Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dybala ubija na pocetku sezone. Definitivno ce biti nas najbolji strelac, a Bernardeski mora igrati vise, odlicno je danas saradjivao sa Dybalom.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Nije imalo igraca na terenu koje bi povezao redove, Pjanke dosta udaljen od gola, uglavnom pocinjao akcije, ali napred nije imalo ofanzivnog igraca. Da je poceo Bernardeschi bilo bi to bolje, ovako je D. Costa skoro pa sam igrao u napadu, samo on pokusavao.

      Dobra ce biti ovo sezona. Bolja nego prosla u to sam siguran, mnogo siroka klupa, krilinih igraca lom. Samo je pitanje vremena kad ce Mandza prestati da igra na krilu i verovano poceti da menja Gonzala u napadu.
      Živim za taj dan.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Živim za taj dan.
        I ja isto, a siguran sam da cemo ga i docekati ove sezone. Nemas brdo krilnih igraca da bi ti Mandzukic igrao krilo, a pritom imamo samo Higuaina kao CF.

        Comment


        • Dibalica majstor nad majstorima. Samo sto duze da igra za omiljeni klub.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Vidi se koliko mu prija 10-ka Koliko samo ima vise samopouzdanja kad igra za nas, za razliku kad igra za repku, za koju igra ko neki prosecan igrac

            Comment


            • Mora Mandzuka protiv Barse da zaigra, treba nam u startnoj. Samo da Kvadrado ne krene, a MDS ce igrati beka najverovatnije.
              Matudija bih pohvalio, odlican je bio, trci na svaku loptu, borben, ima odlicna dodavanja, koristan i u napadu i u odbrani.
              Benatia je bio tanak danas, ali nadam se da ce Kjelini biti spreman za Barsu.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ma ne treba nam u startnoj, ne moze nista da uradi po toj strani osim da trci. Napadac je to, dace on gol ako se pruzi prilika, ali mi nemamo napad po toj strani osim ako Alex Sandro nesto ne izmisli.

                I da samo Cuadrado da ne igra, lik nema volje da zivi a kamoli da pravi kojekakvu razliku na terenu.

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Vidi se koliko mu prija 10-ka Koliko samo ima vise samopouzdanja kad igra za nas, za razliku kad igra za repku, za koju igra ko neki prosecan igrac
                  Pa ovde ima slobodu koju Mesi ima u repki. Prirodno je to sve, jbg.

                  Nego ne kapiram da u repku zovu Ikardija, a ne zovu Iguaina, al ajde....bolje po nas.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Pa ovde ima slobodu koju Mesi ima u repki. Prirodno je to sve, jbg.

                    Nego ne kapiram da u repku zovu Ikardija, a ne zovu Iguaina, al ajde....bolje po nas.
                    Ma odlucili nesto da promene, za Svetski Kup se zna ko ce igrati. I u ove zadnje dve tekme koje su im preostale.

                    Comment


                    • Prosle godine bio izuzetno koristan, dobar u skok igri ali i u trash talk-u, dosta prljav igrac, treba neko onom Pikeu malo da objasni neke stvari, nece to siguro raditi Bernardeski Asamoa danas toplo-hladno odigrao, nadam se da ce i AS da se oporovai za mec, ne bih voleo da gledam kako Messi lomi i MDS i Asamou...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Lazio-Milan is at strong risk of being postponed.

                        Last edited by Rossonero; 10-09-17, 10:57.

                        Comment


                        • Lazio-Milan officially postponed.

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Lazio-Milan officially postponed.
                            E jbg...prvo Roma sad i ovaj mec koji mi se danas najvise gledao

                            Comment


                            • Jbg, ocekivana odluka.

                              Spoiler


                              Comment


                              • VAR na djelu, 1-0 vodi Inter
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X