Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Dale View Post
    Ma samo jake utakmice iz liga petice, mada nekad i neke druge, ako igraju tipa Besiktas-Fener, Spartak-CSKA, Feyenoord-Ajax, Porto-Benfica itd ..
    Ovo je super funkcionisalo jer zna da bude manjak jakih utakmica iz top5 liga, pa derbi iz nekih "manjih" liga to lepo nadomesti.

    5 utakmica u subotu i 5 utakmica u nedelju (ima izuzetak ako je neka "jaka" tekma, obično Italija u ponedeljak).
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • #32
      H2H Liga SK - chat

      ....

      Comment


      • #33
        Ma nije problem Zola, snaci cemo se, da svi budu zadovoljni .

        Hajde posto vas ima dosta bez saigraca skupite se preko pm-ova sto prije ;)
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • #34
          Razbila sam vas pre nekoliko godina i to samo u drugom delu sezone, sa nestalnim partnerima ... mogla bih da razmislim opet o nečemu sličnom.

          JC igra?? Ooooo_O
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #35
            Da, da, moj dugogodisnji partner
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • #36
              Igram i ja, ako ima mesta
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • #37
                Igram i ja ako moze?
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • #38
                  Ovdje prijave nastavite!
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • #39
                    Samo jedna stvar, svi koji zele neka se prijave, ono sto smo na pocetku rekli 12 timova max. ne stoji vise, igrat ce onoliko timova koliko bude prijavljenih, pa koliko god
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by jevta1992 View Post
                      Igram i ja ako moze?
                      Ako se ne varam, ti i ja smo igrali jedne sezone, sto se mene tice ako si zainteresovan mozemo da obnovimo saradnju?
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Lord Gangarić View Post
                        Imam ja jednog drugara odgovara oglasu, danas je napunio 34
                        Ne zelim da stajem na put vase ljubavi.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Dale View Post
                          Da, da, moj dugogodisnji partner
                          Znam..al ga nemaa
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #43
                            Samo se prijavljute kontamo za vikend vec prvo kolo.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by mark it zero View Post
                              Ako se ne varam, ti i ja smo igrali jedne sezone, sto se mene tice ako si zainteresovan mozemo da obnovimo saradnju?
                              Moze naravno...
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • #45
                                Nigdje ne treba žuriti s transferima. Neka se prvo okupe ovi slabiji

                                Comment

                                Working...
                                X