Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gubimo ne više od 5 razlike i opet smo pokradeni. Poništen čist gol Dortmundu za 2:2, nastavlja se pljačka najboljeg tima koja je u ovom takmičenju legalizovana

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post

      Princoni sta je ovo,gledam ove druge ekipe pa razmisljam da mi tipujemo po 9 parova a ostali 10 da unesemo neizvesnost
      Razumi ih Fiks, nemaju svi boziji dar za tacno tipovanje kao ti i ja .

      Comment


      • Originally posted by mark it zero View Post
        Mi isto 4 poena na Pevcima
        Koji je rezultat trenutno?
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Originally posted by Princoni View Post
          Razumi ih Fiks, nemaju svi boziji dar za tacno tipovanje kao ti i ja .
          Ne mogu da te nadjem na fantaziju reci mi koji su tvoji
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by jevta1992 View Post
            Koji je rezultat trenutno?
            8:3, pobedili smo, samo da vidimo kojom razlikom.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ne mogu da te nadjem na fantaziju reci mi koji su tvoji
              Promasio si temu

              Comment


              • Ala sere fiksnog i princa.
                Podsecate me na druga koji kad dobije tiket nakon sto godina utripuje da je sve na znanje dobio.

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Ala sere fiksnog i princa.
                  Podsecate me na druga koji kad dobije tiket nakon sto godina utripuje da je sve na znanje dobio.
                  Pa znanje je i bilo na nasoj strani, a sreca na vasoj jer smo u poslednjem trenutku izgubili tacan rezultat na Sporting i evo i sada je Fiks mogao da pogodi tacan rezultat na Liverpul. Kako ste odigrali, samo vas jos sreca drzi u zivotu

                  Comment


                  • Originally posted by Scouser View Post
                    Ala sere fiksnog i princa.
                    Podsecate me na druga koji kad dobije tiket nakon sto godina utripuje da je sve na znanje dobio.
                    Princoni vidis ti ovo,izgleda da moramo jos da se dokazujemo,nema veze,na kraju ce svi cekati da vide sta mi tipujemo pa da prepisu

                    Comment


                    • Originally posted by Princoni View Post
                      Pa znanje je i bilo na nasoj strani, a sreca na vasoj jer smo u poslednjem trenutku izgubili tacan rezultat na Sporting i evo i sada je Fiks mogao da pogodi tacan rezultat na Liverpul. Kako ste odigrali, samo vas jos sreca drzi u zivotu
                      hahahahaha

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Princoni vidis ti ovo,izgleda da moramo jos da se dokazujemo,nema veze,na kraju ce svi cekati da vide sta mi tipujemo pa da prepisu
                        Moramo na dalje medju poslednjima da tipujemo, dosta su od nas prepisivali i krali nas boziji dar

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zero View Post
                          8:3, pobedili smo, samo da vidimo kojom razlikom.
                          Znaci resili smo da finisiramo sve do kraja?
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni View Post
                            Moramo na dalje medju poslednjima da tipujemo, dosta su od nas prepisivali i krali nas boziji dar
                            To je realnost...inace ce liga postati besmislena sa istim tipovima svih ucesnika ...al da ne letimo previse,poterala nas sreca ,moze sutra svasta da bude,vidis sta Scouser kaze ,drug pogodi jednom pa cek sto godina,vrv nas tako nesto sutra ceka,debakl u najavi...

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              To je realnost...inace ce liga postati besmislena sa istim tipovima svih ucesnika ...al da ne letimo previse,poterala nas sreca ,moze sutra svasta da bude,vidis sta Scouser kaze ,drug pogodi jednom pa cek sto godina,vrv nas tako nesto sutra ceka,debakl u najavi...
                              Pa da je neko drugi na nasem mestu verovatno bi pao pod pritiskom javnosti, ali ne i mi, jer mi smo za ovu scenu stvoreni

                              Comment


                              • Doćićete Lordovima na noge, laganeze

                                Comment

                                Working...
                                X