Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije me/nas niko ostetio?
    I posle nije slepica....

    A jel to bese mozda zato sto si vec odredio ranije ko ce sa kim da igra?
    Pa dobro...i oni mogu da kazu ...ranije smo jos tipovali ili nismo videli da si postavio parove..ili....bla, bla...

    Slabo ti to, slabo...


    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ne bih da se vracam na prethodnu pricu. Nisam cvecka, ali nisam ni neko ko prelazi granicu. Fiksnom sam rekao da igramo sa vama nakon sto je postavio tipove. Na toj poruci se vidi datum i vreme te poruke, pa ako zeli neka ti posalje sliku te poruke posto i dalje upires prstom na nas integritet

      Ko ne vidi ili ne stigne da tipuje za 3 dana, onda ne treba ni da se prijavljuje za ove formate nadmetanja

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Nije me/nas niko ostetio?
        I posle nije slepica....

        A jel to bese mozda zato sto si vec odredio ranije ko ce sa kim da igra?
        Pa dobro...i oni mogu da kazu ...ranije smo jos tipovali ili nismo videli da si postavio parove..ili....bla, bla...

        Slabo ti to, slabo...


        tt
        Hoces slike poruke?...Kad je nesto neregularno svi cute ,eventualno ako su licno pogodjeni i kad treba malo da se pljucne po Gospodi

        Na ovaj nacin se brani ocito krsenje pravila tipovanje po postavci parova ko sa kim igra plus,mec poceo proslo 16 minuta...u nasem/vasem slucaju svi smo tipovalinavreme mi pre vas,jedino je Princoni zaksnio da okaci parove ,jer eto jbn nije znoa da je Zvezda stavljen u utorak jer su i Partizan i Zvezda domacini plus u 6 sati.

        I gde je sad posteni komesar Noto,da da sud o ovom slucaju jel sve regularno?....Gde su sad svi koji sumnjaju samo u Gospodu i nikog vise..zanimljiv je taj sistem odredjivanja parova koji je isti i onda se odjednom promeni u jednom kolu pa se sastanu Magla i Gospoda..ali najjaci uvek svima najvise smetaju,.Idemo dalje da pobedimo ovu svima "nebitnu " igricu oko koje se svi polomise i posvadjase
        Last edited by 61563; 21-02-18, 13:26.

        Comment


        • A sta ces Fiksaro, takvi su ljudi. Toliko smo zaduzili ovu ligu, a tako nam vracaju. Ali nema veze. Nas, ako se sete na dan osnivanja ove igre, sete se. Ako se ne sete, nikom nista, to je bila nasa duznost

          Comment


          • Oladi fiksni!
            Niti sam se sa tobom raspravljala, niti sam te pomenula!
            Jaka stvar sta ste se vas dvojica dogovarali i dopisivali.

            Uostalom princ je bezobrazno trazio da reagujem jer ste vi osteceni...prosle nedelje je napravio kiks samo takav...i nikom nista. Vi se pravite nemusti ili bezobrazni...trece nema.

            I necete imati vise satisfskciju da vas citam i da vam odgovaram ovde. Sinoc su mi rekli za ovo, pa sam opet luda usla.

            Baj, baj...

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Oladi fiksni!
              Niti sam se sa tobom raspravljala, niti sam te pomenula!
              Jaka stvar sta ste se vas dvojica dogovarali i dopisivali.

              Uostalom princ je bezobrazno trazio da reagujem jer ste vi osteceni...prosle nedelje je napravio kiks samo takav...i nikom nista. Vi se pravite nemusti ili bezobrazni...trece nema.

              I necete imati vise satisfskciju da vas citam i da vam odgovaram ovde. Sinoc su mi rekli za ovo, pa sam opet luda usla.

              Baj, baj...

              tt
              Ok oladio sam ,molim Papija da nam skine jedan bod osvojen u proslom kolu,i doda 2 Flejmsima,ako se to ne uradi vise ne igram,a ovo kolo ostaje ovako kako je,sve regularno
              Last edited by 61563; 21-02-18, 13:51.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Hoces slike poruke?...Kad je nesto neregularno svi cute ,eventualno ako su licno pogodjeni i kad treba malo da se pljucne po Gospodi

                Na ovaj nacin se brani ocito krsenje pravila tipovanje po postavci parova ko sa kim igra plus,mec poceo proslo 16 minuta...u nasem/vasem slucaju svi smo tipovalinavreme mi pre vas,jedino je Princoni zaksnio da okaci parove ,jer eto jbn nije znoa da je Zvezda stavljen u utorak jer su i Partizan i Zvezda domacini plus u 6 sati.

