Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je veceras odbranio Sirigu, trebalo je biti 8-0
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Dibalica stavlja tacku na ovaj "derbi". Odlican start sezone, nema prosutih bodova, sada LS - pobeda je jedina opcija.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Dybala prosle sezone 11 golova u Seriji A. Ove sezone na 6 utakmice 10 golova.
        Olimpijakos je jos gora ekipa od Torina, tu ocekujem bar 3-0.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • 5 komada minimum Oly je kriminal

          Comment


          • Meni se ovaj Bentakur mnogo sviđa.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Meni se ovaj Bentakur mnogo sviđa.
              Dobar je mlad zadnji vezni (sredina)mislim da je usao u konkurenciju za Golden boy,al onaj mali Driuse ili tako nesto iz Rivera ,sto ga je uzeo Mancini u Zenit ,to je trebalo da se juri bice novi ekstra spic Argentine

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Dobar je mlad zadnji vezni (sredina)mislim da je usao u konkurenciju za Golden boy,al onaj mali Driuse ili tako nesto iz Rivera ,sto ga je uzeo Mancini u Zenit ,to je trebalo da se juri bice novi ekstra spic Argentine
                Driussi

                Reci to Mandi, stalno mu to govorim, ali on govori Dale ne valja ti ovaj
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Šta pa manda zna o fudbalu, nemoj me raditi....

                  Comment


                  • Zna, zna, samo ne pise, ali vjeruj mi da zna dosta
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Ova VAR tehnologija je sjajna stvar... Dosudjen presmesan penal za Sampdoriju zbog navodnog igranja rukom Kesija i sudija promenio odluku nakon odgledanog snimka

                      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Nevjerovatno sta bi bilo svirano kao penal da nije VAR uveden.

                        Comment


                        • Rastura nas Sampdorija, ocajni smo za sada

                          Ja ne znam kako je Abate jos uvek igrac Milana, covek nije za Benevento a ne za Milan

                          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                          Last edited by Miletić; 24-09-17, 11:57.
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Ovo menjanje formacija moze da ubije ritam ekipi, jer tim je ionako nov a on opet nesto eksperimentise iako se vec jedna formacija ustalila i nje previse uigrana, kao ni igraci.

                            Comment


                            • Ne dozvoljava im Montela ni da se uigraju sa ovim konstantnim promenama... U drugom moraju uci Silva i Calhanoglu umesto Susa i Bonaventure

                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Ma Suso mora da igra, jedini koji moze jbni dribling odradit i napravit visak u napadu, plus je kreativan igrac. Calhanoglu isto mora uci, i igrat 4-3-3 ili 3-4-3.

                                Comment

                                Working...
                                X