Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sin na klupi.

    Comment


    • #17
      A i ova reklama generalnog sponzora za ovaj auto, mnogo bre ružno naštampana

      Comment


      • #18
        E bas sam i ja to hteo reci, ja nesto ne primetih da je ovo bilo u finalu prosle nedelje. Cak sam pomislio da mozda stoji neka poruka podrske zrtvama, ali onda ipak videh da nije.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #19
          Hhahaha koliko je smesan penal sudio sada sudija, jos gledao snimak, a oni imali opasnu sansu posle toga.
          Djidji macka brani ovu glupost.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #20
            Da se ponudi produženje saradnje čoveku. Nema smisla da batali.

            EDIT: Čist penal.

            Comment


            • #21
              Čist penal, ali je igrač posle toga šutirao na gol i to bi uvek bila prednost. Koje je sranje ova video tehnologija majko moja, baš me nervira
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • #22
                Sad gledam i ja, jeste bio, iz onog ugla mi se cinilo da je sam pao.
                Mora da se uozbilje sad, daj jos 1 gol pa se povuci, prelose je ovo.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #23
                  Leleleeee kakva lopta Pjanica za Dybalu.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    Majstorčina je Miralem Pjanić. Da l se iko na svetu nadao ovom dodavanju ?

                    Comment


                    • #25
                      Nestvarna lopta, mada videh zalili su se igraci Kaljarija da je Dybala rukom primio loptu, cudi me da opet nisu iksoristili VAR.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #26
                        Ma VAR ce najvise da pomogne kod diskutabilnih tj teskih za procenu offside-a. Kod penala i pored video snmika moze da se desi da pogresi, jer na snimku tesko da mozes da procenis intezitet kontakta, nekad je preslab i igrac padne ko pokosen. Mada oni Suarezovi penali barem nece prolaziti.

                        Allegri sve nove igrac polako uvodi u prvi tim, iako je i sam svestan da su ti igraci za prvi tim, a ne za klupu. Bernaredschi i Rugani su bili na onom prvenstvu za mlade, njih nisam ocekivao da ce startati. Iznenadio sam se kad sam video Ruganija, koji je bio odlican u drugom poluvremenu.

                        Comment


                        • #27
                          Sada sam odgledao hajlajtse. Vidim skinuo Djidji penal koji je jos dosudjen posle gledanja snimka. To je dobra stvar, da nemaju posle za sta da se hejteri hvataju.
                          A Dibalica kida imao je nekoliko dobrih suteva, malo srece mu je falilo da jos koji da. Pjanic je majstor taj pregled igre malo ko na svetu jos ima. Samo mi se cini da je Kijelini bio nesto losiji, mada ovi hajlajtsi znaju da prevare?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • #28
                            Napoli mi je bas smekerska ekipa.

                            Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • #29
                              Taki su vec godinama

                              Uigrana ekipa, a imaju kvaliteta.

                              Comment


                              • #30

                                Comment

                                Working...
                                X