Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mala napomena..

    U subotu, odmah posle početka prve utakmice, postavićemo parove koji se igraju u utorak/sredu/četvrtak, tj. ligu šampiona i LE. Biće dosta vremena da se odigraju parovi, tako da nemojte da zaboravite.

    p.s. Samo 6-7 ljudi je tipovalo do sad. Sutra je već petak.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Hajmo ljudi 19 samo tipovanih, nemojte da spavate, veceras se izlazi zaboravicete posle pijanke da se probudite sutra
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Hajmo ljudi 19 samo tipovanih, nemojte da spavate, veceras se izlazi zaboravicete posle pijanke da se probudite sutra
        Pusti ljude, odigrace i sutra. A i da ne odigraju, pa nije kraj sveta

        Comment


        • I to sto kazes, ne bi bilo lose da ne odigraju oni koji ce biti izvuceni kao naredni protivnici Prodavaca Magle. Mislim njima se isto hvata, odigrali - ne odigrali, ali makar da nase organizatore postede racunanja
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Princoni View Post
            Pusti ljude, odigrace i sutra. A i da ne odigraju, pa nije kraj sveta
            Ma da ima vremena kad bese ono Englezi su tek od 16.00...

            Comment


            • Ali se sve utakmice moraju odigrati pre početka prve a prva je u pola dva
              Last edited by Lord Aleksoni; 09-09-17, 01:24.

              Comment


              • Samp-Roma odložena
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Zarkov View Post
                  Samp-Roma odložena
                  Zbog loseg vremena ,ne znam sta kaze pravilnik jer se ubacuje nova utakmica ,ili ne racuna, ili ce se racunati kad se bude igrala?

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                    Ali se sve utakmice moraju odigrati pre početka prve a prva je u pola dva
                    Ako zakasnite na neku utakmicu, samo nju izostavite iz tipova, a ostale možete odigrati. Ako neko npr. zakasni u subotu da odigra utakmice, nek odigra parove za nedelju.


                    Originally posted by 61563 View Post
                    Zbog loseg vremena ,ne znam sta kaze pravilnik jer se ubacuje nova utakmica ,ili ne racuna, ili ce se racunati kad se bude igrala?
                    Ako ne bude odigrana do ponedeljka, ne računa se tekma.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Postavljeni parovi 4.kola, kasnije cemo izbaciti parove za tipovanje LE i LS.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Panchev nije tipovao?

                        Comment


                        • Mandušiću, što ne dade nekog Klopovca za ovo kolo, a ne Šandua? Ccc
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by Nerealan View Post
                            Mandušiću, što ne dade nekog Klopovca za ovo kolo, a ne Šandua? Ccc
                            Haha mislim da je Šandu jedini pored nas igrao an Siti Alexa hteo da igramo na Liveprul i zadnjem minutu sam ga naterao da igramo na Siti
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ma i mi smo obojica odigrali na Siti 2:1, Šandu i Noto imaju 2i3:1
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • 4:3 posle prvog dana vodimo shminka i ja Mogla je veca razlika da mrtvi Totenhem nije dao treci gol
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X