Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Nemoj biti bukvalista

    Spoiler
    Izuzetno me brine sabiranje poena
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Sam sebi presabiram pod obavezno. Pa proveravam.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Haha sad sam i problematicna..

        Ma razumljivo da je ovako lakse...ali iskreno...sta mislis koliko ce njih stvarno da tipuje a koliko ce da uradi u fazonu..mrzi me, nemam vremena ajd ti umesto mene...i sl?
        Pa zar ne rekoste kako ce mnogi da odustanu brzo?... I hoce a tada ce dr deo tima da igra sam. Ja sam onda bila cesto primorana da igram umesto Indiga jer je on isao po belom svetu ..dok mi se nije smucilo i nasla dr partnera.
        Kada sam pitala ovde pre neki dan sta se desava ako jedan partner ne moze da tipuje...ne znam..ode na planinu i tamo nema neta...dobila sam sledeci odg od jednog uvazenog clana...parafraziram:

        Zvanicno kao nije moglo nikada, ali mozes uvek da kazes da ti je partner sprecen i da je "odigrao" i "ostavio tebi" parove da postavis...

        Sto je razumljivo, da se ne lazemo.
        I iskreno meni ne smeta uopste, ako je vama lakse da racunate...a nije jedostavno znam. Samo ovako sve mislim da ce ljudi vise i lakse odustajati...a ne da je iskljucivo cilj nekome da vara. Varanje bi bilo ako bi bolji pogadjivac u timu igrao i tipovao iskljucivo za oba clana.

        No ok..ajd od sledeceg kola da sada ne brisemo mi koji smo tipovali...mada ako ne navatamo ove nase druge polovine mozda cemo morati i sada [emoji14]

        tt sa A5 u inat Mi6
        Last edited by miloolja; 18-08-17, 08:56.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Mozes misliti da je SK stavio nagradni fond prvi 200eura drugi 100eura, pa ovdje bi mrtvi bilo.
          Ljudi opustite se, ovo je igrano 5-6godina i vodjeno bez problema, tipujte i ne zamjate me glupostima, znate koliko je meni ovo bitno u zivotu, kao lanjski snjeg.

          Pravila su okacena, vase je da tipujete i da se igramo malo, e sada bude li neko krao ide na njegovu cast.

          Mandusic je potrosio svoje vrijeme na ovu fudbalsku ligi,i vise nema namjeru sekunde da potrosi na gluposti oko pravila i namjestanja.
          Sada ce sa svojim timom da racuna i postavlja tabelu i da odradi ovo kako je pravedno do kraja.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            I ovo nije moj predlog nego od forumasa Ves-a i hvala mu na konstruktivnom predlogu.
            Izvinićeš, moderator. Nema potrebe da se degradiramo, Mandušiću. Što bi rekli obični smrtnici, svoji smo.

            Elem, da se izbjegne praksa one-man timova, nek onaj ko posta svoje tipovanje screenshotuje poruku kolege iz tima i kači u istom postu. Problem solved.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Opaaaa nisko udaramo, a?
              Sve mudrice ovde neke

              tt sa A5 u inat Mi6
              Last edited by miloolja; 18-08-17, 09:23.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Gledaj Ves-a al je postao opasan Smarate malo sa ovim vašim idejama,novim pravilima itd, samo komplikujete stvari. Liga se ovako igrala godinama i sve je ok bilo ako vam se ne sviđa ne morate ni da igrate...
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Tako je Gangrena, covjek koji je od osnivanja igrao i igra sada i vazda mu sve jasno, i zna da je zajebancija ovo.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Mozes misliti da je SK stavio nagradni fond prvi 200eura drugi 100eura, pa ovdje bi mrtvi bilo.
                    Ljudi opustite se, ovo je igrano 5-6godina i vodjeno bez problema, tipujte i ne zamjate me glupostima, znate koliko je meni ovo bitno u zivotu, kao lanjski snjeg.

                    Pravila su okacena, vase je da tipujete i da se igramo malo, e sada bude li neko krao ide na njegovu cast.

                    Mandusic je potrosio svoje vrijeme na ovu fudbalsku ligi,i vise nema namjeru sekunde da potrosi na gluposti oko pravila i namjestanja.
                    Sada ce sa svojim timom da racuna i postavlja tabelu i da odradi ovo kako je pravedno do kraja.
                    Sta nema nagrada??? Meni je receno da je prvo mesto 20000, a drugo 10000 - eura naravno.
                    Ne igram.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Svaka igrica je ovde izazivala haos...bar u pocetku ...

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ma moje je bilo vise sala. Ako jedan treba da igra za tim onda se gubi car igrice.

                        Ali sjetih se necega pa ajde da napisem, mozda nije losa ideja...

                        Citiranje: Jedan partner odigra - drugi ga citira, i onda kad se racuna traze se samo citirani postovi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Rosso i ja na chatu dogovorimo i jedan odigra.

                          5-10ljudi nece nikako postaviti, to vam stojim.
                          Sutra vikend svi vani ljepo vrijeme i krk poce utakmica,zakljucavaj temu i kraj.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Ako vec pobednicima ne mozemo dati nagradu onda bar ove koji budu zadnji simbolicno banovati na 10tak dana. Da bude bar zanimljiva borba za opstanak.
                            sigpic

                            Comment


                            • Prva sezona h2h je imala 20 timova, trebalo mi je sigurno sat vremena i jace dok sam sve sabrao, ispisao sam celu svesku te sezone, jeste bilo zeznuto dok sam pohvatao ko igra sa kim, pa posle proveri opet da nisi nesto zeznuo, tako da sam uz Mandusica i ekipu.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Rosso i ja na chatu dogovorimo i jedan odigra.

                                5-10ljudi nece nikako postaviti, to vam stojim.
                                Sutra vikend svi vani ljepo vrijeme i krk poce utakmica,zakljucavaj temu i kraj.
                                "KRK"
                                Moram priznati da me Mandusic odusevljava svojim opisima odredjenih situacija.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X