Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Važna pobjeda na vrućem gostovanju bez ključnih igrača.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Kakvo je Marcelino zategao Valensiju.

      Comment


      • Zaza i het trik... sta reci.


        Paulinjo startuje, Suarez na klupu, Denis desno, Delofeu lijevo - to mi se svidja.
        Ali stvarno steta sto Valverde nije poveo Paka Alkasera... pa kad ce igrat ako nece sad? I opet Injesta startuje, mnogo je ovo utakmica za njega na pocetak sezone...

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Kakvo je Marcelino zategao Valensiju.
          Mnogo simpaticna ekipa sa puno talenta i par iskusnih igraca koji su se uklopili odlicno,na stranu ovo danas sto pokidali Malagu uz Alaves najgoru ekipu u primeri

          Ako se zadrze godinu dve bice ozbiljna ekipa i za evropu

          Comment


          • Proslu desnom, ovu glavom.

            Iduca je lijeva noga s 35 metara.

            Junioreeeeeeee
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Dale na aparatima od srece.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Mnogo simpaticna ekipa sa puno talenta i par iskusnih igraca koji su se uklopili odlicno,na stranu ovo danas sto pokidali Malagu uz Alaves najgoru ekipu u primeri

                Ako se zadrze godinu dve bice ozbiljna ekipa i za evropu
                Nisam mislio samo na vecerasnju utakmicu, nego opcenito od pocetka lige.

                Protiv Atletika i Reala osvojena 2 boda. Posebno treba naglasiti osvojen bod na SB-u.

                Evo vec u sljedecem kolu idu na Anonetu, strasno tesko gostovanje.

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Dale na aparatima od srece.
                  Sve znas moj centarforu
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Dale na aparatima od srece.
                    Samo Junior!

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Nisam mislio samo na vecerasnju utakmicu, nego opcenito od pocetka lige.

                      Protiv Atletika i Reala osvojena 2 boda. Posebno treba naglasiti osvojen bod na SB-u.

                      Evo vec u sljedecem kolu idu na Anonetu, strasno tesko gostovanje.
                      Pa da slazem se,bas dosta mladih dobrih,plus su uklopilli po meni odlicno i Muriljo i Kondogbia.Da, ide Sosijedad jos jedna ekipa koja igra odlicno ,mozda i najlepse trenuto u Primeri,ocekujem bas lepu utakmicu.

                      Comment


                      • A pusti taj korner... Sta je sa sudijama...

                        Prelako dosudio penal za Barsu, da ne recem castio.
                        Zao mi sto pljuvah dobrog Albu kad vidim Dinjea kako igra, kakva katastrofa. Denis neupotrebljiv na krilu.
                        Delofeu... je Delofeu, citava desna strana ocajna lise Semeda.
                        Paulinja nidje, cak je vise vremena provodio na spica, a Mesi kao vezni, ne znam je l to neka zamisao Valverdea.

                        Izgleda da se nova tri boda pisu.

                        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Pa da slazem se,bas dosta mladih dobrih,plus su uklopilli po meni odlicno i Muriljo i Kondogbia.Da, ide Sosijedad jos jedna ekipa koja igra odlicno ,mozda i najlepse trenuto u Primeri,ocekujem bas lepu utakmicu.
                          Sjeti se kakav je fubal igrao Villareal dok ih je vodio Marcelino.

                          Mislim da iz Valensije nisu mogli boljeg covjeka da nadju da ih vrati na pravi put, samo steta sto su prodali malog Cancela.

                          Comment


                          • Ma nema zime za Valenciu s Marcelinom, samo da se ne pobije s nekim, drugacije nece otici

                            Btw. Ako nekom nije jasno sta pisem, cuo sam da se pobio s Musacchiom u Villarrealu, pa zbog toga otisao.
                            Last edited by Dale; 19-09-17, 22:00.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Sjeti se kakav je fubal igrao Villareal dok ih je vodio Marcelino.

                              Mislim da iz Valensije nisu mogli boljeg covjeka da nadju da ih vrati na pravi put, samo steta sto su prodali malog Cancela.
                              Pa cekali ga godinu dana,on je potpisao za njih jos prosle sezone kad je otisao iz Viljareala,odlican je on, ocekujem da ce da skocka Valensiju fino,ko sto i radi vec,al jedino to,prodali Kancela,pa se plasim da ce pola ovih klinaca ubrzo istim putem,mada nema potrebe jer imaju kes, i u njih su usli Azijati

                              Comment


                              • Valensija bila ekipa koja je primala golove kako hoćeš. Baš loša odbrana. A i rasulo je bilo svuda na terenu.

                                A vidi kako je Marselinjo zategao pozadi. 5 tekmi, primili samo 3 gola, i to 2 od Reala u gostima.

                                Deluju baš kompaktno. Ekipa ima ponovo balans. A izgleda da se duo Pareho/Kongdobia na sredini dobro uklopio. Marselinju dati medalju što je Kondogbija opet igra fudbal.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X