Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tipujte kako hocete, nije nikakav problem, sabirat cemo kako god
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Prva sezona h2h je imala 20 timova, trebalo mi je sigurno sat vremena i jace dok sam sve sabrao, ispisao sam celu svesku te sezone, jeste bilo zeznuto dok sam pohvatao ko igra sa kim, pa posle proveri opet da nisi nesto zeznuo, tako da sam uz Mandusica i ekipu.
      A zamisli tek meni kad nisam mogao da računam tri kola za redom i onda odjednom moram da sve računam. Kupim guaranu, čokoladu i sednem i 3-4 sata ne mrdam iz stolice. Kad završim sve mi belo ispred mene, ne vidim nikoga po kući...

      Sad iz iskustva. Sabiraće se pažljivo i proveravaće se, ali greške se dešavaju. Proveravajte svoje tipove, sabirajte i ako vidite grešku javite meni slobodno na PM. Nemojte po čatu pisati..."Meni ukrali bodove", "Mene ste zeznuli" i ostalo.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Hahhaha zato sam ja gledao da zavrsim odmah sledeci dan sve, jer ako ostavim za kasnije nema nista.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Uvek možete ovde, ako ste u stisci sa obavezama i vremnom svojim, da tražite pomoć, valjda od nas koji vazda nešto imamo da kažemo i piskaramo, možemo ponekad i da pomognemo.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Izvinićeš, moderator. Nema potrebe da se degradiramo, Mandušiću. Što bi rekli obični smrtnici, svoji smo.

            Elem, da se izbjegne praksa one-man timova, nek onaj ko posta svoje tipovanje screenshotuje poruku kolege iz tima i kači u istom postu. Problem solved.
            Podržavam, samo neka ide u spojler jer je zbog preglednosti lakše.
            Last edited by Marija81; 18-08-17, 14:01.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Uvek možete ovde, ako ste u stisci sa obavezama i vremnom svojim, da tražite pomoć, valjda od nas koji vazda nešto imamo da kažemo i piskaramo, možemo ponekad i da pomognemo.
              Čujemo se tamo oko 13-14og kola kad se zagužva...

              Šalu na stranu, hvala na ponudi...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Očekivano je da Olja pravi probleme i nalazi zamjerke, oko svake igre je tako

                Comment


                • da vazda sam takva...

                  Volim i ja tebe Nato...

                  Originally posted by z0La View Post
                  Čujemo se tamo oko 13-14og kola kad se zagužva...

                  Šalu na stranu, hvala na ponudi...
                  Al nemojte da zloupotrebite ovu moju dobrotu [emoji3]
                  Last edited by miloolja; 18-08-17, 17:16.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Oljin tim -3 boda, defintivno!
                    Jednoglasno odluceno! xD
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Sutra u 15:30 pocnje prvi mec i bice izbaceni parovi prvog kola, tako da tipujte.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • 25/36 za sada tipovalo, sutra ce zola postaviti za mene i njega, znaci jos 9 ljudi ostaje da tipuje, valjalo bi da ne zaborave.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Napomena!

                          Ako se primjeti da neko cesto preskace tipovanje, bice izbacen iz lige.

                          Nadam se da do toga nece doci.

                          Comment


                          • Najbolje rešenje za ovo postavljanje tipovanja je možda da se igrači iz istog tima dogovore i da ostave svoje tipove u (odokativno) isto vreme sa svojih naloga. Tako vama ostaje da je lakše za računanje, a ne utiče na draž takmičenja
                            Last edited by p4p1; 19-08-17, 00:38. Reason: typo

                            Comment


                            • Samo da razjasnim, ovo sto sam sinoc postavio i za mene i notu. Noto je tipovao i poslao meni tipove, stavise tipovali smo zajedno, jer mi ipak neke taktike koristimo, ne zelimo tek tako da rokamo rezultate vec imamo odredjene smernice kojih se u zajednickom tipovanju drzimo. Znaci nisam tipovao za obojicu, nije je on bio sprecen da tipuje, nego sam samo editovao svoj post i stavio i njegove tipove. Moguce da ce se ovako nesto ponavljati i u buduce, pa da ne bude zabune, da jedan od nas ne tipuje. Tipujemo obojica
                              Last edited by Sandugp; 19-08-17, 07:17.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Tako kao vi bi bilo najbolje da svako tipuje
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X