Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predlazem da se ekipi pod nazivom Povratak otpisanih promeni naziv u Otpisani jer je jasno da se oni vise nigde ne vracaju

    Comment


    • Cestitke Dzou i Daletu na pobedi, revansirali ste nam se za regularni deo sezone, ali idemo dalje...doci ce pauza i ovim Kupovima, u kojima smo samo jednom dobili ako se ne varam Taj mis-mes nam nikako ne odgovara...mi smo ligaski ljudi

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sada vidim da se ponistavaju bodovi iz prvog dela igre?
        Sta mislite o tome, da li je to dobro ili nije?
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Sada vidim da se ponistavaju bodovi iz prvog dela igre?
          Sta mislite o tome, da li je to dobro ili nije?
          I ja sad to vidim ,prvi put igram i nisam znao da je tako,licno mislim da je to glupo pravilo,mi kao Gospoda smo tu negde na sredini ni gore ni dole pogotovo sto smo pobedili u prvom kolu sad,ali stvarno ne vidiml logiku ponistavanja 17 kola,to nema ni u jednoj fudbalskoj ligi i takmicenju na svetu ,pa cak i tamo gde se igra PO u kosarci najbolji tim ima prednost domaceg terena i igra sa najslabijim ekipama,da ne pricam o fudbalu

          Ovo je ko da ides u skolu imas 5 u prvom polugodistu,tvoj ortak 2 pa krenete 2 polugodiste od 0 i ponisti vam se znanje ili neznanje koje ste stekli u prvom delu godine,ne znam ja mislim da ne postoji sistem ne u sportu nego u bilo kojoj sferi da ti se oduzme zasluzeno,a nagradi prakticno u ovom slucaju losija ekipa,stimulacija loseg,to svakako nije dobro

          A da na ne pricam o regularnosti jer smo 2 kola pre kraja obezbedili plasman i da nismo morali ni da tipujemo,kao i ekipe ispred nas ,koji su ovim jos vise da kazem osteceni,eto to je moje misljenje o tome ni ja nisam znao da je tako do sad,da sam znao na pocetku bunio bih se jer nema smisla i logike.
          Last edited by 61563; 24-11-17, 13:19.

          Comment


          • Takođe mislim da je glupo. Sve si objasnio, a može da se navede još dosta primjera zašto je niđe veze.

            Naravno, najviše je oštećen onaj što je prvi, ali moje mišljenje bi bilo isto i da smo osmi. Kad već nakon ovoga ide PO četvrtfinala onda osmi ne ostaju uskraćeni da mogu da dođu do finala i do titule. Jeste da unaprijed znaju da to vjerovatno moraju da ostvare malo težim putem (kroz četvrtfinale), ali realno i treba da bude teži, a ne da se olakšava tako što se restartuje tabela i 17 kola ko šiša.

            Mislim da su realne samo dvije tabele:
            1. da se nastavi sa starom tabelom
            2. da se izdvoje samo dueli timova iz top 8 i da se napravi nova tabela
            Last edited by Zarkov; 24-11-17, 14:37.
            sigpic

            Comment


            • Ok, dobit cete od iduceg kola tabelu sa starim bodovima, nije problem.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Slazem se, sve ste objasnili. Na kraju, u pravilima ne pise da se bodovi brisu.

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Ok, dobit cete od iduceg kola tabelu sa starim bodovima, nije problem.
                  Nije OK. Ja sam predlagao brojne izmene pravila i nijedno nije prihvaceno uz obrazlozenje da su prethodna pravila super i da ih ne treba menjati. Tom analogijom je i ovo pravilo super i ne treba ga menjati.

                  Sama sustina tabele je izgubljena pravilom da titulu ne osvaja prva ekipa na tabeli vec ona koja pobedi u finalu, tako da ovo resetovanje bodova ne bi nista narusilo, cak je i neophodno jer su neke ekipe pri kraju prethodne faze dolazile do bodova jer im protivnici nisu ni igrali.

