Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada nastavljamo?
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Najvjerovatnije naredne sedmice. Gledaju ljudi tenis, rukomet, ne mogu biti maksimalno fokusirani na analizu Ostalo je još 11 kola sa sve PO, tako da ima vremena. Ko bi slušao Fiksnog kako kuka što je izgubio jer je koncentrisan na suicide i fantasy

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Najvjerovatnije naredne sedmice. Gledaju ljudi tenis, rukomet, ne mogu biti maksimalno fokusirani na analizu Ostalo je još 11 kola sa sve PO, tako da ima vremena. Ko bi slušao Fiksnog kako kuka što je izgubio jer je koncentrisan na suicide i fantasy
        Fiksni nije problem on moze sve 3 fantazija uz 3 tipovanja ,suicid i masu drugih stvari,van ovoga,znaci ja mogu,sve i uvek,(Marvelov junak), do njih je Markane,trude se da se ne izblamiraju na Suicidu i makar udju u drugu nedelju pa u meni traze izgovore i odlazu

        Comment


        • Parovi su postavljeni i želim vam da što više promašite osim mojoj ekipi.

          Comment


          • Ljudi, Jevte nema vec par kola, proslo smo zbog toga izgubili, a pre toga sam tiovao za obojicu pa smo pobedili. Resio sam i ovo kolo da tipujem za obojicu (glupo je da teram do kraja tako jer bih lagano osvojio), a da otvorim konkurs, ako bi neko igrao neka se javi.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Ljudi, Jevte nema vec par kola, proslo smo zbog toga izgubili, a pre toga sam tiovao za obojicu pa smo pobedili. Resio sam i ovo kolo da tipujem za obojicu (glupo je da teram do kraja tako jer bih lagano osvojio), a da otvorim konkurs, ako bi neko igrao neka se javi.
              Daj cepaj sam pa i PO da ne udje te...

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Ljudi, Jevte nema vec par kola, proslo smo zbog toga izgubili, a pre toga sam tiovao za obojicu pa smo pobedili. Resio sam i ovo kolo da tipujem za obojicu (glupo je da teram do kraja tako jer bih lagano osvojio), a da otvorim konkurs, ako bi neko igrao neka se javi.
                Ja mislim da je limuntos vrhunski poznavatelj fudbala.

                Comment


                • Umem i ja da ubodem. Imam solidan portfolio. Ja sam ZA.

                  Comment


                  • Uuuu limuntuse javi se ako si zainteresovan. Zvacemo se jugopeTROL. Javili se, hoce da sponzorisu nasu ekipu, kazu mnogo ljudi posecuje forum, znaci im da pobednici H2H lige nose njihovo ime.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • hahah..Ovo liga postaje sve zabavnija Markan i Limun,LFC tandem,a ko znamozada Limun cepa i ostale lige a ne samo PL,mozda bude bolji od Markana

                      Comment


                      • A mozda da cepamo bez sponzora pa da se zovemo TROLejbus. Limun, dogovoreno, ali neka bude ovako, ako se Jevta ne javi do petka, upadas, da ne bih ispao nefer prema njemu. A nemam nikakav kontakt sa njim van foruma. A za sve ostalo, takticke finese, dogovaracemo se u PM.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Zvacemo se jugopeTROL.


                          Neka organizator azurira info!

                          Vazi za jevtu, bacicu pogled na temu, nadam se da ga nece biti. Volim da tipujem.

                          Comment




                          • jugopeTROL

                            Comment


                            • Jevta je dobio otkaz.

                              Comment


                              • Auuuuuu ljudi, niste svesni cemu potencijalno prisustvujete. Sklapanju tandema kakav nije vidjen jos otkada su braca Brajan skontali da su tarabe u singlu i resili da cepaju dubl. Fiksni se unervozio, otisao da gleda statistike medjusobnih duela timova koji igraju za vikend, ne zna sta da radi. Fiksni dzabe trazis Jevtin broj, nije ostavio na profilu.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X