Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Ala je bio hype oko tog Bony-ja dok je igrao u Svonsiju, i onda propade covek.
    Misliš dok je igrao u Holandiji tamo !?

    Davao po 35 golova za sezonu....

    Comment


    • Pa i u Svonsiju je dobar bio, ali da u pravu si bolji bio u Holandiji. Ipak se vratio u Svonsi, propade transfer u Veronu, sto ej za njegovu karijeru bolje.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Comment


        • Pravu stvar je napravio Milan sa promenom cele postave, jednostavno u one igrače se uvukao taj gubitnički mentalitet, dovođenjem ovih novih Milan ponovo počinje da liči na to što jeste.

          Comment


          • Morao je Milan da dovede ozbiljno levo krilo ako vec planira da igra 4-3-3, nece ici to sa Borinijem u prvih 11

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Moze odigrati napred sa triom Suso-Silva-Cutrone/Calhanoglu
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Tako i treba da igra a Montela ga zakucao u prvu postavu kao da mu je Borini brat od tetke

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Ma imaju i Kalinicia, nema sanse da im igra Borini.

                  Comment


                  • Comment


                    • Na koju foru su oni izmuljali Sariju ovako malu platu nije mi jasno Covek zasluzuje mnogo vise.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Kako na koju foru, čovek pre Napolija vodi sve nižerazredne klubove, došao u Napoli kao trener Empolija.

                        Pa ne može dobiti veće pare. Zato sledeći ugovor će da zabode bar duplo od ove sume.

                        Meni je nestvarnije kako Pils Lajt se provlači sa ovim platama i po ovim klubovima

                        Comment


                        • Saturday’s Sampdoria-Roma Serie A match has been postponed after a weather alert for the city of Genoa this weekend.
                          https://www.football-italia.net/1095...roma-postponed

                          Comment


                          • E kako smo jadni kad se branimo kuci od Kjeva. Napuni ih bre 2-3 gola u prvom pa se brani posle u drugom. Samo cekam kad ce pasti gol.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Koliko sve drugačije izgelda kad je Dibala na terenu....

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Koliko sve drugačije izgelda kad je Dibala na terenu....
                                Nije imalo igraca na terenu koje bi povezao redove, Pjanke dosta udaljen od gola, uglavnom pocinjao akcije, ali napred nije imalo ofanzivnog igraca. Da je poceo Bernardeschi bilo bi to bolje, ovako je D. Costa skoro pa sam igrao u napadu, samo on pokusavao.

                                Dobra ce biti ovo sezona. Bolja nego prosla u to sam siguran, mnogo siroka klupa, krilinih igraca lom. Samo je pitanje vremena kad ce Mandza prestati da igra na krilu i verovano poceti da menja Gonzala u napadu.

                                Comment

                                Working...
                                X