jos par kola, tesko da ce biti tesko gostovanje. Nije bilo ni Caldare a ni Spinazole, koji bi trebalo da se vrati u Juve. Bas dosta izmenjen tim u odnosu na proslu sezonu. Caldara ce se vec vratiti u tim, ostaje on jos ovu sezonu u Atalantu.

                        Comment


                        • #42
                          Zao ce mi biti Atalante, nece oni uraditi sa ovakvim timom u EL nista, morali su se bolje pojacati, dobili su fine novce od prodaje Kesija i Kontija. Ne videh ni Ilicica danas, on im je mozda i najbolje pojacanje ovog leta.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #43
                            Pa sta mislis kako ce da naprave stadion ? Slicno kao Udinese, sve od ovakvih prodaja. Cist profit.

                            Vec su kupili stadion od lokalne uprave, pocece i sa rekonstrukcijom stadiona ove ili sledece godine.

                            Comment


                            • #44
                              Hahah pa posteno, mudro zboris
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by bice View Post
                                dobili su fine novce od prodaje Kesija i Kontija.
                                Ma dobili su vrlo malo keša, sve je to isplata u ratama, tako svi Italijani funkcionisu...

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X