Strana 1 od 2 1 2 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 15 od 21

Tema: SK HRVATSKA

Junior Member
    Datum registracije
    27.07.2010
    Moć reputacije
    0

SK HRVATSKA

SAMO ME ZANIMA DALI ĆE PREMIER LIGA BITI I NA SPORTKLUB HRVATSKA ILI SAMO U SRPSKOJ VERZIJI
    HVALA

2. Your Google Adsense code here
    E! V!ad Vladan avatar
    Datum registracije
    01.04.2008
    Moć reputacije
    214750048

Odg: SK HRVATSKJA

1.Pozdrav,na forumima se kucanje velikim slovima smatra vikanjem,a nema potrebe za tim
    2.Prenosice i SK Hrvatska PL,samim tim ce prenosi ici i na SK+

Junior Member
    Datum registracije
    12.04.2010
    Moć reputacije
    0

Poznato je da su HR i SR kanali Sportkluba + isti, pa me zanima da li će na hrvatskom Sportklubu ići uživo utakmice koje neće moći ići na srpskim verzijama zbog eventualnih zaštićenih termina.

Junior Member
    Datum registracije
    27.07.2010
    Moć reputacije
    0

ok izvinjavam se na velikim slovima znaš li možda koliko će direktnih prenosa ići po kolu -još jednom se izvinjavam na velikim slovima

E! V!ad Vladan avatar
    Datum registracije
    01.04.2008
    Moć reputacije
    214750048

[quote author=selecao link=topic=2697.msg150442#msg150442 date=1280236315]
    Poznato je da su HR i SR kanali Sportkluba + isti, pa me zanima da li će na hrvatskom Sportklubu ići uživo utakmice koje neće moći ići na srpskim verzijama zbog eventualnih zaštićenih termina.
    [/quote]
    To vec ja ne bih znao da ti odgovorim,ali ces vjerovatno dobiti odgovor od upucenijih od mene,ali znamo da SK Srbija(BIH/CG) i SK Hrvatska nemaju isti program i ne prenose ista takmicenja,pa ne vidim razlog da ne prenose utakmice kad ova verzija SK-a ne prenosi
    Sto se SK+ tice,identican program se emituje u 5 drzava,time sam ti sve rekao.
    [quote author=mickey96 link=topic=2697.msg150443#msg150443 date=1280236435]
    ok izvinjavam se na velikim slovima znaš li možda koliko će direktnih prenosa ići po kolu -još jednom se izvinjavam na velikim slovima
    [/quote]
    Ma nema problema,samo sam ti skrenuo paznju,ok je sve.
    Svi mecevi kola ce moci da se vide na SK i SK+,sto u direktnim prenosim,sto u snimcima.

Junior Member
    Datum registracije
    04.11.2007
    Moć reputacije
    0

Napokon i Sportklub Hr ima svoju web stranicu www.sportklub.com.hr imate tamo i e-mail adresu pa ako vas nešto interesira možete pitati odgovorne.
    Stranica je još u testnoj fazi, nadam se da će uskoro dostići kvalitetu ove sranice i da će proraditi i forum.

Junior Member
    Datum registracije
    12.04.2010
    Moć reputacije
    0

Evo mene opet. Čini se da urednici HR Sportkluba nemaju ni tri čiste u glavi i da će u subotu za vrijeme utakmice Tottenham-Man City prenositi Moto GP. Apeliram na sve modove ovdje koji imaju kontakt sa nekim iz vodstva SR Sportkluba da im prenesu nezadovoljstvo gledatelja iz HR u nadi da će probati napraviti neki pritisak na ove naše likove.

Support Moderator
    Datum registracije
    21.08.2006
    Moć reputacije
    495

[quote author=selecao link=topic=2697.msg154312#msg154312 date=1281570564]
    Evo mene opet. Čini se da urednici HR Sportkluba nemaju ni tri čiste u glavi i da će u subotu za vrijeme utakmice Tottenham-Man City prenositi Moto GP. Apeliram na sve modove ovdje koji imaju kontakt sa nekim iz vodstva SR Sportkluba da im prenesu nezadovoljstvo gledatelja iz HR u nadi da će probati napraviti neki pritisak na ove naše likove.
    [/quote]
    nije sigurno, ide pl live. mozda je greska u programu, ali sigurno ide fudbal

Junior Member
    Datum registracije
    04.11.2007
    Moć reputacije
    0

Kamo sreće da u Hrvatskoj ide ista verzija Sportkluba kao u Srbiji. Ovi likovi koji uređuju program su toliko nesposobni da se takvi rijetko nalaze. A šta reći i komentatrima, katastrofa. Dobili su Premier ligu a nisu je u stanju pošteno ni izreklamirati pa većina ljudi i ne zna da će se prenosti. Sreća je da imamo Sk+ i da postiji opcija izbora komentatora, tako je je kod mene uvijek uključen srpski audio. Vaši komentatrori su odlični i zaslužuju sve pohvale. Čak je i Gojko car za ove neše. $#^%RT

Junior Member
    Datum registracije
    12.04.2010
    Moć reputacije
    0

Da li je istina da Sportklub HR u subotu u 16h prenosi Tottenham - Wolverhampton?

Support Moderator
    Datum registracije
    21.08.2006
    Moć reputacije
    495

[quote author=selecao link=topic=2697.msg169754#msg169754 date=1284727171]
    Da li je istina da Sportklub HR u subotu u 16h prenosi Tottenham - Wolverhampton?
    [/quote]
    jeste

TORCIDA VŽ
    Guest

Odg: SK HRVATSKA

Zanima me, hoće li, i kada, u Hrvatskoj početi emitiranje 5 Sportklub kanala vikendom, kao što je u Srbiji?
    Dolje je Gustaf napisao da ima mogućnost odabira komentatora (%fsd%&j ...pojasni...
    Pozdrav iz Varaždina! (*#^R^

Junior Member
    Datum registracije
    04.11.2007
    Moć reputacije
    0

Kod mene na B-netu ima opcija odabira komentatora na Sportklubu+, pritisneš žutu tipku na daljinskom i pokaže ti se opija izbora komentatora: a. hrvatski, b.srpski i c. slovenski. Nisam siguran ima li ta opcija u Max.tv-u. Tako kad komentiraju oni naši tzv. komentatori (npr. mali Jura, sin Ivica Blažička), prebaci se na srpski audio i slušaju se pravi komentatori i uživa.

TORCIDA VŽ
    Guest

Nisam znao, a niti mi je pala na pamet ta mogućnost...pokušat ću...ali i dalje me zanima hoće li i kada hrvatski Sportklub emitirati vikendom 5 programa?

TORCIDA VŽ
    Guest

Ponavljam: kada možemo očekivati u Hrvatskoj emitiranje 5 kanala Sportkluba?! (%fsd%&j
    Mogli bi prenijeti administratorima stranice hrvatskog Sportkluba da ga dignu na razinu kao što je ovaj... @R&}*

Strana 1 od 2 1 2 PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •