Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pali su Namazani vukovi, 11-7, pobjeda velika kao Žervinjovo čelo.
    sigpic

    Comment


    • Mi imamo 11 poena, ne 10, mada nije ni bitno, pobeda je tu.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zero View Post
        Mi imamo 11 poena, ne 10, mada nije ni bitno, pobeda je tu.

        Mahinalno uracunao bod na Barcu, nisam ocekivao da neko ima 3-0, do mene, ispravljeno.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Princoni View Post
          Steta sto nismo dogurali do dvadeset bodova ali eto prilike vec za vikend
          To je potpuno bilo realno da smo imali bar malo srece ili da smo malo vise rizkovali duplajuci rezultate,ali za Gospodu treba da bude neki prosek od 15 poena po kolu ,ako ne bude odlozenih...nek drugi jure rekorde mi postvaljmo standarde i osvajamo titule...

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            To je potpuno bilo realno da smo imali bar malo srece ili da smo malo vise rizkovali duplajuci rezultate,ali za Gospodu treba da bude neki prosek od 15 poena po kolu ,ako ne bude odlozenih...nek drugi jure rekorde mi postvaljmo standarde i osvajamo titule...
            To za 15 poena u proseku samo u koliko igraju sa tobom. Dok im se ti nisi prikljucio 8 nisu mogli da prebace
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Pali su Namazani vukovi, 11-7, pobjeda velika kao Žervinjovo čelo.
              hahahahahah
              Spoiler

              Comment


              • Cestitke za bracu Lordove, vratite se jos jaci!

                Mandusicu drzi se!

                Spoiler

                Comment


                • Mi smo vec pod vodom!
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by Scouser View Post
                    hahahahahah
                    Spoiler
                    Kad su viđeli Namazani vukovi s čim imaju posla, odjednom su postali smazani vukovi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sad sam tek video rezultate pa samo da cestitam Olji i Eriku na zasluzenoj pobedi. I naravno vidimo se u revansu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Steta sto nismo dogurali do dvadeset bodova ali eto prilike vec za vikend
                        To samo Crveno beli mogu
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Sad sam tek video rezultate pa samo da cestitam Olji i Eriku na zasluzenoj pobedi. I naravno vidimo se u revansu.
                          Hvala Srki...da nam i cestita neko napokon
                          Al ko ce drugi nego tvoj
                          Bice zestko gostovanje i sada smo kroz iglene usi dobili...al otom-potom

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            To je potpuno bilo realno da smo imali bar malo srece ili da smo malo vise rizkovali duplajuci rezultate,ali za Gospodu treba da bude neki prosek od 15 poena po kolu ,ako ne bude odlozenih...nek drugi jure rekorde mi postvaljmo standarde i osvajamo titule...
                            Slazem se. Jel si primetio kako se tabela vise ne azurira od kako smo debelo prebacili crtu?

                            Originally posted by Sandugp View Post
                            To za 15 poena u proseku samo u koliko igraju sa tobom. Dok im se ti nisi prikljucio 8 nisu mogli da prebace
                            Bilo mi je potrebno vreme da udjem u formu. Zato sada donosim bodove svojoj ekipi koliko dva prodavca magle zajedno

                            Originally posted by Marija81 View Post
                            To samo Crveno beli mogu
                            Postavili ste ozbiljan rekord, mada nisam ni sumnjao da ce te iskaliti bes nad nekim nakon potpune nemoci u prvom kolu

                            Comment


                            • Vidim ja sve cekam tabelu da nas vidim iznad crte,al nista stoji,vrv cekaju ponedeljak u nadi da cemo pasti...

                              A sto se tice rekorda ,cilj Gospode je da se ustali na nakih 15 poena...sa egzibicijama u jurcanjem za rekordima moze jedno 5 kola pred kraj kod Gospoda obezbede prva 2 mesta...

                              @madrid...izgleda da si prepustio Mari masti na volju ,kad krene da tipuje

                              Comment


                              • Nismo se konsultovali ovo kolo, usli smo bez taktike, jbg nisam stigao, ovih dana nisam skoro ni bio na forumu, u cetvrtak bio na utakmici, petak obaveze, uzdam se u srecu i Maru. Ona ce nam doneti ili bitnu pobedu ili propast u ovom kolu.
                                Last edited by colchonero; 16-09-17, 11:22.

                                Comment

                                Working...
                                X