Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao Inijesta na Stamford Bridzu
    sigpic

    Comment


    • Hvala

      Srećna završnica, ali tako i treba kad nije usvojen naš predlog da vi igrate finale
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Erik View Post
        Kao Inijesta na Stamford Bridzu
        Draže mi je ipak poredjenje sa Toresom na Kamp Nou

        Turbulentan kraj meča, čestitke vama Flejmsi, Eriku, pa možda i najboljem u ovoj igri, Olji kao najintuitivnijoj, kao i mom saigraču koji je sam odigrao, pošto sam ja bio zaboravan
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Originally posted by Nerealan View Post
          Draže mi je ipak poredjenje sa Toresom na Kamp Nou


          Је л си сигуран? Као да си носио онај Инијестин на аватару?

          Честитке финалисти!

          Comment


          • Originally posted by Nerealan View Post
            Draže mi je ipak poredjenje sa Toresom na Kamp Nou

            Turbulentan kraj meča, čestitke vama Flejmsi, Eriku, pa možda i najboljem u ovoj igri, Olji kao najintuitivnijoj, kao i mom saigraču koji je sam odigrao, pošto sam ja bio zaboravan
            Hvala na lepim recima ali tesko da sam ja pored Limuna, vas dvojice i ios ponekih uopste blizu te titule
            sigpic

            Comment


            • Dobar smo mi tim, ali na tebe sam mislo kao na pojedinca. Dobar je Limun, ali je kratko trajalo njegovo vreme.. nešto kao Owenovo

              Elem, što se tiče finala, nije valjda da se igraju dve utakmice?
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Dvije, to se zna od početka Objavljene su utakmice za zadnju sedmicu u ovoj sezoni

                Comment


                • 18:18?

                  Kakav meč? FINALNI.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Preofanzivno odigran prvi meč, moraćemo malo i jedni i drugi da stegnemo odbrane

                    Originally posted by Nerealan View Post
                    Dobar smo mi tim, ali na tebe sam mislo kao na pojedinca. Dobar je Limun, ali je kratko trajalo njegovo vreme.. nešto kao Owenovo
                    Mi ne možemo kao pojedinci jer timski tipujemo
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako sam dobro racunao, opet nereseno.

                      Comment


                      • Upisao sam na brzinu i detaljno pregledajte jer sam računao rezultate iz glave, a zna se desiti da prebacim

                        Ako sam dobro izračunao čestitke Realpoolu, zasluženo.

                        Comment


                        • Sad smo pogodili isto tačnih rezultata, ali su oni iz prošlog duela pogodili više tako da im svakako tačni rezultati donose titulu. Pravda je ispunjena i zasluženo su osvojili. Čestitke

                          El klasiko za Real i Barselonu nije imao rezultatatskog značaja, ali kod nas je odlučio titulu
                          sigpic

                          Comment


                          • Sranje, sd sam se baš smorio što smo izgubili.

                            Čestitam vam opet, ovaj put na tituli
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Cestitke momcima iz Realpool-a na tituli. Pokazali su karakter u presudnim momentima (za razliku od Fiksnog ) i zasluzeno osvojili ovo prestizno takmicenje . Da je ovo bila njihova sezona, pokazuje i to da su predvideli i finale ls, ali i izbacili glavne favorite za titulu u cetvrtfinalu.

                              Nama ne preostaje nista drugo nego li da sagledamo greske iz ove sezone, a zatim se marljivo i posveceno pripremimo za narednu sezonu, jer to je nasa sezona

                              Comment


                              • Hvala momci. Dobro finale, neizvjesnost do samog kraja.
                                Inace, ja i Scouser smo ovo takmicenje poceli tako da smo u prva 4 kola imali omjer W0 D0 L4.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X