Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svestan sam i doziveo licno, na terenu na kom sam igrao, 2 meca pre mene na jednom fjucersu u FRA namerno cekao po 10ak sekundi da upise rezultat, posle sam citao da je bilo istrage, ne znam sta je bilo. Ima sigurno i nekih igraca, ali nije kao da se to ponosno prica. Mada bolje je na celendzerima, jer em ima skoro svaki mec, em su vece pare i bodovi u opticaju, em su i razlike u kvotama vece, kada igra tipa 159. protiv 850.(razlika desetine ATP bodova zanci nije sreca), nego kad igra 1100. protiv 1500.(razlika 1 ATP bod na primer). Ali nravno fjucersi imaju mnogo vise igraca i mnogima su potrebne pare tako da i tu sigurno ima. Da ne pravimo ovo tenis PDF necu vise o ovome. A idem i da spavam.
    Last edited by colchonero; 23-09-17, 03:41.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Svestan sam i doziveo licno, na terenu na kom sam igrao, 2 meca pre mene na jednom fjucersu u FRA namerno cekao po 10ak sekundi da upise rezultat, posle sam citao da je bilo istrage, ne znam sta je bilo. Ima sigurno i nekih igraca, ali nije kao da se to ponosno prica. Mada bolje je na celendzerima, jer em ima skoro svaki mec, em su vece pare i bodovi u opticaju, em su i razlike u kvotama vece, kada igra tipa 159. protiv 850.(razlika desetine ATP bodova zanci nije sreca), nego kad igra 1100. protiv 1500.(razlika 1 ATP bod na primer). Ali nravno fjucersi imaju mnogo vise igraca i mnogima su potrebne pare tako da i tu sigurno ima. Da ne pravimo ovo tenis PDF necu vise o ovome. A idem i da spavam.
      A pa, vidis znas sve ima na 365 fjucersa u ponudi koliko hoces...njima neke uplatice od 5k eura ne znace nista,oni reaguju kad ih neka mafija ocepi na lajvu od po 100k pa navise ovako ih zabole ide i njima u korist pogotovo kad favorit gubi...sutra kad ovo Mara procita pa osuje paljbu kako da navlacim na greh...al realno trebalo bi da razmislis,mislis ti da Pasanski od tenisa zivi i posteno bio 50-60 mestu ,ne secam se vise koji na listi

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Kada neko čačka mog partnera, čačnuo je i mene , a u tom slučaju bolje leglo šarki da dirne

        S̶a̶l̶i̶m̶ ̶s̶e̶..Videćemo ko je bio u pravu već sutra


        Slazem se videcemo ko je bio u pravu, nemoj samo 2 da bude


        Spoiler
        Morao sam da precrtam Maro ovo tvoje salim se hehe



        Nema sta da me neko navlaci ili da razmilsljam, jednostavno ne gledam na te stvari tako i to je to, ni po koju cenu.

        Poslacu ti na PM fiksni ovo oko Pasanskog i koliko se zaradjuje u tenisu.
        Last edited by colchonero; 23-09-17, 03:56.

        Comment


        • Ne vredi madrid previse si ti dobar,mnogo si ti proveo u toj Spaniji,al ovo je Srbija,Mara je dobra samo koristi tvoju tolerantnost ovako sitno na ovim igricama al sutra ce neka ,da ti mozak pomuti...a posle ebanja nema kajanja

          Ili se prilagodjavaj ili begaj iz Srbije
          Last edited by 61563; 23-09-17, 03:56.

          Comment


          • Sutra bih pristao da mi Mara bude partner

            Ne mogu sada da rezonujem, fiksni nadam se da nisi mene prozvao, nwće izaći na dobro, veruj mi.
            Last edited by Nerealan; 23-09-17, 05:46.
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              Sutra bih pristao da mi Mara bude partner

              Ne mogu sada da rezonujem, fiksni nadam se da nisi mene prozvao, nwće izaći na dobro, veruj mi.
              Hajde sto si joj juce rekao da bi je ozenio, nego je danas hoces i za partnera u H2H. Sto bi Olja napisala- Odbij!!


              Je l' ima neko ko ne zeli da rasturi nas tim?

              Comment


              • Ja ne zelim..bicemo nezni

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kaze Crvena Djavolica

                  Comment


                  • Sam si se prozvao @nerealni...

                    Maru ce i da prose na forumu

                    Al srecna je ona koja je madridovo srce zasluzila...
                    Last edited by 61563; 23-09-17, 12:03.

                    Comment


                    • Dzaba im sve, jedino da se razvede Mara
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Nerealni to ne shvata ocigledno,pa hoce preko partnerstva u H2H ligi,i nekih zastitnickih komentara da dodje do Mare...a sanse da se to desi su 1%,pre ce Crveno beli da osvoje ovu ligu ...

                        P.S. Nerealni posto tek sad vidim,(pise Madrid) da si vec pozeleo Maru ranije,shvaticu one komentare kao nacin da se njoj priblizis,pa ti necu uzeti za lose ,samo nemoj preko mene sledeci put

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Je l' ima neko ko ne zeli da rasturi nas tim?
                          Ma ne bih vam rasturao tim, si lud. Nego prvo kažeš kako ti Mara ne valja, a posle se ispravljaš, pa rekoh kako bih rado imao takvog partnera(klupskog). Lepo je što si se pokajao i shvatio da je Mara ono što vašem timu daje šmek
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Zola daj parove, Atletiko poceo.

                            Comment


                            • Poceo zamalo ga ne primise i to bzvz ,ko da zele da Mara jedina pogodi

                              Comment


                              • Posto su nam protivnici Zervinjovi,a koliko vidim @bici nije tipovao,znaci da Reise mora bas da dobro pogadja..

                                A i red je da se vrati ekipi Gospode posle 2 kola gde je Princoni,vodio bitku sam protiv Favorita

                                Comment

                                Working...
                                X