Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imacu razumevanja ,cvrsto sam ubedjen da je neka mala plava,smutila tvoj mozak

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Imacu razumevanja ,cvrsto sam ubedjen da je neka mala plava,smutila tvoj mozak
      Eh

      Comment


      • Piromani

        To kad dodirne...

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          12-12 protiv Flejmsa odlican duel,steta mogli smo i do pobede i drugog mesta,ali moj kolega ne veruje u najbolji klub na balkanu...
          Čini mi se da je 10-7 i 6-7 u rezultatima, provjeri samo sam preletio. Objavljeni su parovi za naredno kolo, budite ekspeditivni

          Zanima me koliku bismo pauzu mogli napraviti? 3 sedmice, mjesec, 5-6 sedmica? Mislim na pauzu između 22-23 decembra - sredina/kraj januara.

          Comment


          • Provjereno za 10:7
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Čini mi se da je 10-7 i 6-7 u rezultatima, provjeri samo sam preletio. Objavljeni su parovi za naredno kolo, budite ekspeditivni

              Zanima me koliku bismo pauzu mogli napraviti? 3 sedmice, mjesec, 5-6 sedmica? Mislim na pauzu između 22-23 decembra - sredina/kraj januara.
              Tako je u pravu si ispravio sam,sto se tice pauze ili ne meni svejedno ja mogu i jednu ligu tipovati,a licno mislim da kad krenu Nemci znaci oni zavrsavaju 17 decembra a krecu 12 januara,da bi tad mogla pauza da bude,ali ako drugi misle drugacije meni nije problem,mogu da tipujem i druge lige

              Francuzi pauziraju,do 13,ali igraju do 22,Englezi imaju FA kup za vikend 6 januara,a Italijani i Spanci nemaju pauzu,sa tim da Italijani ne igraju za vikend 13 januara

              Sta znam mislim da bi mogli da tipujemo do 22 decembra,pa onda pauza do 13 ili ne,kako god
              Last edited by 61563; 08-12-17, 00:13.

              Comment


              • Trijumf Gospode 10-7 ,protiv Dva igraca sa klupe

                Comment


                • 7 poena, 2 tačna rezultata.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • I mi dobismo, doduše danas smo baš loše odigrali, za razliku od jučerašnjeg dana, srećom .. 12:11
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Imamo srece pa se ni konkurencija nije proslavila u ovom kolu

                      Al ovi BBovci...ni Siti im nije ravan i ostavljeni nam za kraj ovog dela....ko ona tresnjica...sa košticom

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Objavljeni su parovi za zadnje kolo u ovoj godini. Pošto svi znamo ko protiv koga igra, tipove šaljite meni u inbox, a moji protivnici Dale i JC će poslati Mandušiću tako da sve bude regularno.
                        Poslije ovog kola ide pauza 3 ili 4 sedmice.

                        Comment


                        • Noto al nas sad zbrza,prvi mec se igra u 19.30h ne u 18h,zato sam sad objavio sam kad sam video da ti stoji 18h,a znam da je Betis prvi ,a on je od pola 8

                          Izvinjavam se nisam ni video da su Italijani danas
                          Last edited by 61563; 22-12-17, 17:03.

                          Comment


                          • Jevta, Srđan i Mrkela nisu tipovali. Pošto igraju jedni protiv drugih neka tipuju ostatak utakmica javno.

                            Comment


                            • Čestitke Flamesima

                              Poslije 9 utakmica mi samo 1 poen
                              sigpic

                              Comment


                              • I mi smo matematicki izgubili.

                                Cestitke, The Realpool

                                Comment

                                Working...
                                X