Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK HRVATSKA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SK HRVATSKA

    SAMO ME ZANIMA DALI ĆE PREMIER LIGA BITI I NA SPORTKLUB HRVATSKA ILI SAMO U SRPSKOJ VERZIJI
    HVALA

  • #2
    Odg: SK HRVATSKJA

    1.Pozdrav,na forumima se kucanje velikim slovima smatra vikanjem,a nema potrebe za tim
    2.Prenosice i SK Hrvatska PL,samim tim ce prenosi ici i na SK+
    sigpic

    Comment


    • #3
      Odg: SK HRVATSKJA

      Poznato je da su HR i SR kanali Sportkluba + isti, pa me zanima da li će na hrvatskom Sportklubu ići uživo utakmice koje neće moći ići na srpskim verzijama zbog eventualnih zaštićenih termina.

      Comment


      • #4
        Odg: SK HRVATSKJA

        ok izvinjavam se na velikim slovima znaš li možda koliko će direktnih prenosa ići po kolu -još jednom se izvinjavam na velikim slovima

        Comment


        • #5
          Odg: SK HRVATSKJA

          [quote author=selecao link=topic=2697.msg150442#msg150442 date=1280236315]
          Poznato je da su HR i SR kanali Sportkluba + isti, pa me zanima da li će na hrvatskom Sportklubu ići uživo utakmice koje neće moći ići na srpskim verzijama zbog eventualnih zaštićenih termina.
          [/quote]
          To vec ja ne bih znao da ti odgovorim,ali ces vjerovatno dobiti odgovor od upucenijih od mene,ali znamo da SK Srbija(BIH/CG) i SK Hrvatska nemaju isti program i ne prenose ista takmicenja,pa ne vidim razlog da ne prenose utakmice kad ova verzija SK-a ne prenosi
          Sto se SK+ tice,identican program se emituje u 5 drzava,time sam ti sve rekao.
          [quote author=mickey96 link=topic=2697.msg150443#msg150443 date=1280236435]
          ok izvinjavam se na velikim slovima znaš li možda koliko će direktnih prenosa ići po kolu -još jednom se izvinjavam na velikim slovima
          [/quote]
          Ma nema problema,samo sam ti skrenuo paznju,ok je sve.
          Svi mecevi kola ce moci da se vide na SK i SK+,sto u direktnim prenosim,sto u snimcima.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Odg: SK HRVATSKJA

            Napokon i Sportklub Hr ima svoju web stranicu www.sportklub.com.hr imate tamo i e-mail adresu pa ako vas nešto interesira možete pitati odgovorne.
            Stranica je još u testnoj fazi, nadam se da će uskoro dostići kvalitetu ove sranice i da će proraditi i forum.

            Comment


            • #7
              Odg: SK HRVATSKJA

              Evo mene opet. Čini se da urednici HR Sportkluba nemaju ni tri čiste u glavi i da će u subotu za vrijeme utakmice Tottenham-Man City prenositi Moto GP. Apeliram na sve modove ovdje koji imaju kontakt sa nekim iz vodstva SR Sportkluba da im prenesu nezadovoljstvo gledatelja iz HR u nadi da će probati napraviti neki pritisak na ove naše likove.

              Comment


              • #8
                Odg: SK HRVATSKJA

                [quote author=selecao link=topic=2697.msg154312#msg154312 date=1281570564]
                Evo mene opet. Čini se da urednici HR Sportkluba nemaju ni tri čiste u glavi i da će u subotu za vrijeme utakmice Tottenham-Man City prenositi Moto GP. Apeliram na sve modove ovdje koji imaju kontakt sa nekim iz vodstva SR Sportkluba da im prenesu nezadovoljstvo gledatelja iz HR u nadi da će probati napraviti neki pritisak na ove naše likove.
                [/quote]
                nije sigurno, ide pl live. mozda je greska u programu, ali sigurno ide fudbal

                Comment


                • #9
                  Odg: SK HRVATSKJA

                  Kamo sreće da u Hrvatskoj ide ista verzija Sportkluba kao u Srbiji. Ovi likovi koji uređuju program su toliko nesposobni da se takvi rijetko nalaze. A šta reći i komentatrima, katastrofa. Dobili su Premier ligu a nisu je u stanju pošteno ni izreklamirati pa većina ljudi i ne zna da će se prenosti. Sreća je da imamo Sk+ i da postiji opcija izbora komentatora, tako je je kod mene uvijek uključen srpski audio. Vaši komentatrori su odlični i zaslužuju sve pohvale. Čak je i Gojko car za ove neše. $#^%RT

                  Comment


                  • #10
                    Odg: SK HRVATSKJA

                    Da li je istina da Sportklub HR u subotu u 16h prenosi Tottenham - Wolverhampton?

                    Comment


                    • #11
                      Odg: SK HRVATSKJA

                      [quote author=selecao link=topic=2697.msg169754#msg169754 date=1284727171]
                      Da li je istina da Sportklub HR u subotu u 16h prenosi Tottenham - Wolverhampton?
                      [/quote]
                      jeste

                      Comment


                      • #12
                        Odg: SK HRVATSKA

                        Zanima me, hoće li, i kada, u Hrvatskoj početi emitiranje 5 Sportklub kanala vikendom, kao što je u Srbiji?
                        Dolje je Gustaf napisao da ima mogućnost odabira komentatora (%fsd%&j ...pojasni...
                        Pozdrav iz Varaždina! (*#^R^

                        Comment


                        • #13
                          Odg: SK HRVATSKA

                          Kod mene na B-netu ima opcija odabira komentatora na Sportklubu+, pritisneš žutu tipku na daljinskom i pokaže ti se opija izbora komentatora: a. hrvatski, b.srpski i c. slovenski. Nisam siguran ima li ta opcija u Max.tv-u. Tako kad komentiraju oni naši tzv. komentatori (npr. mali Jura, sin Ivica Blažička), prebaci se na srpski audio i slušaju se pravi komentatori i uživa.

                          Comment


                          • #14
                            Odg: SK HRVATSKA

                            Nisam znao, a niti mi je pala na pamet ta mogućnost...pokušat ću...ali i dalje me zanima hoće li i kada hrvatski Sportklub emitirati vikendom 5 programa?

                            Comment


                            • #15
                              Odg: SK HRVATSKA

                              Ponavljam: kada možemo očekivati u Hrvatskoj emitiranje 5 kanala Sportkluba?! (%fsd%&j
                              Mogli bi prenijeti administratorima stranice hrvatskog Sportkluba da ga dignu na razinu kao što je ovaj... @R&}*

                              Comment

                              Working...
                              X