                I gde je sad posteni komesar Noto,da da sud o ovom slucaju jel sve regularno?....Gde su sad svi koji sumnjaju samo u Gospodu i nikog vise..zanimljiv je taj sistem odredjivanja parova koji je isti i onda se odjednom promeni u jednom kolu pa se sastanu Magla i Gospoda..ali najjaci uvek svima najvise smetaju,.Idemo dalje da pobedimo ovu svima "nebitnu " igricu oko koje se svi polomise i posvadjase

                Sto je najgore, i ti sad isto to radis. Tarantula i Scouser su zakasnili i u proslom kolu, kad su igrali protiv nas nekih 15-20 minuta na prvi mec, pa tad ni spomenuto nije bilo to ( a nije ni trebalo biti ), a sad se kao spominje. Sta ima veze, nije bilo 4-0 nakon tih 15-20 minuta, pa da su oni stavili ubjedljivu pobjedu domacina.

                Lakse malo ljudi, sta vam je, ovo je samo igrica, ne mogu da vjerujem koliko se stresate oko iste..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Sto je najgore, i ti sad isto to radis. Tarantula i Scouser su zakasnili i u proslom kolu, kad su igrali protiv nas nekih 15-20 minuta na prvi mec, pa tad ni spomenuto nije bilo to ( a nije ni trebalo biti ), a sad se kao spominje. Sta ima veze, nije bilo 4-0 nakon tih 15-20 minuta, pa da su oni stavili ubjedljivu pobjedu domacina.

                  Lakse malo ljudi, sta vam je, ovo je samo igrica, ne mogu da vjerujem koliko se stresate oko iste..
                  Znas kako nisam se mesao proslo kolo uopste,zbog gluposti totalne (jer je Princ odredio odmah parove i ja sam postova nase tipove da ne bude da nismo prvi tipovali pre protivnika) on jeste zaksnio al nije namerno,al mi je muka vise ..da se samo mi prozivamo,ako cemo iskreno svaki mec ima licni uticaj,nebitno dal mi igramo sa Realpool-om ili nekim drugim,utice necija pobeda ili poraz na nekog treceg u igri...Gospoda je ostecena vise puta ja se nikad bunio nisam al mi je muka da se vec 2 nedelje prozivamo zato sto je zakasnio da okaci parove,i Zoli se isto desavalo zablene se u Liverpul ,nebitno nikad se niko nije bunio...pa ni ja,cak i kad je Bici zakasnio da tipuje..ja sam bio za to da mu se isti parovi racunaju...on nije i ok...a Gospoda bar 3 puta nije mogla da tipuje regularno zbog banova,jer ja kontakt sa Princom nemam,i nebitno izgubili smo ta 3 puta i nikad se nisam bunio...i evo napisah sad lepo da se ispravi tabela i nek nam skine bod a Flejmsima doda 2

                  Ovo mi najvise smeta zbog licemerstva, ne za tip i rez sa RealPoolom...jer prosli put pola igraca skocilo protiv Princa i neregularno sve ,a sinoc mnogo veci prekrsaj svi cute,to me najvise pogodilo,pa sam sad reagovao ovako
                  Last edited by 61563; 21-02-18, 14:22.

                  Comment


                  • Ma to sto je Princ zakasnio s postavljanjem parova me ne zanima, niti sam se mijesao, niti cu se mijsati, jbg desi se, samo kazem da mi je bezveze ovo da se pravi frka oko ovoga sto se zakasnilo 15 minuta na tipovanje nakon pocetka prve utakmice, utakmice gdje se u prvih 15 minuta nista desilo nije, ali bas nista. Da je bilo 3-0 ili 0-3, ili da je pao neki crveni, pa hajde ok, ali na 0-0 i pocetnom ispitivanju snaga nema sta da se neko buni, nego najnormalnije priznas tipove i cao.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Ma to sto je Princ zakasnio s postavljanjem parova me ne zanima, niti sam se mijesao, niti cu se mijsati, jbg desi se, samo kazem da mi je bezveze ovo da se pravi frka oko ovoga sto se zakasnilo 15 minuta na tipovanje nakon pocetka prve utakmice, utakmice gdje se u prvih 15 minuta nista desilo nije, ali bas nista. Da je bilo 3-0 ili 0-3, ili da je pao neki crveni, pa hajde ok, ali na 0-0 i pocetnom ispitivanju snaga nema sta da se neko buni, nego najnormalnije priznas tipove i cao.
                      I ja se ne bih bunio da nije bilo onog napada na Princonija proslo kolo oko kacenja postavke parova i za mene totalne gluposti,rec sad ne bih rekao,iako moze da se kaze da su cekali da Princ izbaci tipove i onda tipuju kad vide sa kim igraju,plus mec poceo al ne bih rec rekao....al me ovo iznerviralo sad sve,u najmanju ruku isti je propust ,ako sad ne i veci...a proslo kolo svi sumnjaju bune se(ti nisi) a sad niko
                      Last edited by 61563; 21-02-18, 14:32.

