Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrv da ovi koji su bolji na tabeli da nebi iskopirali ove druge ,i samim tim ne mogu ovi nikako da ih prestignu.

    Mada sad na startu lige,mislim da to nije bitno,al recimo par kola pre kraja,moglo bi da se namesta.

    Sto se mene tice nikad ne bih,prepisao niciji tip,sebi verujem najvise,i mogu uvek prvi da kacim parove,nije problem

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Zato da bi sreca bila presudni faktor. Kako to nisi skontao do sada?
      Sada si me toliko razocarao da nemam reci. Mislio sam da si vispreniji.
      Uozbilji se Sandulovicu

      Originally posted by madrid View Post
      Zato sto je onda u velikoj prednosti onaj sto postavlja drugi, jer moze da brani i da pravi taktiku.
      A mozes i ti brate da postavis prvi tipove i onda budes poslednji koji izmeni tipove pre pocetka prve utakmice. Moze se i naizmenicno postavljati tipovi. Na primer da oni koji se oznace kao domacini prvi i cetvrti postavljaju svoje rezultate. Ako su vec dueli, neka budu dueli

      Comment


      • Originally posted by Princoni View Post
        Zola, a zasto se parovi ranije ne postavljaju, da svako u startu zna ko sa kim igra i da neke rezultate moze da pokrije na osnovu tipovanja protivnika? Onda bi sam duel izmedju dva tima imalo mnogo vise smisla nazivati duelom.
        Zato što bi jedna ekipa uvek bila u prednosti u odnosu na drugu. To se posebno odrazi pred kraj lige kad međusobno igraju timovi koji se bore za mesto.

        Nema izmene tipova. Jednom kad postaviš, to je to. Eventualno odmah nakon odigravanja, ako pogrešno ukucaš broj ili slično.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • `ta će Topnici

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Zato što bi jedna ekipa uvek bila u prednosti u odnosu na drugu. To se posebno odrazi pred kraj lige kad međusobno igraju timovi koji se bore za mesto.

            Nema izmene tipova. Jednom kad postaviš, to je to. Eventualno odmah nakon odigravanja, ako pogrešno ukucaš broj ili slično.
            Ali ovako samo tvoja ekipa ima tu prednost jer zna parove, a postoji opravdana bojaznost da su parovi poznati i ostalim vodecim ljudima saveza sto dovodi u pitanje citavu regularnost ove lige

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Ali ovako samo tvoja ekipa ima tu prednost jer zna parove, a postoji opravdana bojaznost da su parovi poznati i ostalim vodecim ljudima saveza sto dovodi u pitanje citavu regularnost ove lige
              E ovo je vec zanimljivo ,o cemu bi se moglo dikutovati...

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Od prve do zadnje utakmice Djavoli su bili u egalu sa timom Naissus, tako da je ovaj neresen rezultat potpuno realan. Cestitke MareLFC i p4p1 na osvojenom bodu kao i na fer i korektnoj borbi.
                Blagodarim. Isto važi i za vas naravno
                Napeto do samog kraja.. i zašto volim da igram ove igrice, jer sam menjao kanale kao nezdrav zadnjih par minuta, navijajući za Ukrajinu i Austriju
                Da je Ukrajina dala još jedan, ili Austrija izjednačila - dobili bi. Da Španci nisu dali treći - dobili bi vi nas.
                Slažem se da je ovo na kraju realan rezultat

                Comment


                • Cestitke Mandusicu i Rossu, jbg nismo imali srece, naleteli so na protivnike koji su imali najvise poena ovo kolo(uz jos jedan tim), a na nama je da se konsolidujemo u odbrani i krenemo dalje.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ovo vec postaje rutina.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Malo je falilo da ja i bici dobijemo. Samo nam je trebao remi Španije i Italije.
                      Gledao sam utakmicu, bukvalno su nijanse odlucivale dal ce biti 1:1 ili 4:0.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Ali ovako samo tvoja ekipa ima tu prednost jer zna parove, a postoji opravdana bojaznost da su parovi poznati i ostalim vodecim ljudima saveza sto dovodi u pitanje citavu regularnost ove lige
                        Parove ne zna niko, Mandusic ih uzma 5minuta poslije pocetka meceva i posalje da postave, regularnost je 100%!


                        Originally posted by bice View Post
                        Cestitke Mandusicu i Rossu, jbg nismo imali srece, naleteli so na protivnike koji su imali najvise poena ovo kolo(uz jos jedan tim), a na nama je da se konsolidujemo u odbrani i krenemo dalje.
                        Jedva uzeli, jedan go je odlucivao.
                        Dobar mec.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Od prve do zadnje utakmice Djavoli su bili u egalu sa timom Naissus, tako da je ovaj neresen rezultat potpuno realan. Cestitke MareLFC i p4p1 na osvojenom bodu kao i na fer i korektnoj borbi.
                          Hvala
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Cestitke Mandusicu i Rossu, jbg nismo imali srece, naleteli so na protivnike koji su imali najvise poena ovo kolo(uz jos jedan tim), a na nama je da se konsolidujemo u odbrani i krenemo dalje.
                            Mucke se zahvaljuju na fer i korektnoj igri.

                            Comment


                            • Cestitke Lordovima,zasluzena pobeda
                              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                              Comment


                              • Oooo....pa ko nam je to na 1 mestu?...
                                Nadam se da ce tako i ostati do kraja...
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X