                  S obzirom da vecina je precutno potvrdila da nema nista protiv resetovanja bodova, nedopustivo je da se na polovini sezone menja dugogodisnje pravilo zbog nekoliko razmazenih igraca

                  Comment


                  • Originally posted by Prince™ View Post
                    Nije OK. Ja sam predlagao brojne izmene pravila i nijedno nije prihvaceno uz obrazlozenje da su prethodna pravila super i da ih ne treba menjati. Tom analogijom je i ovo pravilo super i ne treba ga menjati.

                    Sama sustina tabele je izgubljena pravilom da titulu ne osvaja prva ekipa na tabeli vec ona koja pobedi u finalu, tako da ovo resetovanje bodova ne bi nista narusilo, cak je i neophodno jer su neke ekipe pri kraju prethodne faze dolazile do bodova jer im protivnici nisu ni igrali.

                    S obzirom da vecina je precutno potvrdila da nema nista protiv resetovanja bodova, nedopustivo je da se na polovini sezone menja dugogodisnje pravilo zbog nekoliko razmazenih igraca
                    Moj kolega je resio malo da se sali

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Moj kolega je resio malo da se sali
                      Ne salim se. Vrlo sam ozbiljan. Ne mogu se menjati pravila u toku sezone jer se manjini nesto ne svidja sto vec godinama postoji.

                      Comment


                      • Originally posted by Prince™ View Post
                        Ne salim se. Vrlo sam ozbiljan. Ne mogu se menjati pravila u toku sezone jer se manjini nesto ne svidja sto vec godinama postoji.
                        Ma sali se Princ,bila slava,sigurno uzeo recept od @Powerslave,za "one" kolace pa preterao

                        Comment


                        • Slažem se u potpunosti sa Princom. Kada smo mi predlozili menjanje pravila za stvar koja je bila ocigledna da nije u redu, dobili smo odgovor "Bla, bla, sad svi pametuju, igraju dva dana i menjaju pravila, igrace se kako mi kazemo", sad odjednom mogu da se menjaju pravila. Nije u redu.

                          Edit: čestitke princu I fiksnom na pobedi, prevrnuli su nas.
                          Last edited by mark !t zer0; 24-11-17, 17:04.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Slažem se u potpunosti sa Princom. Kada smo mi predlozili menjanje pravila za stvar koja je bila ocigledna da nije u redu, dobili smo odgovor "Bla, bla, sad svi pametuju, igraju dva dana i menjaju pravila, igrace se kako mi kazemo", sad odjednom mogu da se menjaju pravila. Nije u redu.
                            Zar toliko nemate sampouzdanja....:

                            Evo ja licno predlazem da vam damo plus 3 prednost cisto da bude zanimljivije

                            Ovde nije rec o promeni pravila,ove stavke nema u pravilniku...
                            Last edited by 61563; 24-11-17, 17:06.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Zar toliko nemate sampouzdanja....:

                              Evo ja licno predlazem da vam damo plus 3 prednost cisto da bude zanimljivije
                              Nema ovo nikakve veze sa samopuzdanjem Fiks. Mozes da se vratis da vidis kakav smo drzak odgovor dobili kada smo predlozili najlogicniju stvar da se promeni. Moje misljenje je ovde nebitno, evo reci cut ti da se slazem sa tobom oko ove tabele, ali iz PRINCipa necu prihvatiti promenu pravila.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Nema ovo nikakve veze sa samopuzdanjem Fiks. Mozes da se vratis da vidis kakav smo drzak odgovor dobili kada smo predlozili najlogicniju stvar da se promeni. Moje misljenje je ovde nebitno, evo reci cut ti da se slazem sa tobom oko ove tabele, ali iz PRINCipa necu prihvatiti promenu pravila.
                                Nije ovde rec o promeni pravila,jer ne postoji,nije definisano samo stoji da se liga deli,a ne pise dal se bodovi prebacuju ili ne
                                Meni je logicno da se prebacuju ,kao sto sam i napisao,a nama najmanje znaci od svih ekipa ,cak smo sad i prvi,mnogo su vise ugrozeniji Bojsi,Dale,Flejsmi nego mi,al sam dao svoje misljenje koje je logicnije i postenije,a slazem se da pravila ne treba menjati u toku takmicenja,al ovo pravilo nije definisano,a sad je pocetak tog novog ciklusa nas 8 i prilika je da se definise

                                Comment

                                Working...
                                X