Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 17/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bundesliga 17/18

    Bavarci će večeras na svojoj “Alijanc areni” ugostiti "farmaceute" iz Leverkuzena, čime će zvanično početi jedno od najprestižnijih fudbalskih takmičenja na svetu, Bundesliga. Direktan TV prenos možete pratiti na Eurosportu 2 od 20,30 č. Termini su standardni...prva utakmica PETAK 20,30, SUBOTA 15,30 i jedna od 18,30 i NEDELJA 15,30 i 18,30.



    “Orlovi” iz Frankfurta će u sastavu imati trojicu Srba. Mijat Gaćinović je jedan od najboljih igrača Ajntrahta, Slobodan Medojević je napokon rešio probleme sa povredama, a na pozajmicu iz Benfike stigao je nekadašnji centarfor Zvezde, Luka Jović. Neven Subotić se vratio u Dortmund i videćemo da li će ostati na Signal Iduna parku, a Miloš Jojić je već važan šraf u ekipi Petera Štegera u Kelnu.

    Reprezentativac Filip Kostić ostao je u najvećoj nemačkoj luci, Hamburgu i uživa veliko poverenje trenera Markusa Gizdola. U Verderu se Miloš Veljković prošle sezone izborio za status standardnog prvotimca, kao i Aleksandar Ignjoski u Frajburgu, što se ne bi moglo reći za Gojka Kačara u Augzburgu. Šta će biti sa Matijom Nastasićem u Šalkeu, i da li će novi trener ukazati poverenje odličnom štoperu, ostaje da se vidi.
    Last edited by Constantin; 18-08-17, 16:46.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

  • #2
    Parovi prvog kola:

    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • #3
      Na otvaranju bez iznenađenja.


      Last edited by Constantin; 18-08-17, 23:56.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • #4
        Og 6 utakmica danas, ni jedan GG da padne

        Comment


        • #5




          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • #6
            Lepo zapoceto constantin ,sto se teme tice.Nadam se da ce biti vise komenta,sto tvoji sto drugih na Bundesu ove godine.

            Sinoc Keln delovao lose i sa igracem vise nista tanko,bas fali Modeste,Kostic dobar,sa aspekta Zvezde nadam se da ce zadrzati takvu formu do kraja godine

            Comment


            • #7
              Najbolje od svega je simulacija Papadoupulosa u 90-toj minuti, lik je čini mi se pokušao da iscenira infarkt.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • #8
                Originally posted by Jax Teller View Post
                Najbolje od svega je simulacija Papadoupulosa u 90-toj minuti, lik je čini mi se pokušao da iscenira infarkt.
                Ono je stvarno bio sou,ja ne znam sta je umislio pogotovo sad kad imaju video tehnologiju,samo je dobio karton,malo vremena mozda ukrao

                Comment


                • #9
                  Jel to i Nemci uveli VAR?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by miloolja View Post
                    Jel to i Nemci uveli VAR?
                    Jesu
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • #11
                      Lepo. A ko pored PL nije još? Znam da su i Holadezi uveli..
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • #12
                        Gledo sam sinoc spance i nisam primjetio, talijani su zagovarali al ne znam jesu li uveli.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • #13
                          U Italiji je uveden VAR.
                          Last edited by Rossonero; 26-08-17, 16:41.

                          Comment


                          • #14
                            Rekose komentatori na Werder - Bayern da je Bayern dao 80 miliona za novi trening centar za omladince i da je Rummenigge rekao da je cilj da izbacuju jednog prvotimca godisnje i da je to njihov nacin da se bore protiv ovog ludila na transfer pijaci. Da ne dodje do zabune, komentatori su sa Fox Sportsa, ne ovi sa Eurosporta
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Možde će da uče da davaju golove iz očiglednih ofsajda kao Levandovski danas..

                              Comment

                              Working...
                              X