Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Ja bih povećao broj utakmica i tako minimalizovao mogućnost neriješenog, pa ako i tad bude neriješeno onda riplejišemo.

    4-5 ide na prvog, 3 i 6 na drugog.
    Ok to da znamo,a ovo eto ako se niko ne javi stavi 15(14,16)nebitan broj meceva jedno kolo,a posle polufinale i finale 2 kola po 10 mecava,ja se slazem

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Ništa replay, da samo jedni igraju a ostali gledaju i čekaju sedmicama šta ćemo kad budu 2 tekme i desi se opet neriješeno, a desiće se kakvi smo baksuzi Zato je poželjno sve detaljno odrediti. Možda neki bonus od 3-4 utakmice koje bi se računale samo u slučaju neriješenog?
      Ako cemo da igramo samo po jedan mec u cetvrtfinalima onda u koliko bude nereseno onaj ko je bio bolje plasiran na kraju ligaskog dela ide dalje? To je fer i posteno.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        I ovo je bitno jer je jasno kakvi smo Šta odlučuje u slučaju istog broja bodova, hoćemo li međusobne?
        To vec odluceno prvo se gleda medjusobni skor,pa broj osvojenih poena ,pogledaj pitanje i anketu iznad

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Ok to da znamo,a ovo eto ako se niko ne javi stavi 15(14,16)nebitan broj meceva jedno kolo,a posle polufinale i finale 2 kola po 10 mecava,ja se slazem
          Tako ćemo onda. 14 mečeva naredne sedmice i polufinala vraćanje na staro 2x10. Ima li neko protiv, nema, usvaja se prijedlog rezervnog komesara Fiksnog

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ako cemo da igramo samo po jedan mec u cetvrtfinalima onda u koliko bude nereseno onaj ko je bio bolje plasiran na kraju ligaskog dela ide dalje? To je fer i posteno.
            To je Noto u startu odbacio imas gore,on je komesar nek odluci...mozda i jesi u pravu,al ne odlucujem ja

            E sad samo je pitanje jer bolji u medjusobnom h2h ili na konacnoj tabeli,sta bi imalo prednost,kazem ja cu sve prihvatiti i ovo sto kaze Noto ili ovo samo da se zna,pre pocetka
            Last edited by 61563; 04-03-18, 22:11.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Tako ćemo onda. 14 mečeva naredne sedmice i polufinala vraćanje na staro 2x10. Ima li neko protiv, nema, usvaja se prijedlog rezervnog komesara Fiksnog
              Najbolje 27 meceva. Jer se tako verovatnoca neresenog ipak samnjuje u odnosu na skromnih 14.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Odluke komesara i zamjenika.

                Završi 11:11 i pobjednik je onaj koji je skupio 3 boda više u 30 kola, otpada u startu. Onda ispada da oni ispred ulaze s 1:0 u duel, komesari odbijaju takvu mogućnost.
                14 utakmica u četvrtfinalu, ako bude neriješeno riplejišemo, polufinale i finale 2x10, ako bude neriješeno nakon oba replay od 10 utakmica.

                4 i 5 idu na prvog
                3 i 6 na drugog

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Odluke komesara i zamjenika.

                  Završi 11:11 i pobjednik je onaj koji je skupio 3 boda više u 30 kola, otpada u startu. Onda ispada da oni ispred ulaze s 1:0 u duel, komesari odbijaju takvu mogućnost.
                  14 utakmica u četvrtfinalu, ako bude neriješeno riplejišemo, polufinale i finale 2x10, ako bude neriješeno nakon oba replay od 10 utakmica.

                  4 i 5 idu na prvog
                  3 i 6 na drugog
                  Neposteno. Bas zato sto je neko sakupio vise bodova u toku ligaskog dela treba da ima prednost.
                  Ali kako god, kao sto napisah ranije, malo je 14 meceva - bolje 27,28 do 30
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Sandu ne znam da li si obavesten, ali poslednje kolo gubis.

                    p.s. Fiksni aj izbaci parove cim vidis, da znamo sta nas ocekuje, bice bas gusto.
                    Last edited by mark !t zer0; 05-03-18, 15:22.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Sandu ne znam da li si obavesten, ali poslednje kolo gubis.

                      p.s. Fiksni aj izbaci parove cim vidis, da znamo sta nas ocekuje, bice bas gusto.
                      Pa valjda svi znaju ,sa kim igraju ajde napisacu...
                      Sandugp,vidi sa komesarom iako ima jos prituzbi koji se ne slazu(tj misle ko i ti) da se okaci anketa al na vreme da se,ne pokacimo posle...jer samo nas 4 komentarise ovo

                      Comment


                      • E ja okacih, ali si u medjuvremenu ti okacio, pa sam obrisao. Jel moguce da te mrzi da napises puno ime ekipe? I mi nismo otpisani vise.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Sad smo okacili duplo,sve sto si napisao u pavu si

                          Jbg navikao...za mene ste uvek Otipsani,jbg ispravicu ti

                          Comment


                          • Prva dva mesta su resena, ne mogu ni gore ni dole. Dva igraca sa klupe zavrsavaju takmicenje, a 5 ekipa se bori za 4 mesta, neizvesnost na vrhuncu.

                            Edit: Po trenutoj formi, rekao bih da je ekipa koja trenutno igra najbolji fudbal u ligi fullconTrol sigurna u PO, ali fudbal je to, pa sacekajmo poslednje kolo.
                            Last edited by mark !t zer0; 05-03-18, 15:38.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Prva dva mesta su resena, ne mogu ni gore ni dole. Dva igraca sa klupe zavrsavaju takmicenje, a 5 ekipa se bori za 4 mesta, neizvesnost na vrhuncu.

                              Edit: Po trenutoj formi, rekao bih da je ekipa koja trenutno igra najbolji fudbal u ligi fullconTrol sigurna u PO, ali fudbal je to, pa sacekajmo poslednje kolo.
                              Nek neko banuje Limuna i spreci kontakt sa Markanom ,svake vrste ...bar 2 dana

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Nek neko banuje Limuna i spreci kontakt sa Markanom ,svake vrste ...bar 2 dana
                                Zna se ko ovde voli da banuje.

                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X