                      Comment


                      • Samo da se odjavim sa foruma i sa svih igrica kraj ne igram vise nista ne pisem vise nista...pozdrav svima jbg

                        Comment


                        • Sta je ovo, cim sam upao u igru, odma krenulo da se raspada.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Znas kako nisam se mesao proslo kolo uopste,zbog gluposti totalne (jer je Princ odredio odmah parove i ja sam postova nase tipove da ne bude da nismo prvi tipovali pre protivnika) on jeste zaksnio al nije namerno,al mi je muka vise ..da se samo mi prozivamo,ako cemo iskreno svaki mec ima licni uticaj,nebitno dal mi igramo sa Realpool-om ili nekim drugim,utice necija pobeda ili poraz na nekog treceg u igri...Gospoda je ostecena vise puta ja se nikad bunio nisam al mi je muka da se vec 2 nedelje prozivamo zato sto je zakasnio da okaci parove,i Zoli se isto desavalo zablene se u Liverpul ,nebitno nikad se niko nije bunio...pa ni ja,cak i kad je Bici zakasnio da tipuje..ja sam bio za to da mu se isti parovi racunaju...on nije i ok...a Gospoda bar 3 puta nije mogla da tipuje regularno zbog banova,jer ja kontakt sa Princom nemam,i nebitno izgubili smo ta 3 puta i nikad se nisam bunio...i evo napisah sad lepo da se ispravi tabela i nek nam skine bod a Flejmsima doda 2

                            Ovo mi najvise smeta zbog licemerstva, ne za tip i rez sa RealPoolom...jer prosli put pola igraca skocilo protiv Princa i neregularno sve ,a sinoc mnogo veci prekrsaj svi cute,to me najvise pogodilo,pa sam sad reagovao ovako
                            Prozivamo se mi mnogo duže od dve sedmice. Ne mogu se setim kome je na početku palo na pamet da vaskrsne ovu igru iz mrtvih, ali je definitivno bila greška.

                            Najbolja igra na forumu(ili jedna od najboljih) je postala dno dna.

                            Toliko jednostavna igra, a toliko iskomplikovana, isprekidana...bedak...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ajde ljudi, necemo da budemo toliko crni.
                              Neka se daju Olji 2 poena, Fiksni nek kaze sta zeli, pa da se vrate svi u igru, zasto da se raspada pred sam kraj..
                              Ili neka se napravi poll, demokratski.

                              Realno, postoje pravila i ne treba se od njih odstupati, ali posto se ne igra u pare, niko nece osedeti ako se nekom pogleda kroz prste. Kad bi postojala novcana nagrada, niko ne bi kasnio. Ovako, u pitanju je iskljucivo zabava i glupo je da propadne igra zbog par propusta.

                              Pohvala za momke koji su se besplatno dohvatili posla da organizuju sve ovo.

                              Comment


                              • Slazem se sa poklanjanjem jednog boda Piromanima jer su to zasluzili borbama van terena u vidu neosnovanih optuzbi. Vise necu postavljati parove posle ovih šarada gde se cekala najmanja greskica da bi se hvatalo za gusu i to od strane pre svega nepogresive Olje, a kada je ona greskom obrisala najvecu temu na ovom forumu, zna se ko je je medju prvima podrzao
                                Spoiler
                                Originally posted by PRINCIP View Post
                                U znak podrske i solidarnosti sa dragim djavolima i djavolicama usled ovog tragicnog dogadjaja, potrudicu se da pisem cesce u ovoj temi kako bi se ova nova tema sto pre razvila na onom nivou na kojem je bila stara. Pozivam i ostale tobdzije da krenu mojim koracima i molim Olju da izbegava Arsenalovu temu.


                                Dali smo srce i dusu za ovu igru, a tako nam se vraca. Sramno. Pozivam Fiksnog da jos jednom preispita svoju odluku o tipovanju, jer ako on napusti ligu, ucinicu to i ja. A u ovoj temi vise svakako necu pisati. Limun i Jadonja do pobede! Pozdrav

                                Comment

                                Working...
                                X