Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh da je Runi, recimo, dao samo jedan
    Ali Nica..

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Eh da je Runi, recimo, dao samo jedan
      Ali Nica..

      tt sa A5 u inat Mi6
      Lepo smo osetili Nicu..oba tima..

      Sutra će biti zanimljiv dan.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Lordovi posle prvog dana 4:2 protiv Nišlija, Mare odlučio da ukopa svoj tim

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Lepo smo osetili Nicu..oba tima..

          Sutra će biti zanimljiv dan.
          Ne znam da li je iko igrao na Nicu..jos 4:0...


          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Prodavci magle hrabro dva puta X na Atletiko i dobiše danas 7:5

            Svonsi će da bude najvažnija utakmica duela, pogotovo ako se odloži i Lacio-Milan.
            sigpic

            Comment


            • 7-5 za Prodavce - iskusno ...
              Tako se hvata 0-0
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Madrid kako stojimo? Nisam ništa stigla da ispratim danas.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • 7:5? Pa nismo ni mi loši, ali smo naleteli na bolje za sada. Znao sam i ja da Čolo ide po bod, to je taj revolucinarni fudbal
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Originally posted by Nerealan View Post
                    7:5? Pa nismo ni mi loši, ali smo naleteli na bolje za sada. Znao sam i ja da Čolo ide po bod, to je taj revolucinarni fudbal
                    A u sustini ste bili isti kao i mi. Pogodili smo pobednike na dva meca sva cetvorica (bez tacnog rezultata). Italijani odlozeni, a Francuzi nas izjebali svu cetvoricu. E onda su dosli Spanci i mi tu uzeli 3 boda a vi 1. I to je ta razlika.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Madrid kako stojimo? Nisam ništa stigla da ispratim danas.
                      Ocajni imamo samo bod(pogodio sam pobedu Totenhema) ali srecom ni oni nisu mnogo bolji.

                      2:1 posle prvog dana

                      Comment


                      • Znači sutra moramo da se izvučemo
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • 3:3 je trenutno ako sam dobro ispratio. Ocigledno da su konkurenti prepisivali rezultate od nas, ali dobro. To je teret koji fiksni i ja moramo da nosimo u ovoj igri kao vrhunski poznavaoci sporta, a cega je i konkurencija svesna

                          Comment


                          • Vidis moj noto kako ljudi igraju .... tri poena na dan, neki dva, a neki jedan .... a nasi protivnici cepnu pet .... odlicno su tipovali u odnosu na ostale, samo nisu imali srece sa zrebom. Jbg ...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Princoni View Post
                              3:3 je trenutno ako sam dobro ispratio. Ocigledno da su konkurenti prepisivali rezultate od nas, ali dobro. To je teret koji fiksni i ja moramo da nosimo u ovoj igri kao vrhunski poznavaoci sporta, a cega je i konkurencija svesna
                              3 3...Salke nebitan isto tipovali ostalo jos ova 3 meca mislim da ce Depor vs Sosijedad da presudi u nasu korist naravno

                              Nica posteno...40 u revansu ce biti 61 al za Monako prevaranti
                              Last edited by 61563; 09-09-17, 21:22.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Vidis moj noto kako ljudi igraju .... tri poena na dan, neki dva, a neki jedan .... a nasi protivnici cepnu pet .... odlicno su tipovali u odnosu na ostale, samo nisu imali srece sa zrebom. Jbg ...
                                Samo protiv nas protivnici uvijek odigraju bolje nego što realno mogu. Ostale duele ovog kola je suvišno komentarisati, 4 liga zapad.

                                Comment

                                Working...
                                X