Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK HRVATSKA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: SK HRVATSKA

    Ne da neće biti pet kanala Sportkluba, već neće više biti NI JEDAN u paketu Max tv-a &*(@W6 //h*svb *%@(D!RY- Pa šta je to $JS}| (%fsd%&j (&$E#

    Comment


    • #17
      Odg: SK HRVATSKA

      [quote author=TORCIDA VŽ link=topic=2697.msg197962#msg197962 date=1289934398]
      Ne da neće biti pet kanala Sportkluba, već neće više biti NI JEDAN u paketu Max tv-a &*(@W6 //h*svb *%@(D!RY- Pa šta je to $JS}| (%fsd%&j (&$E#
      [/quote]
      pozovi svog operatera

      Comment


      • #18
        Odg: SK HRVATSKA

        Evo što o problemu s Max-tv kažu u Sportklubu Hrvatska;
        "Ovakva odluka je isključivo zelja Vaseg operatera. Mi nismo prihvatili uvjete koji su nam postavljeni, a odnose se isključivo na koncepciju poslovanja. Naime, naši kanali Sport Klub i Sport Klub + su u svim državama u kojima se emitiraju u basic, odnosno osnovnom paketu. Vas operater je htio, čak ne postujući dijelove starog ugovora, posto-poto naše kanale stavi u pay paket. Mi se s tim nismo slozili. I nećemo. Ni njihova posljednja ponuda, da jedan paket bude u pay, a jedan u basicu, za nas je potpuno neprihvatljiva. Naše kanale svugdje mogu gledati svi oni koji plaćaju osnovnu pretplatu. A za sve ostalo morate pitati Vašeg operatera. Žao nam je što se ovo dogodilo i samo od Vas ovisi hoće li se mozda nešto promijeniti, jer je zaista sve na Vašem operateru."

        Ustvari sve se ovo dogadja zbog Arene, pošto je slab ineres za njihove kanale pokušali su navući ljude stavljajući Sportklub kanale u sportski paket koji se plaća negdje oko 10 eura.

        Comment


        • #19
          Odg: SK HRVATSKA

          Da, to mi je sve poznato. Sportklub je pošten, ili ima dobre sponzore $#^%RT, i želi da SVI mogu gledati Sportklub kanale, i nisu htjeli da ih se veže sa Arenom, čiji je jedini vid poslovanja, emitiranje u dodatnim paketima.
          Ali sad na kraju, najebu samo žestoki ljubitelji sporta, kao što sam ja. &*(@W6 Spreman sam plaćati dodatni Max tv sportski paket (zato sam i uzeo Max tv) po cijeni od 65 kuna, tako da mogu gledati i oba Sportkluba, i obje Arene; a sada će mi ostati samo Arene, a za Sportklubove ću morati uzimati drugog operatera?! *%@(D!RY- $JS}|
          Kada će Sportklub kanali 3,4 i 5 biti dostupni u Hrvatskoj, hoće li oni biti dostupni kod Bneta ili Total tv?

          Dali ipak postoji šansa da se dogovorite sa T-comom? Pa makar jedan bio u osnovnom, a jedan u sprotskom paketu? &%@5w8&*

          Comment


          • #20

            Comment


            • #21
              Evo da malo oživimo i ovu temu o Sk Hr.
              Neću ulaziti u to kako je Croatel poslovao, vi to najbolje znate. A to nije ni bitno, to je već daleka prošlost.

              Vratimo se mi onome što muči gledatelje Sk- u Hrvatskoj. A to je ne sraman nego amaterski i diletantski odnos frime Master film prema istim gledateljima od kojih za divno čudo žive. O kakvim se amaterima radi dovoljno je pogledati stranicu SK Hr http://www.sportklub.com.hr/, na kojoj se nalazi gomila nabacanih vijesti s jutarnjeg, postavljena bez ikakvog smisla.

              Ono što najviše boli gledatelje su naravno komentatori. Zanimljivo je koliko je vrsnih novinara pobjeglo od dolaska dičnog Master filma; Toni Živković, Domagoj Pancirov, Romano Janečić, Ivan Jurković, Stanko Ružić, Marko Sivak, Duško Opačić, Saša Marić, Ivan Bilić, Hrvoje Špiranec, Hrvoje Bulić, Mario Glavan, Gordan Gabrovec, Momir Jelovac itd. A šta smo zauzvrat dobili, tatine sinove i diletante zaposlene preko veze Šajatovića, Blažička, Oslića, Selmana i druge. Nepismene tzv. komentatore koji ne poznaju pravopis, neznaju pravilno izgovarati slova, s užasnim glaom, lošom dikcijom i naglaskom.

              Mi gledatelji ne tražimo mnogo, želimo samo da SK Hrvatska bude kao i Sk Srbija i Sk Slovenija. Da se tko je direktor, tko glavni urednik, da postoji neki red. Želimo najbolje komentatore u državi, studijske emisije i lijepe voditeljce: a ne ovaj jad i čemer koji smo prisiljeni slušati iz dana u dan.

              Uskoro komentatorske legende Hrt-a Mićo Dušanović i Slavko Cvitković odlaze u mirovinu (koja siguno neće bit previše velika) pokušajte ih pridobiti da honorarno rade za Sport Klub. To bi bila velika stvar, slušati Miću i Slavka na prijenosima tenisa, hokeja i košarke. To bi bio velik plus za Sport Kub. Gledatelji bi to itekako cijenili.

              Comment

              Working...
              X